Kui pikk E hetkel siis on? / “Rannamaja” – see küll raju saade ei olnud nagu lubati…/ Kui naine arvab, et mehed ei julge teda sellepärast välja kutsuda, et peavad teda liiga ilusaks (lubage naerda!).

Käisime täna perearstil ja E on 61 cm pikk ning kaalub 6780 grammi. Keskmisest suurem laps, aga mahub ilusti sellesse vahemikku, kui suured tavaliselt 2.5kuused lapsed olla võivad. See vahemik on suhteliselt lai ka, ma täpseid numbreid ei tea, aga selle alam-ja ülempiiri vahe on rohkem kui paar kg. E sai rotaviiruse vaktsiini ka, mis oli suukaudne. Ta oli arstil hästi tubli, alguses natuke nuttis, aga kui seda suukaudset ja magusat rotaviiruse vastu vedelikku anti, siis korraks tegi ehmunud näo pähe, aga hiljem oli jumala suva 😀 Arst ka mainis, et laps kogu aeg ikka piilub emme poole – nii on jah 🙂

E on suhteliselt laisk enda pead hoidma. Järgmise arstivisiidi ajal kuu aja pärast peaks ta seda juba täielikult tegema, hetkel veel päris 100 protsenti ei hoia. Arst soovitas teda rohkem kõhuli panna (ise samal ajal juures olles ja mitte pärast söömist, loomulikult ka mitte magamiseks). Et kui järgmisel kuul ka 100 protsenti ei peaks hoidma, siis saab edasi vaadata, kuigi tavaliselt nad siis ikka hoiavad. Muudes asjades on E väga väga tubli ja tegi kõik asjad niimoodi nagu selleses vanused beebid peavad tegema. Igal visiidil arst ju tõstab teda igasse erinevasse asendisse ja vaatab, et kuidas ta arenenud on 🙂

Tulles nüüd korraks telekamaailma juurde, siis eile lõppes Eesti “kõige rajum” suhtedraama ja realityshow “Rannamaja” – see oli küll rajust sama kaugel kui Eesti Ameerikast. Päris suur feil ikka, kui saatetegijad järsku ütlevad, et teate, poisid ja tüdrukud, nüüd pakib iga roju oma asjad kokku ja läheb koju ära 😀 Saatetegijad said vist ise ka aru, et isegi “Õnne 13-nes” ja “Prillitoosis” on rohkem actionit kui selles saates 😀 Ja siinkohal ei saa ainult saates osalejad selles süüdistada, see nutitahvel vms, mis neile tegevusi pidi välja mõtlema, oli täiesti mõttetu asi, mis mitte mingeid ägedaid ülesandeid neile välja ei pakkunud – seega kogu tegevus oligi ainult rannamajas molutamine. Ja need vallaliste peod – kogu saate jooksul tuli kaks uut osalejat sinna majja juurde, kellest üks oli puhta kriminaali minevikuga (ja kes sealt ka järgmises saates välja visati, sest teised ei tahtnud teda sinna). Kõige naljakamad asjad selle saate juures olid Seidi kommentaarid Silveri kohta 😀 Kusjuures alguses tundus see Silver kõige normaalsem neist meestest, aga tegelikult oli selline ässitaja, kes rääkis üht ja mõtles teist.

