E esimene suurem pidu :)

Täna oli siis see päev, mil E sai natuke aega ühel peol käia. Nimelt Hendriku vend pidas oma juubelit ja me võtsime E natukeseks ajaks sinna kaasa. Pidu toimus ühes kohvikus ja meie olime seal koos E-ga umbes kaks tundi kokku. Hendrik tõi meid kuskil tund aega tagasi koju ja läks siis ise peole uuesti.

No ühte võib küll öelda – E on tõeline seltskonnahing 😀 Kui kuskil on palju rahvast, siis ta vaatab ringi, uurib ja puurib inimesi, aga on vana rahu ise. Täna just nii oligi. E tund aega sellest kahest tunnist magas täiesti maha, ülejäänud tunnike oli erinevate inimeste süles, mu enda süles suht vähe, sest kõik tahtsid teda süles hoida. Mulle sobib! 🙂 Ja kuna E-le see meeldib ja ta siis alati nii rahulik on, siis seda enam. Et keegi väga ei usu kunagi, et ta kodus alati nii rahulik ei ole, sest rahvahulgas ei ole ta üldse viril, vaid naeratab ja vaatab ringi. Temast tuleb vist küll keegi väga sotsiaalne inimene, kes kõigiga kogu aeg suhtleb 😀 Et viskasimegi Hendrikuga nalja, et tal on kodus kopp ees, et ainult kahte nägu kogu aeg nägema peab, tahab teisi inimesi ka näha 😀

Nüüd E magab ja mina olen niisama netis. Enne seda E esimest suuremat üritust ma natuke kartsin, et kui ta peaks viril olema, siis peame suht ruttu ära tulema, aga saime üle kahe tunni seal lausa olla. Oleks isegi kauem saanud, sest E paistis seda ise väga nautivat, aga no esimeseks korraks piisab küll 🙂

Mõned pildid ka lõpetuseks. Esimesed kaks on siis tehtud kodus enne sünnale minekut, kolmas on peol, kus E on Hendriku süles ning viimane on minust siis, kui hakkasime end sättima, et ära tulla 🙂

20191102_175909.jpg20191102_205131.jpg20191102_205326.jpg20191102_202236.jpg

20 kommentaari “E esimene suurem pidu :)

  • Meeldib vist tõesti! Aga selle sarnasusega on huvitav asi see, et ühed ütlevad, et E on minu moodi, teised aga hoopis mainivad, et Hendriku moodi 😀 Ma ise ei oska üldse nii öelda, et kelle moodi ta pigem on.

 1. Laps on alati ilus. Mina tahtsin öelda, et ka sina näed väga kena ja värske välja!
  Kus see kohvik asus?

  • Aitäh! See on kohvik Põlva Kultuuri-ja huvikeskuse esimesel korrusel, ma nime ei tea peast. Seal oli meie väike pulmapeo istumine ka pärast abielu registreerimist.

 2. Mis asi on väike pulmapeo istumine?
  Ma ütleks, et oli lihtsalt istumine. Pulmapeost oli asi ikka väga kaugel. Pulmapidu ei ole selline, et peigmees peab oma esimesel abielupäeval veel tööle minema, nagu sa kunagi kirjutasid.

  • No pulmapidu see jah selles klassikalises tähenduses ei olnud, aga meie jaoks oli see ikkagi pidu. Väike ja ainult perele, aga siiski pidu. Ja just see ongi kõige olulisem ju 🙂

   • Muidugi oli see pulmapidu! Nii loll kommentaar Annilt. Pulmad ongi ju sinu ja Hendriku armastuse ametlikuks tegemine ja pulmapidu teie pidu, kedagi teist polegi peo pidamiseks vaja, sest see oli teie päev.

   • Laura, ma ise leian ka, et see on iga paari enda otsustada, kuidas nad abielluvad. Ja see oli ikkagi meie jaoks pidu, kuigi väga väike 🙂 Ja oleks ka siis olnud, kui me oleksimegi ainult kahekesi abiellunud.

 3. Õige. Pidu on ka siis kui kahekesi teed oleks joonud või hoopis järve ääres lutsu visanud 😀 Oluline on see, mis tunne endal on ja mis südames toimub!

   • Anni, mis su probleem on? Su enda mees pole vist üldse kosima jõudnud, et minu blogis hüppad? 😉

    Kui mu pulmateemalist postitust lugesid, siis mina tahtsin üldse alguses ainult kahekesi abielluda, Hendrik tahtis suuremat pidu. Kompromiss oligi see, et abiellume niimoodi, et lähim perekond on pulmas. Seega ei ole kõigi naiste unistus see, et oleks 100 külalist ja järgmise päevani suur möll. Jah, raha poleks nagunii siis selleks olnud, aga kui ka oleks olnud, siis ma poleks ikkagi väga suurt pulma tahtnud. Seega ära keksi siin oma lollide väidetega, kui sa asjast midagi ei tea.

  • Minu jaoks küll mingit vahet ei olnud, sest me abiellusime kell 09.00 hommikul, istumine oli paar tundi, pildistamine ka umbes sama kaua. Hendrik läks tööle kella 14.30ks – selleks ajaks oli juba kõik ära toimunud 🙂 Õhtul tuli töölt koju ja siis algas meie romantika. Seega suht kama kaks, et ta siis vahepealse aja tööl oli, minul midagi kogemata selle tõttu ei jäänud 🙂

 4. Noh, mõni siin otsib ükskõik mis asjaolu, millest kinni hakata ja norida.
  Kui Anni jaoks on nii suur probleem ja draamaallikas see, kui mees pärast registreerimist tööle läheks, siis see on ju tema isiklik asi. See ei tähenda, et kõik naised sellest draama peaks tegema.
  Mõnele on vajalik selline suur ja kallis pidu karja külalistega ja kogu jandiga, mõnele mitte.
  Mõed käivad pigem möödaminnes lihtsalt kahekesi registeerimas. Eks see individuaalne, kes kuidas abielu registreerimist/pulma näeb.
  Ma näiteks olen ka alati mõelnud, et sooviks kas kahekesi või siis vaid lähimas pereringis abielluda.
  Seda suurejoonelise pulma asja pole kunagi mõistnud. Ülikallis kleit, kõik sellega kaasnev, siis mingid tobedad pulmamängud, mingid etiketid jne. Ja lõpuks nagunii lähima 10 aasta jooksul lahutatakse. Tundub mõttetu.

  • See oleneb inimesest jah, et kuidas abielluda tahetakse – kellele sobib suurem pulm ja kellele mitte 🙂 Tean samuti inimesi, kes kaks-kolm aastat on pulmadeks raha kogunud ja siis abielluvadki väga suurelt.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s