Näosaade muutub igavaks, kui kogu aeg on üks võitja…/ Kas suunamudijate saates jäävadki naised reklaamide puhul ainult tiss ette ja tagumik urvi asju tegema?

Nagu enamik teavad, siis näosaade on minu jaoks nagu aamen kirikus – ehk siis saade, mida ma alates esimese hooaja teisest saatest olen alati vaadanud. Ja mulle tõesti see uus formaat meeldib ja ma olen ülirahul, et täna (ajaliselt juba eile, sest kell on 00.12) Madis Arro saatest lahkuma ei pidanud, kuigi ta jäi viimaseks. Ta on lihtsalt nii andekas ja sai selles saates nõmeda artisti, keda järele teha. Küll aga hakkab veits üle viskama see, et Eleryn Tiit juba kolmanda saate võitis. Ta on andekas küll, aga neljast saatest kolm võita on minu meelest liiga palju. Seal on teisi andekaid ka, miks nemad kordki ei võida? Ja miks hoitakse Marianne Leiburit ja Kärt Antonit saates, kuigi nad on ilmselgelt saate nõrgimad lülid? Vot sellest ei saa ma aru, aga võitja valib vähemalt rahvas. Eks see sinna Eleryni poole ilmselt kisub, kuigi mina oleks pigem Madise poolt. Lihtsalt hetkel jääb mulje, et tahetakse kindlustada, et Eleryn kindlasti finaali jõuaks, sest saate võitja ju järgmises saates ei saa nagunii välja kukkuda. No eks näis jah, mis edasi saab, aga minu lemmik on Madis Arro ja ma oleksin väga pettunud olnud, kui ta oleks tänases saates välja läinud. Õnneks sai Tanja Mihhailova ka sellest aru ja otsustaski žürii esimehena, et sellest saatest lahkujat ei ole. Vedas! Nad kõik on andekad, selles ei ole kahtlustki, aga mõni on lihtsalt natuke andekam kui teine. Ja kuigi Eleryn on hea, siis kas just nii hea, et suht kogu aeg võita…

Vaatasin reedel jälle seda “Suunamudijate meisterklassi”, mida ma viimasel ajal olen pigem ühe silmaga vaadanud. Sest ei ole nii huvitav, kui võiks ja Juhani Särglep käib mulle seal veits närvidele oma kommentaaridega. Kuhu Hanna Martinson üldse kadus? Teda pole pärast esimest saadet üldse näha olnud, kas ta läks kuhugi ära? Kas seda selgitati ka saates? Ma pole päris kõiki hetki näinud, seega võis märkamata jääda. Victoria Villigut näeb ka üliharva, ainult see Juhani Särglep tõmbleb seal kogu aeg. Need kolm pidid ju tiimijuhid olema alguses, nüüd jah muudeti see asi ümber ja saates osalevatest suunamudijatest said tiimijuhid.

Aga minu meelest langevad saatest vahel ikka päris valed inimesed välja, just need, kellel need reklaamid hästi õnnestuvad. Mulle meeldivad mehed seal saates veits rohkem, sest suht kopp on ees nendest perse-tiss reklaamidest, mida need naised kogu aeg teevad. Jah, neil on väga ilusad kehad, selles pole kahtlustki, aga see sai selgeks juba esimeses saates, kaua neid veel promoma peab? Kui muid ideid pole, siis viskame aga keha letti ja küll see kaubaks läheb. No ilmselt läheb ka kahjuks, sest sellised naised on saates edasi, aga välja kukuvad need, kellel on mingi sisu vähemalt olemas. Ma sellepärast ei viitsi enam Juhani Särglepa ega Katre Katsi reisipilte ka vahtida, sest 90 protsenti piltidest on viimase tagumik esiplaanil. Mis on muide väga seksikas tagumik, aga no isegi selle kohta on olemas ütlus – kui kogu aeg saad kaaviari ja homaari, siis lõpuks viskab ikka üle. Sama on nende tagumike ja tisside reklaamisega seal suunamudijate saates. Sellepärast mehed ongi seal saates paremad, et nad on kuidagi vahetumad ega põe nii palju selle üle, mida neist arvatakse. Kui selle saate võidab mingi tiss-perse influencer, siis on küll kahju.

