Andrei Zevakin on superhea youtuber! / Naised, kes on uhked, et mehed neil kõik kinni maksavad ja nende “töö” on ainult särada…

Täna tuleb ka selline mitmel teemal postitus, mida ma vist pole ammu teinud. Haha – vbl tuleb pikk pealkiri ka, aga eks näis – Eveliis siin mainis, et igatseb seda mu postituste puhul. Eks see mu blogi tunnus oli küll jah 😀

Igal juhul – ma usun, et Eestis ei ole olemas inimest, kes ei teaks, kes on Andrei Zevakin, sest tal on 145 000 jälgijat Youtubes. Okei, tegelikult siis neid inimesi ikka jagub, sest meid on kokku 1,4 miljonit, aga no mu point on vast arusaadav. Aga tema on küll Youtube pärl – eriti äge oli tema viimane video, kus ta tantsis bachatat. Kes pole kursis, siis esialgse video ta tegi BSH-i ja tema peika tantsuvideost, millepeale BSH solvus ja siis oli nagu väike netidraama vms. Aga AZ oskab stiilselt asju ajada – õppis fännide soovil bachata ära ja võttis tantsuõpetajaks ei kellegi muu kui BSH peika eksi. Üldse – kas on tegelikult ka olemas inimesi, kes solvuvad sellepeale, kui AZ neist video teeb? Ma saan aru jah, et meil on igasuguseid youtubereid, aga no tema on ainus, kes teeb neid niimoodi, et kui sa seal videos oled, siis sul on endal ka naljakas. Mul küll oleks. Nii et kui tõesti leidub veel inimesi, kes ei tea, kes see youtuber on, siis minge tema videoid vaatama. Ma naersin nende “Rannamaja raju reede” osade peale niimoodi, et pisarad silmis – kuigi ma olin enne ka seda näinud, aga tema kommentaaridega oli see palju parem! 🙂

Siin see youtube video ongi, millest ma rääkisin. Aga vaadake muud kraami ka kindlasti 🙂

 

 

Teine asi, millest ma rääkida tahtsin. Eile jäid mulle Instagramis silma kahe neiu storyd ja feedipostitused sel teemal, et mehed peavadki kõik kinni plekkima ja kui tüüp tuleb sünnale rooside ja odava veiniga, siis tuleb maha jätta, sest õige mees peab kulda kinkima. Olgu, seal võis ka muu taustalugu lisaks olla, aga siis järgnes tema sõbranna lugu sellest, kuidas ta deitis välismaal olles mehega, kes kinkiski äriklassi piletid kõikjale, takso saadeti alati ukse ette ja kingitused olid kogu aeg teemaks. Ja eraldi toa sai ka veel lisaks – sest ega siis tema kohe esimesel deidil ei maga. See, millal keegi kellegagi magab, on kõigi enda asi, aga minul tekkis küll kohe uudishimu, sest kui sellise tüübiga deitimine oli kohe teine tera, siis miks on jutt minevikust? Alguses arutasin selle üle oma storys, aga siis küsisin otse ka sellelt naiselt, ta isegi vastas, mitte küll siiski päris lahtiseletatult, aga ma olen märganud, et mida suurema jälgijaskonnaga suunamudija oled, seda vähem võib keegi sinu kohta midagi küsida. Et selles mõttes jah isegi respekt, et ma kohe blokki ei saanud, sest minu jaoks on Instagram nagu raamat  – kui sa alustad millegi jutustamist, siis ma tahan lõppu ka teada, aga paljud nii ei arva. Et kui oli ikka superhea mees, kes kõik kinni plekkis, siis miks ma pulmakelli ei näe? Küsisingi, et kas mees hakkas vähem palka saama 😀 Ma tean, ma tean – mis see minu asi on, aga kuna loo algus oli intrigeeriv, siis lõpp võiks ka ikka olla. See on sama, kui keegi paneb Facebooki staatuseks, et täiega pask päev oli ikka ja siis sa küsid selle kohta ning saad vastuseks, et mis see sinu asi on. Või vaikuse. Kui juba kurdad muret, siis kurda lõpuni ikka!