Ja Merylin – ohjah… Ta ühes saates mainis, et mehed ei julge talle läheneda ega teda välja kutsuda, sest ta on liiga ilus naine selleks. See, kas ta on ilus või mitte, on subjektiivne arvamus, kelle jaoks on ja kelle jaoks mitte, aga üks on küll kindel – mehed ei jäta kunagi nende jaoks ilusa naisega tutvust tegemata, sest nad peavad naist liiga ilusaks – seal on ikka muud põhjused. Kui me Hendrikuga seda osa vaatasime, siis hakkas viimane lausa naerma Merylini kommentaari peale ja mainis, et naine on veits valesti meestest aru saanud 😀 Kui mehed peavad naist liiga ilusaks, siis ei teki seda asja, et keegi ei taha temaga tegemist teha ega kutsu välja. Siis on alati mehi, kes temaga välja tahavad minna. See, kas sealt midagi edasi areneb, on juba hoopis teine asi, aga mehed vähemalt üritavad. Võib-olla pärast esimest kohtumist selgubki, et tegelikult on naine küll ilus, aga loll kui lauajalg, et siis tõesti ei taheta ehk uuesti kohtuda, aga ükski mees ei jäta sellepärast naist välja kutsumata, et peab teda liiga ilusaks. Need on vaid naiste vabandused selle jaoks, et end paremini tunda ja leida seletust sellele, miks keegi välja ei kutsu. Täpselt samamoodi nagu naised tihtipeale toovad mehele vabandusi, miks tol pole aega temaga kohtuda. Reaalsus on hoopis lihtsam – kui mees tahab naisega kokku saada, siis ta leiab selleks aja, jätab kas või kuhugi mujale minemata, aga selle huvipakkuva neiuga saab kokku. Kui tutvuse alguses tulevad mängu alati vabandused stiilis, et kogu aeg on töö, trenn, sõbrad, lehma lellepoja koera matused, siis on asi lihtne – see mees pole sinust huvitatud, aga tal pole mune, et seda sulle otse näkku öelda, lihtsam on vabandusi välja mõelda. Et kõik need – ma olen liiga ilus ja sellepärast keegi mind välja ei kutsugi, on naiste endi mõeldud utoopia, mida ei eksisteeri. Kui mees peab naist ilusaks, siis ta kutsub selle neiu välja. Ta võib küll aimata, et saab korvi või pikemas perspektiivis ehk sealt ei tule midagi, aga selle hirmus küll ükski ilus naine välja kutsumata ei jää, sest deitide maailm on karm. Eriti just meeste jaoks, sest kui tahad naist endale võita, ei saa püssi nurka visata. Eriti kohe alguses. Jah, eesti mehed on ehk vahepeal arad, aga kui neile naine ikka meeldib, siis ka kõige häbelikum noormees maailmas teeb selle käigu. See, mis edasi saab või ei saa, on juba hoopis teine teema.

Suur Kristo oli ka päris kahtlane vend. Nii palju siis armastusest esimesest silmapilgust, kui “Rannamaja” järelpeo ajaks olid nad Adaga juba lahus. Aga no eks nad olidki asjast veits valesti aru saanud – tüüp on ju endiselt veel panovend, kes niipea kellegi unistuste printsiks ei hakka, olgugi see Ada tema meelest väga ilus naine. Kerli sai üldse kõige vähem eetriaega, sest paari ta kellegagi peale selle kriminaali ei saanud. Suur Kristo oli ka alguses temaga, aga no seal võis aimata, et tüübile hakkab mingi teine naine meeldima.

Kokkuvõtteks võib mainida, et nalja natuke sai, aga raju saade see küll ei olnud. Seidi oma kommentaaridega oli naljakas ja väike Kristo tundus iseloomult ehk kõige normaalsem olevat. Kui kunagi peaks midagi sarnast tulema, siis palun tehke neile osalejatele midagi ägedamat kui ainult passimine. Kas või reis Lapimaale oleks hea algus 😀

Ahjaa, Austraalia “Poissmehe” juures ajab mind närvi see, et poole saate pealt tulevad uued naised juurde 😀 Ameerika “Poissmehe” puhul seda ei ole, aga Austraalias on. Siiani vist pole keegi uutest võitnud, aga teise koha Sami hooajal Lana sai. Lihtsalt paljud on juba vaeva näinud ja siis poole saate pealt tulevad uued naised juurde 😀 Vanad olijad vihkavad neid muidugi, sest poissmehel jagub kohe vähem tähelepanu nende jaoks.

Vot sellised lood siis hetkel 🙂

6 kommentaari “Kui pikk E hetkel siis on? / “Rannamaja” – see küll raju saade ei olnud nagu lubati…/ Kui naine arvab, et mehed ei julge teda sellepärast välja kutsuda, et peavad teda liiga ilusaks (lubage naerda!).

  1. Minu meessoost sõbrad on küll öelnud, et osadele naistele ei ligine nad just sellepärast, et need on liiga ilusad. Ei taha korvi saada ja arvavad, et neil naistel on juba palju austajaid, kellega ei viitsi siis konkureerima hakata. Ja neid mehi, kes on sellist arvamust avaldanud on olnud ikka mitu. Sellega olen ma nõus, et üldiselt kui naine meeldib, siis teeb ka häbelik mees käigu, aga see eeldab tavaliselt siiski suuremat tutvust kui seda, et näed naist kusagil baaris või peol. Just selliste situatsioonide kohta ongi minu tuttavad arvamust avaldanud. Lihtsalt natuke vähem ilusatega on suurem lootus skoorida.

