Hooandja projekt on üleval!

Mu Hooandja projekt on üleval! Iga euro oleks abiks – oleksin nii tänulik! Projekti link on all ja Insagrami viites saab selle kohta rohkem lugeda! 🙂

Projekt ise:

https://www.hooandja.ee/projekt/paadunud-suhtesoltlasest-onnelikuks-abielunaiseks

12 kommentaari “Hooandja projekt on üleval!

  • Aitäh, Rahel! 🙂 Tempo on muidu päris hea olnud, eks ta nüüd natuke aeglustub, sest paljud on juba toetanud, aga no loodame parimat 😊 Aega õnneks on ka natuke.

 1. Pealkiri on väga pikk ja lohisev. See võiks pigem alapealkiri olla, n-ö selgitades sisu.Raamatu pealkirjaks ootaks midagi löövamat ja kutsuvamat.

  • Ega see pealkiri veel kivisse raiutud pole ka – see on esialgne. Kuna kogu töö hakkab pihta alles projekti õnnestumisel, siis saab seda vajadusel muuta. Töö alates toimetamisest siis – esialgne käsikiri on valmis.

  • Aitäh! 🙂 Ma natuke kardan seda projekti aeglustumist nüüd, mil paljud on juba toetanud. Nii et kes pole veel toetanud – oleksin iga abi eest tänulik 😊

 2. Ma ühinen ka selle mõttega, et pealkiri on pikk ja lohisev. Raamatupealkirjad on üldiselt lühikesed ja löövad, meeldejäävad.
  Näiteks “Printsessi päevik” ja see täpsem kirjeldus oleks siis alapealkiri.
  Kuna sa oled eeskätt tuntud Printsessina, siis oleks loogiline seda oma raamatu pealkirjas kasutada. Oleks kohe äratuntav ja reklaami eest.
  Lihtsalt minu mõtted.

  • Printsessi kohta tuleb tutvustus ka nagunii tagakaanele, kui projekt õnnestub. Ja esikaanel ka mainitakse. Esialgu sai see pealkiri pandud, aga see võib veel muutuda 🙂

  • Printsessi päevik pealkirjana ei ole üldse originaalne, samanimelised raamat ja filmidki ammu olemas.. Pealkiri peaks olema huvitekitav, meeldejääv, aga eelkõige originaalne 🙂 Kui just printsessi terminit kasutada siis ehk “Suhteprintsessist kodukuningannaks”? Või midagi sellist 😀 Edu igal juhul!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s