Tulles nüüd selle teema juurde tagasi, et kas mees peab kõik kinni plekkima, siis hakkasid need naised palju kirju saama, mida nad oma storydes siis jagasid. Ma pole mingi megafeminist, kaugel sellest, aga kui ma neid vastuseid nägin, siis vajus mu lõug küll üllatusest maani. Nii mitmed kirjutasid, et jah, mees peabki kõik kinni maksma, sest kui naine on ilus, kena, meigitud, mis on mehe soov üldse, siis peab ta selleks ka raha välja käima ja naine saab siis vastu kõike muud head pakkuda. Ka peategelaste enda Instagramis tuli välja, et see ongi nende eluunistus – leida ambitsioonikas mees, kes suudab nende vajadusi materiaalselt alati rahuldada. Ja siis need mehed saavad alati parimat kohtlemist vastu.

See rahateema on niigi megaveider, aga kui sellest isegi mööda vaadata, siis suur ohumärk on juba see, et mees tahab, et naine alati meigitud ja hoolitsetud oleks. See näitab juba seda, et tegelikult on tegemist kontrolliva mehega ja ta tahabki ehk ainult trofeed, millega uhkustada. Aga samas – eks see vist teatud naiste unistus olegi? Nii et selles mõttes jah ideaalne paar, aga kurb, kui paljud noored jälgijad saavad indu sellest juurde, et tulevikus endale rikas mees leida ja ise ainult trofeeks olla.

Ma ei ütle siinkohal, et kingitused on halvad või esimesel kohtingul ei tohiks mees maksta (meil Hendrikuga oli nii, et tema maksis esimesel kohtamisel ja mina teisel – täpselt ei mäleta, aga vist oli nii), aga mina uskusin naiivselt siiani, et 21.sajandil neid naisi ometi pole, kes on uhked, et mees neil kõik kinni maksab  – veel vähem nad sellest avalikult räägivad. Aga ma eksisin…

Edit: Ma ei räägi siin olukorrast, kus naine on lastega kodus ja emapalk on ära lõppenud, aga laps veel lasteiaias ei käi vms. See on hoopis teine teema!

Vot sellised mõtted siis täna.

20 kommentaari “Andrei Zevakin on superhea youtuber! / Naised, kes on uhked, et mehed neil kõik kinni maksavad ja nende “töö” on ainult särada…

 1. Ta on nii lahejuutuuber, kõik käib huumori võtmes mitte ei soovuta ja joosta juristi juurde nagu mõned bloogerid : D

  Mis nendesse tibidesse puutub…siis sellist juttu ajavadki need naised kellel ei ole sisu, on ainult välimus. Huvitaks, miks nad ikka vallalised on eksole. Sageli sellised tüdrukud ongi rikaste meeste mängukannid vaid ja kui suhe tõsisemaks läheb siis mehed leiavad endale nö päris naised kellel on sisu ka.
  Sellise naise sõbranna isegi ei tahaks olla sest nad teevad oma arust jube ägedaid kinke ja ootavad vastu sama. Meil õnneks sõpradega pole kinkidega trumpamise kommet. Sünnipäevadel käime koos söömas ja igaüks maksab enda eest ise. Okei nt veinid vms teeb vahel sünnipäevalaps ise välja.

  Meie ei tee mehega omavahel kinke. Vahel oleme teinud, näiteks mingit kindlat asja vaja siis oleme ostnud mingiks tähtpäevaks. Nt kohvimasina, köögikombaini jm praktilisi asju. Kontserdi ja teatripileteid ka. Mul on nii hea mees, et tal pole enda tõestamiseks kunagi olnud vaja mulle kalleid kinke teha. Mulle piisab temast endast 🙂

  • Meie Hendrikuga teeme kinke sünnipäeval, jõuludel ja tähtpäevadel (siis pigem käime koos söömas – a la tutvumise aastapäev või pulma-aastapäev). Tema toob mulle vahel lilli ka, mis on super ja mida ma väga hindan.

   Aga eks see mõttemaailm siis ongi inimestel erinev. Eks mulle meeldivad ka asjad jne, aga see pole kindlasti kriteerium, mida ma mehe puhul vaataksin. Liiga palju asju tekitaks suhte algul küll minu peas muu küsimuse, ma tunneksin end veidralt.

 2. Sa oled bachatat õppinud, vist? no hispaania keelt kindlasti. Kas ta hääldasõiesti?
  Mina ootasin ja ootasin, et millal ma eesti mehe puusatööd näen ja ei jõudnudki ära oodata. Aga väga hea kaameratöö, peab ütlema.

  • Jaa, batšaata on hääldus 🙂 Häälduse erinevus võib välismaa videotes tuleneda sellest, et hispaanlased rohkem susistavad ja ladinaameeriklased mitte. Et kui ma vaatan Hispaania hispaanlaste bachata sõna hääldamas, siis see võib rohkem susinana kõlada küll.