    • Jah, peol tutvudes on asi ehk natuke teistmoodi, sest see eeldab kohe otsest tutvust – ja mehed on selles mõttes ehk arad alguses. Aga Merylin just mõtles seda internetis tutvumist, et keegi väga ei kirjuta tutvumisportaalis vms… Vbl tõesti on olemas ka selliseid mehi, kes jätavad liiga ilusale naisele kirjutamata, sest kardavad, aga no need on küll pigem vähemuses. Ja põhjus on selleks lihtne – naised tavaliselt ei tee esimest sammu ja kui mees ka ei tee, siis on selle naisega võimalus tavaliselt läinud. Eks jah – vbl otsitaksegi ainult seksi jne, aga see mees peab olema kas ülihäbelik, loll või naisest mitte huvitatud, kui ta vähemalt ei ürita. Eks mehed on harjunud rohkem korvi ka saama, sest naised ei pruugi vastata jne, aga üldiselt sellele naisele, kes neile mingilgi määral huvi pakub, nad kirjutavad. Mis ei tähenda seda, et naised ei võiks ise kirjutada esimesena, tänapäeval pole see mingi keelatud teema.

  2. Ma ei saa küll rääkida tutvumisportaalist, aga saan rääkida reaalsest elust. Minu abikaasa, kellega oleme koos olnud kohe 10 aastat on mulle ise kinnitanud, et kui mina ei oleks teinud esimest sammu, siis ei oleks tema seda iialgi teinud. Sel ajahetkel ei tundunud ta ennast piisavalt väärilisena, et ennast minuga koos näha. Ma olen välimuselt väga ilus naine ( see ei ole minu fantaasia, ma olen paljudes rahvusvahelistes reklaamides osalenud ja alati just selle” ihaldusväärse naise” rollis; olen tantsija ja modell ) ja mul on sõbrad ja sõbrannad ja peegel 😀 Oma abikaasaga tutvudes olin ma kooselus, aga see tunne oli lihtsalt niii suur, mida ma järsku tema vastu tundsin 🙂 Seega olin mina meie suhtes see, kes tegi esimese sammu ja just seetõttu, et ma nii tahtsin teda 🙂 Mu sõbrad ja tuttavad olid ammu vestluste käigus mõista andnud, et keegi ei julgeks mind nö sebida 😀 Mu enda tolleaegne elukaaslane oli teatud ringkondades väga tuntud. Ma ise olin tuntud ja lisaks silmapaistva välimusega. Seega ma olin arvestanud, et ega keegi, keda mina päriselt tahaks, mind torkida ei julgeks 😀 Seega valisin ise, tegin esimese sammu ise ja oleme tänaseks 10 aastat väga õnnelikus abielus mehega, kes poleks iial ise minu poole pikemalt vaadata julgenud. Kusjuures selle 10 aastaga olen ma heast materjalist väga ihaldusväärse mehe teinud. Enesekindla ja tegija, kes peab nüüd ise naisi tõrjuma 🙂 Niiet see on võimalik päris elus. Rannamaja teemas ma ei oska kaasa rääkida. Ma pole seda kunagi vaadanud ega isegi jälginud, seega ei tea, kas konkreetse inimese puhul need väited võiks tõele vastata.

    • Reaalses elus võib see tõesti nii olla, sest näiteks pidudel on naised tihti kambakesi ja kui mehele ka keegi silma jääb, siis ta ehk ei julge rääkima minna, sest kui peaks korvi saama, siis kõik näevad 😀 Et see nõuab tõesti rohkem julgust ja enesekindlust.

      Tutvumisportaalis ei näe ju keegi teine, kui mees peaks korvi saama, ainult asjaosalised ise. Aga noh – vbl siis leidub seal ka mehi, kes nende jaoks liiga ilusatele naistele ei kirjuta. Seal võib ka see teema olla, et mõni mees jääb naistele nii silma, et ta ei peagi ise kellelegi esimesena kirjutama 😀 Et jah – eks ole igasuguseid inimesi, aga minu meelest tundub väga kahtlane, et väga paljud mehed ei kirjuta, sest peavad naist liiga ilusaks 😀 Nii palju, kui mina meeste kohta tean, siis nad kirjutavad ja väga palju, paljud naised lihtsalt ei vasta. Et kui nad enda jaoks need ilusad naised ka elimineerivad, siis mis mõtet üldse tutvumisportaalis passida 😀 Aga no mõni mees vbl siis niisama chillibki seal lihtsalt igavusest – kes teab 😀

  3. mulle meeldivad su kommentaarid saadete kohta (L) love it, rohkem suvalisi arvustusi pls 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s