Uuel nädalal hakkab siis pihta! /Tavaline argielu

Hooandjale on kõik materjalid ära esitatud! Nüüd ilmselt järgmise nädala alguses saab projekt üles – ma olen nii elevil! Panin auhinnaks olenevalt summast siis lihtsalt minu enda kirjutatud luuletuse, minu tulevane(sed) suhteraamat(ud), hispaania keele tund(nid) ja minu enda raamaturiiulis olevad raamatud. Ma oleks tahtnud panna kõigile toetajatele oma tulevase raamatu auhinnaks, aga kahjuks päris nii ei saanud teha, sest eelarve oleks lõhki läinud – pidin alates 25 eurost selle auhinnaks lisama (selle toetuse eest saadetakse otse pakiautomaati).

Aega on kaks kuud ja kokku on vaja saada 3200 eurot (mis katab siis ära toimetaja, kujundaja, trükikoja ja auhindade kohaletoimetamise). Toimetaja, kujundaja ja trükikoda teavad, et kõik sõltub Hooandjast, aga nad on olemas ja ootel. Projekti õnnestumise korral ilmub minu suhteteemaline raamat sügisel.

Ma annan kindlasti siin ka teada, kui projekt üleval on. Iga euro loeb! Projektist saab lähemalt lugeda juba varsti – siis kui see üles läheb.

Aga muidu on elu üpris vaikne. E on juba nii suur laps, et ma ei tea ise ka, kuhu see aeg kõik kadus. Juba sügisel ootab teda lasteaed ja mina lähen ka tööle tagasi. Ilmselt on siis ka palju kodukontorit ja E on minuga kodus. Ega ma seda eriti ei oota, sest samal ajal töötamine ja väikelapse eest hoolitsemine ei tundu just väga kerge olevat. Samas on mul ainult üks laps – seega pole ilmselt nii keeruline, kui neid oleks rohkem. Hendrik nagunii kodust töötada ei saa – nii et see kõik langeb mulle kaela. Ei tea muidugi, kuidas siis olukord on, aga ma usun, et mitte midagi uut siin maailmas. Ehk on vaktsiin siis ka minu ja Hendrikuni jõudnud.

Kuidas teie ise praeguse olukorraga hakkama saate? Kui lapsed on kodus ja teie peate ise samal ajal kodukontoris töötama? Või teie töö puhul ei saa kodust töötada? Mida te kõige enam hetkel igatsete? Mina ikka igatsen üritusi ja sotsialiseerumist, aga kuna mul on vanemahüvitis läbi, siis on isegi hea, et ma kuhugi minna ei saa 😀 Mul on nagunii megalt raamatuid ees ootamas ja saan neid lugeda.

Aasta 2021 on minu jaoks hoopis edukam olnud kui 2020, mil ma tahtsin ainult kuidagi ellu jääda. Saan rohkem magada, tegeleda meeldivate asjadega ja isegi oma mugavustsoonist välja astuda, sest Hooandja just seda viimast ongi. Nii et kindlasti parem kui eelmine aasta! Kuidas teil endal läheb ja mida eriti praegu ootate/soovite?

4 kommentaari “Uuel nädalal hakkab siis pihta! /Tavaline argielu

    • Täitsa ise annan, kui projekt õnnestub 🙂 Aga trükitakse Tallinna Raamatutrükikojas. Enne on muidugi juba toimetaja ja kujundaja käes kõik ära tehtud. Ehk siis – olen ise projektijuht, turundaja, saadan valmis raamatud/auhinnad toetajatele jne. Toimetaja, kujundaja ja trükikoda on ise otsitud ning hinnapakkumised võetud. Mul õnneks toimetaja oli kohe lähedalt võtta. Käsikiri on valmis, aga kõik on hetkel raha taga. Tiraaž tuleks projekti õnnestumise korral 500 ja eelisjärjekorras saavad raamatu need, kes projekti toetavad. Ülejäänud poodidesse ja mõned ehk ka raamatukogudesse. Aga jah – seda juhul, kui projekt õnnestub. Kui ei õnnestu, siis olen vähemalt proovinud. Kaks kuud ja 3200 eurot tundub suur summa muidugi, aga no eks näis. Lootma peab 😊

  1. Tere armas Jaanika!
    Kui kodukontoris tööd tegema hakkad siis mina isiklikult soovitan küll E ikka lasteaeda viia. Saad rahulikult tööd teha ja lapsel ka huvitav enda vanuste lastega mängida. Mul õde töötab ka lasteaias ja ütles, et tegelikult ei pea vanemad lapsi koju jätma .See on soovitus. Aga lapsevanwmatele lasteaedades ilgelt pannakse südamele ,et jätaksid koju aga väga vale.
    Igatahes hoian pöialt su unistuste täitumistele:)

    • Jaa, ma ise loodaks ka vahel seda teha ikka. Eks näis, kuidas sügisel olukord üldse on – ehk on juba parem 🙂 Ja aitäh heade soovide eest! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s