   Eks need eestlased selles mõttes veits krampis ole jah. Mina õppisin ka mingi aeg, aga ei ütleks, et bachata eriti selgeks sain 😀

   • muarust on selle tantsimiseks vaja teistsugust temperamenti, kui keskmisel eestlasel. ma olen kunagi näinud aknast kuidas eestlastele seda õpetati ja see oli väga õudne nägemus.

 3. Vaatasin ka seda videot ja t6epoolest väga nauditav oli. Hästi tantsis mees 🙂
  Ma ikka ja jälle imestan selle peale, et misasja need naised teevad et ennast ilusana hoida sellise suure raha eest. Kas t6esti oma loomulik ilu ei kannata patta panna, et peab iga kuu mehelt mingit raha saama enda tuunimiseks. Et siis iga kuu on vaja mingeid meigi asju osta et endale see 6udne mask peale panna ja söödav välja näha. No anna olla 😀 ma v6iksin praegu kohe maid minna, v6tta kapist mingid riided v5i kleidi, panna kontsad alla , natukene meiki näkku ja olen täits pyss valmis ja seda ilma et ma oleks vist reaalselt see aasta endale mingit ilutooteid ostnud. Nahk on mul jah 6nneks täiesti ideaalne, sellega ma olen 6nnistatud ja yldiselt mingeid ulme kosmeetiku teenuseid ei vaja. Igasugune kunst asi mulle yldse enam peale ei lähe. Tugev päevitus on mu arvates suht hirmus mida veel nii m6nedki insta influencerit arvavad, et see on midagi ilusat. V6ib olla t6esti m6ned k6rge ylalpidamiskuluga naised vajavad neid summasid et enda v6ltsosi lihvida. Aga jah see argument, et naine peab peab enda ilusaks hoidmisena kulutama meeletuid summasid, seda ma ei m6ista. Ma olen enda arvates väga ilus ilma suurte summadesta. Ja ma seda ka ei saa aru mis kingitusi ja manti need naised tahavd endale kokku koguda 😀 Ma saan aru, et kui on finantsiliselt kindlustatud elu, et ei pea rahale m6tlema, aga see eesmärk et mees peab elu kinni maksma on ikka nii arusaamatu. Ma olen yldse selline mitte-materiaalne inimene, et njah, mu maailma ei kyyndi sinnani.

  • See on huvitav aspekt jah. Mina mingi aeg olin veits netishoppamisest sõltuvuses, just enda riiete puhul, aga olen sellest hakanud vaikselt lahti saama. Aga need ostsin ka kõik ise, sest minu meelest loogiline, et kui ma ise saan raha, siis sellist pudipadi ei pea abikaasa kinni maksma. Sest ega mul tegelikult seda kõike otseselt vaja ei olnud, aga lihtsalt tahtsin. Kui vanemahüvitis lõpeb, siis nagunii peab väiksema summaga hakkama saama ja rohkem Hendriku palgaga, sest E ei lähe kohe lasteaeda. Aga kuna riideid mul on nüüd piisavalt, siis neid pole tõesti vaja enam 😀 Meigi suhtes ei saa ma ka aru – ma ehk kaks korda aastas tellin midagi selle jaoks. Aga no mõnele meeldib vbl palju katsetada.

   Et jah – kummaline maailm see. Samas mõned käivad megatihti juuksuris, iluhoolitsusi saamas jne – see võib jah summa täitsa üles viia. Ja nagu ma aru saan, siis nad on hästi teenivad suunamudijad (rõhutavad kogu aeg seda) – siis seda enam ju ei peaks see oluline olema? Üks neist kirjutas ka mulle Instagrami ja seletas natuke lahti, mis ta mõtles ja ehk tõesti sain mina siis mingil määral teistmoodi aru, aga ütlesin ka, et maailmas ongi järelikult erinevad mõtteviisid ja arusaamad. Mina tegelikult tegin selle postituse pigem tema sõbranna ja vastukaja puhul, see esialgne teema ei olnudki nii üllatav.

 4. Mina olen küll mõnevõrra materiaalne inimene ma arvan aga ma ABSOLUUTSELT ei samastu selle mõtteviisiga, et las mees maksab minu kulud kinni. Nagu…. miks? Kas need naised ei soovi siis muud eneseteostust, kui “ilus olemine”? Muidugi võib mees teha-aeg ajalt zheste, aga mõlemapoolne materiaalne iseseisvus on minu meelest küll väga oluline. Ja tänu sellele ei satu ma ka kunagi olukorda, kus ma pean olema kellegagi koos, sest ma olen majanduslikult nii sõltuv. Need olukorrad, kus peres on palju lapsi ja naine on kodune, on hoopis teine asi – aga siis ongi naine loobunud karjäärist laste ja pere nimel ja mehe sissetulek kuulub tegelikult mõlemale.