Lõpetuseks hoopis üks pilt E-st ja üks video temast, kui ta täna ei tahtnud magama jääda. Aga kuna ma laulda ei oska, siis see ka eriti kaasa ei aidanud 😀 Nüüd ta õnneks juba magab. Hendrik on ka öises vahetuses tööl ja eks ma ise lähen samuti varsti magama. Head ööd!

20191031_172822.jpg

 

15 kommentaari “Näosaade muutub igavaks, kui kogu aeg on üks võitja…/ Kas suunamudijate saates jäävadki naised reklaamide puhul ainult tiss ette ja tagumik urvi asju tegema?

 1. Näosaate osas arvan sama, et Kärt ja Marianne on nõrgad. Kärt absoluutselt kõiki laule laulnud oma hääkega. Aga kuna ta Juure suur lemmik siis püsib. Marianne laulab ilusti ja hea hääl aga temas pole powerit ega emotsiooni, särtsu pole.
  Uued tulijad päris vahvad olnud. Mihklist on kahju, et lahkus sest ta on äge näitleja ja oleks kindlasti veel täiega showd teinud.

  Suunamudijate saade on nii mõttetu ja tühi, esimese suutsin lõpuni vaadata. Sama selle Pind sarjaga.

  Muul teemal- mida sina sellest arvad, et BD Hunt läks peikast lahku sest meea suudles teisega. Okei temast savi aga kas suudlemine on petmine? Üks blogija just kirjutas, et ah savi kui isegi üheöösuhtelt mees koju tuleks jne. Mina olen küll vist liiga konservatiivne siis aga miks peaks ühel õnnelikus suhtes oleval inimesel olema vajadus suudelda teist? Minu jaoks oleks see petmine/reetmine.

  • Nu tundeid mängus pole, siis ilmselt ei ole väga julm. Kui juba armubki teisesse, siis pole enam midagi teha ju. Sp osad peavadki füüsilist petmist etemaks, kui tunnetega petmist..

  • See suudlemine teisega suhtes olles liigitub mul ka ikka petmise alla. Et kui lapsi pole ja miski muu ei ühenda, siis kõnniksin ka minema nagu BSH tegi – minu meelest väga õige otsus sellisel juhul, kui aasta on suhtes oldud. Et kui juba praegu mees petab, siis ega tulevik ilmselt helgem olema ei saa.

   Kui ollakse juba abielus ja lapsedki, siis päris ühe suudluse pärast vast kohe lahutama ei jookseks, aga no pettunud oleksin küll. Et selle ühe suudluse võiks ehk andestada, kui see oligi ainult üks suudlus. Kahjuks kipub asi aga tihti niimoodi olema, et see võis olla lihtsalt see üks kord, kui vahele jäeti. Nii et kokkuvõttes oleks suhe ilmselt nagunii pekkis, sest kui usaldus on nagunii läinud, siis seda asja enam ära ei paranda…

   Kui ühekordse suudlemise võiksin ma ehk kuidagi veel andestada (kuigi see oleks ülimalt raske ja kuna usaldus oleks kadunud, siis võiks isegi mu andestamise korral olla see siiski lõpu algus), siis korduvaid suudlusi ja seksimist kellegi teisega küll mitte. Lisaks ei suudaks ma andestada emotsionaalset petmist, mis sellega kaasneb. Kui oled vallaline, siis tee, mida hing ihkab, aga kui oled suhtes/abielus ja lastega, siis petmine ei ole okei. Kui suhtes on mõlemale meelepärane samal ajal teistega seksimine, siis palun väga, aga see las olla juba enne kokku lepitud – ehk siis see peab nii mehele kui naisele sobima. Minule selline värk nagu Marimellidel on, kohe kindlasti ei sobiks, aga kuna neile sobib, siis on okei. Grupiseksi ei taha mina nagunii kunagi proovida, see pole minu jaoks. Et mul kindlasti pole ka seda arusaama, et pohhui, kellega seksib, peaasi et õhtuks koju tuleb. Minu jaoks isiklikult on see nii vale suhtumine.

   Et jah – ma vbl suudaksin ühe suudluse andestada, aga pärast seda tekiks ilmselt see usalduse puudumine, mis viiks vbl nagunii krahhini. Aga kindlasti ei suudaks ma midagi enamat andeks anda. Ja kui lapsi ega abielu pole nagu BSH-l seda polnud, siis on lahkuminek ainus õige variant. Muul juhul võiks ehk selle suudluse andestamist kaaluda, aga jällegi – kuidas olla kindel, et see ikka oli ainult üks kord? Nii et kokkuvõttes oleks suhe vist nagunii juba pekkis – andestad või mitte.

