Paar sõna Kanal 2 uuest saatest “Suunamudijate meistriklass”/ Väike video E-st :)

Ma vaatasin eile seda “Suunamudijate meistriklassi”, mis Kanal 2-s algas. Saatejuht on seal näitleja Kaisa Selde ja tiimijuhid on Juhani Särglep, Victoria Villig ja Hanna Martinson. Viimasel kusjuures oli seljas Julgetest Riietest ostetud jakk – See Ugly Boy tekstiga. Ma ei tea täpselt, et kas just sealt ostetud, aga Julgete Riiete Facebookis oli see samuti müügil (vbl kuskilt mujalt saab ka seda osta, pole kindel). Vot nii hästi on mul meeles, mida seal müüakse 😀

Igal juhul – tulles saate juurde tagasi, siis enamik olid minu jaoks võõrad näod (saatejuhti ja tiimijuhte tean), aga kuna mul pole Instagrami, siis ma ei jälgi ka kedagi. Vahel vaatan tuntud inimeste Instagrame, kellel need avalikud on, aga viimasel ajal on see teema, et enamike kommentaaride nägemiseks peab olema sisse logitud ja kui klikid kolmandal pildil lööb, et logi sissse. Selle vastu aitab see, et lähed uuesti sama kontot vaatama ja siis saad jälle kolm pilti ära vaadata, kui uuesti selle teksti lööb 😀 Ma endiselt ei viitsi Instagrami teha, aga no ära iial ütle iial. Ka Orkutisse ja Facebooki jõudsin ma alati teistest kõvasti hiljem 😀

Saatest teadsin Eveliisi ja seda suunamudijate skandaali keskel olnud naist, aga nemad edasi ei pääsenud. Edasipääsenutest olin midagi kuulnud kahest – üks tüüp oli 15-aastaselt hull Night Chati fänni (kuus aastat tagasi) ja ta tahtis ka saatejuhiks saada, kui ta täisealiseks saab. Ta isegi kirjutas mulle uuesti, kui ta sai täisealiseks, aga siis ma olin just töölt ära tulnud.

Saade oli suht keskmine. Midagi halba pole öelda, aga samas ülipõnev ka ei olnud. See on küll naljakas, millega suunamudijad peavad rinda pistma, kui head pilti tahta 😀 Ole nagu modell või isegi veel leidlikum. Ja see koht oli ka veider, kus Juhani Särglep oma meeskonna üksi jättis, et saagu ise hakkama ja siis kommenteeris Hanna Martinsonile, et ilma temata on nad nagu uppuv laev. No kui sa oled grupijuht, siis võiks oma meeskonda ju natukenegi aidata, mitte kohe jalga lasta ja vaadata, kuidas nad ise hakkama saavad. Teised grupijuhid küll aitasid. Ma ei tea – kas selle saate mõte polegi see, et neid õpetatakse olema paremad suunamudijad? Mul oleks küll nõme tunne olnud, kui grupijuht kaob ära ja siis saa kohe ise hakkama. Eks nad nagunii peavad ise hakkama saama, aga kohe alguses natuke karm lahendus minu meelest. Esimeses saates ei kukkunud keegi välja, ka need mitte, kellel see autoreklaam ei õnnestunud.

Aga ühe korraliku Instagrami pildi saamine tundub suht sama keeruline olevat kui raketiteadus 😀 Minu jaoks täiesti tundmatu maa, sest mul ju Instagrami ei ole.

Kas te vaatasite seda saadet? Mis mulje jäi? Olete rohkem suunamudijate maailmaga kursis kui mina?

Lõpetuseks hoopis üks video E-st, mille ma täna hommikul tegin. E naeratab eriti just siis, kui ta põske paitada. Ja kui ma ütlen, et emme on peidus, siis ma mõtlen mobla taga peidus. Hommikul oli E-l veel hea tuju, mõni tund tagasi oli suht viril, aga nüüd magab mu põlvedel. Mul on jalad suht läbi juba, aga ma ei hakka teda veel ümber tõstma – ta saab kohe aru ja ärkab üles 😀 No vahel ei saa ka, aga ei hakka hetkel sellega riskima 😀

Viga
This video doesn’t exist

 

 

 

7 kommentaari “Paar sõna Kanal 2 uuest saatest “Suunamudijate meistriklass”/ Väike video E-st :)

  1. Oleks aeg Instagram teha küll. Facebookis on palju ülearust pahna ja ka kõike muud, kui kasutajate uusi pilte. Instagramis ongi hea, et näed ainult pilte ja muud ülejäänud mudru pole (a la jagamismängud vms).

  2. Mina sain tänu sellele saatele mõned hästi vahvad, positiivsed tuttavad juurde. Jälgin nende instagrami postitusi suure huviga, no nii vahvad ja mõnusa vaibiga. Täiega soovitan neid instagramis jälgida:) Minu enda lemmikud saatest on nt Sten, “perekond” Hannid ja Jaana, aga ma ei ütle ka teiste osalejate kohta midagi halba. Mu meelest tehti väga hea valik:)

  3. Hea kui iga saate lõpus saaks ühe saatejuhi välja hääletada. Miks saadeti minema neiu keda reklaami tellijad väga kiitsid. Ja käekella reklaam Linnaga oli kõige mõtetum. Tundub, et võitjad on ette ära määratud.

    • Ei oska öelda jah. Ja kus Hanna Martinson üldse on? Ta oli ju tiimijuht, aga üldse ei näe teda enam, Victoria Villig on ka suht vähe olemas, ainult Juhani Särglep on kogu aeg võtteplatsil. Nüüd neil see tiimide jagunemine muutus, aga kas nad seletasid ka, miks Hannat enam ei näe? Ma olen järgmisi osasid ühe silmaga rohkem vaadanud, pole alati kõike näinud 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s