Lühikesed juuksed! :)

Hendrik läks täna hommikul natukeseks tööle, et ei peaks esmaspäeval minema – seega pärast seda läheb pühade tõttu alles neljapäeval. Naljakas on laupäeval kahekesi E-ga olla, aga ta tuleb juba varsti koju ka.

Mis siis vahepeal toimunud on? Ilmad on põrgulikult kuumaks läinud, mis mulle üldse ei istu, aga püüan ellu jääda. Mulle just meeldib, kui suvi on jahedam – sest minust mingit suurt rannainimest nagunii ei ole. Õnneks tundub, et täna on veits jahedam kui eile – jumal tänatud!

Ja mul on nüüd kõvasti lühemad juuksed! Ma käisin neljapäeval juuksuris ja lasin oma pikad kiharad ära lõigata, lisaks lasin roosakaid-punakaid triipe ka juurde. Kes mind Instagramis jälgib, siis ma tegin story ka sellest, kus ma rääkisin, et mu juuksur mainis, et eks need blondid juuksed mõjusid suht kahjustavalt, mida võiski eeldada muidugi. Ma näiteks olin alati arvanud, et mul on õhukesed juuksed, aga juuksur mainis, et tegelikult on suht paksud – lihtsalt palju vatti saanud.

Ma olen igal juhul väga rahul – nii kopp oli ees neist pikkadest juustest. Sel korral käisin ühe teise juuksuri juures, kus tehti veel lisaks kulmud-ripsmed ka. Kokku läks 50 eurot (pluss üks hooldustoode, mille ma koju kaasa ostsin), mis on väga okei kogu selle komplekti eest, sest eelmisel korral läks Sikkimis 70 eurot, aga siis olidki ainult juuksed. Aga no Sikkim ongi Põlva kõige kallim juuksur  – muidu on siin hoopis soodsamad hinnad.

Aga ma peangi hetkel lõpetama – lähme E-ga hommikust sööma 🙂 Natuke pilte siis ka  – E sai esmaspäeval juba kümnekuuseks! 🙂

wp-1592559041368.jpgwp-1592559087784.jpg

View this post on Instagram

Niisama õhtune chill 🤗

A post shared by Jaanika Elias (@jaanika.elias) on

4 kommentaari “Lühikesed juuksed! :)

  1. Nii kena pikkus ja eriti veel koos lokkidega! Võiksid tihemini lokke teha, sobivad sulle 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s