Tähistasime tutvumise teist aastapäeva! :)

Täna käisime siis Hendrikuga oma tähtpäeva tähistamas. Läksime Põlva restorani La Storia sööma, kus me viimati käisime kahekesi enne E sündi.

Oli väga tore meenutada, mis selle kahe aasta jooksul on toimunud! Mina kolisin Põlvasse, abiellusime, saime lapse! 🙂 Tegelikult on see aeg päris kiiresti läinud, aga samas on selle aja jooksul ka palju asju juhtunud.

E pidas end Hendriku emaga ideaalselt üleval – suht kogu aeg magas 😀 Kodus oli E pärast seda natuke viril, sest me ajasime ta vaesekese üles, kui talle järele läksime. See tähendab – E ise ärkas, kui ta turvahälli sai tõstetud. Hetkel ta ka tudub kodus mu põlvedel.

Selle minekuga oli ka niimoodi, et kui tahtsime juba liikuma hakata, siis Hendrik veel viimasel hetkel vahetas E mähkme (kuigi suht hiljuti sai see juba vahetatud), sest ta oli kiirelt jõudnud sinna asja teha 😀 Ei hakka ju ämmale last viima, kui ta peab kohe mähet vahetama hakkama. Aga selle lapsehoidmisega läks hästi ja teinekordki võib seda teha. Kui lapsele järele läksime, siis öeldi, et miks me kauem ei olnud 😀 Hea on teada, et vajadusel saame ikkagi lapse hoida anda. Me ei kasuta seda võimalust ülitihti, aga vahel ikka!

Aga tulles nüüd tagasi minu ja Hendriku juurde, siis mul on temaga ülimalt vedanud. Pärast lapse sündi on meil kahekesi aega kõvasti vähem olnud, aga eks me ikka näpistame seda, kui E magab. Ja kolmekesi veedetud aeg on ka ülimalt super. Ma armastasin Hendrikut enne ka väga, aga pärast E sündi olen teda veel rohkem armastama hakanud. Ta ei ole mitte ainult suurepärane mees, vaid ka oivaline isa. Näiteks eelmisel nädalal oli üks selline päev, kus E ainult nuttis, mul oli juhe suht koos juba, aga Hendrik oli tööl. Kui ta siis töölt tuli, siis ma kohe ei läinud välja jalutama, vaid natuke viivitasin sellega (selleks hetkeks oli E küll juba maha rahunenud). Umbes tunnike hiljem ma ütlesin, et ma lähen üksi jalutama, et ma pean minema saama korraks, siis Hendrikul oli mulle ainult üks etteheide – et miks ma kohe ei läinud, kui ta töölt tuli. Et ma ei pea teine kord ootama ja lootma, et tuju paremaks läheb, vaid kohe minema, nad saavad lapsega ideaalselt kahekesi hakkama (ja nad alati saavadki) ja mul ongi tuulutust vahel vaja. Pärast seda ma hakkasin Hendrikut veel rohkem armastama 😀 Ja kui koju tagasi jõudsin, oli mul tuju automaatselt parem ja tahtsin E-d ka kohe kallistada 🙂 Lihtsalt selline tuulutamine mõjub vahel hästi ja teadmine, et kui päev on suht pask olnud, siis ma saan sellest kõigest korraks eemale, sest Hendrik tegeleb siis ise E-ga.

Paar pilti siis ka lõpetuseks. Kaks neist on Hendrikuga La Storias tehtud ja viimane pilt E-st ka juurde siis 😀

20191022_202534.jpg

20191022_223111.jpg20191022_221839-2.jpg

6 kommentaari “Tähistasime tutvumise teist aastapäeva! :)

  1. palju õnne! kuigi me oleme vist oma erialalt ja üleüldiselt maitselt väga erinevad inimesed, siis mõnes mõttes leian alati sinu lugudest teatavaid sarnasusi ja kokkupuutepunkte, mis on jube tore – igal pool elab toredaid inimesi, kellega oleks vahva kuskil kokku sattuda (loodan, et see kuidagi halvasti ei kõlanud, üldse ei mõelnud nii :D)

  2. Ei kõlanud halvasti 🙂 Ja kui kunagi peaksime samasse kohta juhtuma, siis tule tere ütlema! Ma tuleks ise kindlasti, aga ma kahjuks ei tea sellistel puhkudel, keda tervitama tulla 😀

  3. Tead, mul nii hea meel lugeda, et on inimesi, kellel läheb hästi suhtega. Olen ise pikaaegses rahulolevas suhtes ja vahel tundub, et kas neid on nii vähe, eg kogu aeg mingid draamad, pinged jms tutvusringkonnas teistel omavahel ja siis kui veel ajalehti lugeda, siis veel hullem, lausa vägivald jms. Aga vahel on nii hea näha toredat head suhet, kus polegi mingeid pidevaid “teemasid”. Ja et suhtes olevad inimesed seda ka iseenesest mõistetavana ei võta, vaid on tänulikud. Väga tore ja aitäh selle jagamise eest!

    • Tore, et sul ka samamoodi on! 🙂 Meil on jah kahe aasta jooksul ehk paar minupoolset solvumist olnud, mis on suht kiiresti lahenduse saanud. Eks mingeid tülisid võib suhtes ikka ette tulla, aga kui kogu aeg on tülid, siis on natuke halb see asi.

  4. Sul on kena mees 😉
    Tegelikult väga tore, et beebi ei ole sind meest vihkama pannud vaid rohkem armastama.
    Õnne ikka edaspidiseks ka!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s