   • Ma leian ka, et kui mujale vaatad, siis on ilmselt oma suhtes juba midagi valesti. Aga muidugi nende jaoks, kelle jaoks see on normaalne, on see teine teema.

  • offtopic, aga kes see blogija, kelle mees võib üheöösuhteid kõrvalt harrastada..Marimell sellest oma blogis rääkind pole vist.

   • No kunagi Marileen mainis oma blogis või selle kommentaariumis, et tal suva, kui mees üheöösuhteid harrastaks, oluline on see, et ta lõpuks koju oma abikaasa juurde tuleb. Ja oma grupiseksi avastamisest on nad viimasel ajal mitmeid postitusi teinud. Seda, kas neil muid asju ka seal lisaks tehakse, ma ei tea – ainult seda, mida nad blogis on kirjutanud.

   • Marimelli naispool kirjutas alles ükspäev (fb vist) , et tal oleks suht savi kui Meelis tuleks peolt mingi Kati juurest ( üheöösuhte) aga kui pikem sekssuhe vms siis paneks mõtlema.

    Inimesed on erinevad ja nende vajadused ka aga mulle tundub, et kui enam oma kaaslasest ei piisa siis on suhtes miskit paigast ära ja vürtsi otsimise asemel teistega, peaks asja tuumaga tegeleda. Aga noh, neile sobib, lasku minna.

   • Mulle pigem tundub, et asi on rohkem selles, et keha, kehaorganid jms on teissugused ja inimesed soovivadki sellist nn pinnpealset vaheldust. Nad ei soovi saada vaheldust saada oma partneri iseloomule ja partneri endale, tahavad ikka oma kaaslasega koos olla, armastavad teda ikkagi kogu südamest ja ei soovi partnerist ilma jääda. Seepärast on ka neid paare, kes eelistavadki aegaajalt ära käia ja ma olen ise ka kaaslasega mõtteid mõlgutanud sel teemal. Praegu oleme ilmselgelt liiga noored ja see armukadedus oleks ilmselt kerge tekkima, kuna hetkel on soov olla jäägitult teineteise omad. Samas mõne 10 aasta pärast, kui on oldud juba piisavalt koos (selleks momendiks 20 aastat), siis vahelduse mõttes – miks ka mitte. Reaalselt muidugi ei tundu need asjad nii lihtsad- igast lambiantsud ei ole väga ahvatlevad, igast haiguseriskid ja üleüldse, kuidas teha seda nii, et kõik osapooled oleksid rõõmsad ja ei riivaks mitte ühtegi tundepojakestki. Eks siis paistab, mis elu toob selles valdkonnas ja kas üldse toob.

   • No eks inimesed on erinevad jah. Ma usun, et see sõltub iseloomust, et kas tahetakse kõrvale vaadata või mitte. Et see on pigem juba iseloomus alati kinni, mitte see ei muutu aja jooksul.

   • Isiklikult olen kogenud varem seda oma suhetes, et kui hakkan kõrvale vaatama siis on mingi kala, tunded on kadunud ja suhe on omadega suht otsas juba minu poolt. Oma pikima ehk nelja aastase suhte jooksul hakkasin vaatama teisi ja nö päris ihaldama, ma polnud õnnelik ja teadsin et see suhe ei kesta minu jaoks. Läbi see muidugi sai. Aga igasugune suudlemine ja messimine kellegi teisega on mu jaoks igatahes petmine, nagu ka printsess mainis siis niisama suhte alguses ilma laste ja abieluta jätaks ka suhte sinna paika lausa suudlemise korral, aga laste puhul ja pikema suhte jooksul ehk ka kaaluks andestamist kui tegu ühekordse libastumisega aga regulaarse armukese puhul ei mõtleks isegi mitte lastega millestki vaid pakiks asjad ja heia!
    Kuid see teema, et ihaldaks armastavas suhtes kedagi teist ja reaaselt tahaks kedagi teist, tundub mulle võimatu, aga kes teab 10 aasta pärast. Võib olla pole lihtsalt seda pika suhte kogemust kus tüdineb oma mehe kehast ära 🤔 praegu tunnen küll suhtes olles et milleks üldse jändamine kellegi teisega kui enda omaga on niii hea! Aga jah, inimesed on erinevad.