  • Just! Nende suunamudijate puhul ei ole tegemist selle olukorraga ja ma täitsa usun, et eriprojektid instas ja mujal toovad neile kuus päris korraliku summa sisse. Et ma saan ka aru, et töötut vanemate kulul elavat meest ei tahaks, aga kui võtame näiteks a la õpetaja või kas või tuletõrjuja, kelle palgad ei ole tegelikult suured, aga ametid on ülimalt vajalikud ja viimane lausa elupäästev, siis ma küll ei kujutaks elus seda ette, et mees väga meeldib, aga siis vaatad, et appi, tuletõrjuja, ei sobi, liiga vähe teenib ju!

   • Hehe, siinkohal mainin, et tean üht tuletõrjujat, kelle puhul eksnaine pidas teda nii “jõukaks”, et jättis pilli ära, et last saada. Nüüd see mees peab alimente maksma, mille eest eksnaine muidugi reisidel jne käib.

   • See on nii imelik arusaam minu meelest ikka, et teha laps ainult alimentide pärast. Siin maailmas on ikka asju, mida ma üldse ei mõista. Et on ikka inimesi jah!

 5. Printsess: Kommentaari algus kustutatud – ei taha olla järgmine, kelle peale BSH nii närvi läheb, et kõik kohtusse annab 😀 Mina ise ei taha elada maailmas, kus kõige peale solvutakse, aga kahjuks see nii mõne inimese puhul on.

  Kommentaari lõpp:

  Ja mis puutub neisse maksulistesse litsidesse ehk poliitkorrektselt PROSTITUUDID, siis see on küll ääääretult imelik, et sinu vanuses naine pole varem kuulnud raha eest ostetavadest naistest 😀 ?! See amet on sama vana nagu inimkond, tead isegi 😀 ?! Tänapäeval on lihtsalt nö 2 sorti maksulisi litse: ühed, kes kuskil tänavanurgal või bordellis oma kliente ootavad ja siis instagrammi maksulised litsid!

  • Eks ma ikka olen neist sponsorluse neiudest kuulnud. Aga ma naiivsena olen alati arvanud, et avalikult seda elu ikka ei elata 😀 Ju siis maailm peabki väga kirju olema 😀

 6. Ma ei taha sellist teemat puudutada aga kahjuks on see paljude naiste reaalsus- kui sina peaksid oma mehega lahku minema, kas ta siis toetaks sind ja last rahaliselt ja vaimselt või hoopis nõuaks 50-50 hooldusõigust et jumala eest alimente ei peaks maksma? Heale mehele tahab naine last näidata, aga halbade meestega kakeldakse. Mehel ja mehel on vahe, ühed on kvaliteetsed ja toetavad naisi, teised loevad sente ja on kibestunud naiste suhtes. Tahavad et naine sünnitaks, kasvataks last, hoiaks kodu ja siis veel voodis teenindaks oma meest. On see aus? Kas mitte mees ei pea naist teenindama kui naine on nii palju vaeva näinud. Igapäevaselt on näha kuidas naised teenindavad mehi, aga oma vajadused jätavad tahaplaanile. See pole aus. Kvaliteetsed mehed hoiavad naisi.

  • Ma olen selle kõigega nõus, mis sa mainisid. Aga ma leian, et vahet pole, kas sa oled mees või naine – sponsori otsimine peaks out olema. Kokkuvõttes elavad kõik ise nii nagu tahavad muidugi.

   • Nõus. Ja samaväärselt peaks out olema naiste ärakasutamine lihtsalt seksi eesmärgil, mida noored mehed viljelevad.
    Ka rikas mees on inimene, ka neid võib armastada. Miskipärast vähe teenivad mehed arvavad et ainult neid võivad naised armastada ja kui on rikas mees, siis kõigest sponsor. Milline imelik vaade elule. Naised te väärite paremat.
    Kõik oleme inimesed, level up your life.

   • Ma ei usu, et mehed nii arvavad. Küll aga olen nõus sellega, et kui inimesed tahavad nii elada, siis lasku käia. Imestada võib ikka.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s