 2. Hei! Kas kirjutad lähiajal sellest ka, kuis on peale lapse sündi sinu intiimsus oma mehega taastunud ja kas imikuga ühes ruumis seks kui selline on normaalne? Huvitaks sinu arvamus sellel teemal.

 3. Ma ei tea, kas ma eraldi sellest kirjutan, aga taastunud on küll – lihtsalt lapse kõrvalt pole enam nii palju aega selleks 😀 Aga noh – eks see on vist loogiline ka.

  Ja kui laps oma võrevoodis magab, siis teda ei ärata isegi maavärin, seega saab täiskasvanute asju meie voodis ajada küll 😀 Minu jaoks see pole probleem. Pealegi on alati võimalus seda ka mujal teha kui meie endi voodis – elutoas näiteks. Et kui laps magab oma võrevoodis, siis ma küll probleemi ei leia selles, et meie midagi oma voodis teeme. Eriti arvestades seda, et E ei ärka üldse kergesti üles, näiteks nädalavahetusel magas ta sügavalt isegi sünnipäeval, kus muusika suht kõvasti üürgas.

 4. Tulles selle ma ei tea mis nime sellele peaks panema kas noortekomöödia, või reaalitishow. Olen ka seda #Pind vaadanud mõnda osa. eile just vaatasin ühe osa kus oli teemaks teietamine. Seda saadet vaatasin ja natuke kahju hakkas, mis natuke peegedabki praegust generatsiooni kus sihuke asi nagu viisakus ja etikett hakkab ära kaduma elementaarsed viisakused ununevad nt kas see ei ole elementaarne viisakus kui ollakse siseruumides ja villane müts on peas? See on mingi uus stiil. aga jah nagu sealt selgus on enamus noortel selline suhtumine C’ mon persse kah see 18-19 sajand. uus aeg uued kombed varsti ongi nii et daamidele istet ei paku, võtavad ise tooli ja istuvad ise. võtavad ise veinipudeli ja kallavad ise veini õnneks on meie ümber selliseid inimesi kes peavad kommetest ja etiketist lugu. Jaanika, kuidas on sinuga kas selle kommete ja etiketiga võib üle piiri minna, et. Mõned naised näiteks ei soovi kui neile välja tehakse tahavad maksta ise. Kas etiketiga võib üle piiri pinna?

  • Mina seda noortesarja “Pind” ei vaata, tundub suht mõttetu minu jaoks. Aga tänapäeval ei taha paljud naised tõesti, et nende eest uksi avatakse, veini valatakse jne. Mina selline naine ei ole – mulle meeldib, kui ollakse džentelmen. Olen kuulnud, et mõni naine läheb lausa närvi, kui lilli või šokolaadi tuuakse 😀 Jah, lilled ja šokolaad ei pea kõigile meeldima, aga närvi ei maksaks ka minna, isegi kui dieeti pead. Et feminism on üldiselt hea, aga ei maksa sellega üle ka pingutada. Mõne naise arvates see saadab mingi signaali, et nad pole piisavalt iseiseisvad ega saa uksi ise lahti vms, aga point pole üldse selles. Point on üleüldises viisakuses.

   Abielus olles on nagunii kulud pooleks, aga esimesel kohtamisel võivad need olla pooleks, kuid kui ka tol hetkel on nii, et mees maksab, siis ei hakkaks lõpmatuseni vaidlema sel teemal, et pean ikka ise maksma. Siis võib ju teha nii, et järgmisel kohtamisel maksab naine vms. Kui teist kohtamist ei tule, siis vbl mõnel naisel jah parem, kui nad ise maksavad. Kellele mis paremini selles olukorras sobib.

   Viisakad mehed on alati au sees olnud ja on ka edaspidi, ma usun, et need naised on vähemuses, kes ukse avamisele ja tooli andmisele halvasti reageerivad.

   Minu jaoks on teietamine elementaarne, kui ma suhtlen asutustega. Ei lähe ma poes kellegi poole küsimusega, kus kasutan sinatamist, ka siis mitte, kui müüja on napilt 18 või noorem ja teeb suvepraktikat seal töötades. Samamoodi kõik ametlikud e-mailid jne on teievormis, vahet ei ole, kui vana inimene mulle teisel pool vastab. Mind ajaks lausa närvi, kui restoranis tuleks ettekandja/kelner ja küsiks sinatades, mida ma soovin, kui üksinda olen. Kui just tegu tõesti tuttavaga ei ole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s