Perepildid vol 2

Näitan siis veel natuke perepilte 🙂 Eks neil ole jah osadel see mullitav taust, mida eelmise postituse all mainiti, aga meil kodu ongi hetkel selline  – seega mind see ei häiri 🙂 Ja lisaks on need selles mõttes ka täiesti ausad, et näeb ära, milline on kuu aega tagasi sünnitanud naise keha koos kõigi voldikestega. Vähemalt mul siis. Ma ei saa öelda, et ma sellega muidugi rahul oleksin, aga ma ei masetse ka sellepärast. Pildid on siis sellised:

Jaanika pere 19.09.2019-9.jpgJaanika pere 19.09.2019-8.jpgJaanika pere 19.09.2019-7.jpgJaanika pere 19.09.2019-6.jpgEerik6.jpgJaanika pere 19.09.2019-5.jpgEerik2.jpg0_Jaanika.jpgJaanika pere 19.09.2019-4.jpgJaanika pere 19.09.2019-3.jpgEerik5.jpgEerik4.jpgEerik3.jpg

24 kommentaari “Perepildid vol 2

 1. Väga ilusad pildid. Minu lemmikud eriti see mustvalge perepilt ja see, kus isa uhkelt poega hoiab ☺️

 2. Kas see inimene küsib muidu piltide tegemise eest raha? Need võiks klõpsida iga teine kes telefoni oskab käes hoida 🙂

  • No mina nii ei oskaks oma moblaga igal juhul pilte teha. Aga tegemist on mu tuttavaga, kes üldiselt pildistab üldse loodust nagunii – ehk siis on hobifotograaf. Mingi sümboolse summa ikka maksin, sest kuigi tegemist on tuttavaga, siis mina ei eelda kunagi, et keegi peaks tasuta tööd tegema. Olgugi et ta teeb seda hobi korras või et ta on mu tuttav.

 3. Ma tõesti vabandan, aga fotode kvaliteet ei kannata mingit kriitikat siiski… nagu oleks aastaid albumis seisnud luitunud fotod aastast..1970…? Teie ise olete nii ilusad ja armsad, lausa kahju et te tõeliselt häid fotosid ei saanud oma esimestest koosoldud hetkedest. Minu jaoks täiesti hämmastav, et üks (olgugi et HOBI) fotograaf endale sellist kvaliteeti lubab..

 4. No eks see on sinu arvamus 🙂 Ma leian, et inimene, kes isegi alles õpib ja fotograafiat tundma paremini hakkab (pole sellega nii pikalt tegelenud), teeb küll ilusaid pilte. Ilmselgelt ei saa seda ju ka nendega võrrelda, kellel ongi rohkem kogemust ja kes juba töötavadki fotograafina. Tema tegi meie pulmapildid ka ja minu meelest olid need samuti kenad. Aga jah – kui ise oled pikalt fotograafiaga seotud olnud või oled selle teemaga rohkem kursis vms, siis on ehk loogiline, et tahad palju enamat. Mina nii nõudlik ei ole, sest ma ise ei oska absoluutselt pildistada 😀

 5. Et kui inimesel fotoaparaat on, ei tähenda see seda, et ta fotograaf on. Järgmine kord otsi ikka mõni Fotograaf, kes pildistada ka oskaks. Usu mind, maksad pisut rohkem, aga saad ka Fotod.

  • Ma ise vist jah mainisin, et fotograaf, aga tegemist on hobifotograafi ja naisega, kes inimesi nii palju ei pildistagi, vaid hoopis loodust ja loomi. Aga maitsed ongi erinevad nagunii 🙂 Paremini saab muidugi alati, aga mulle meeldivad need pildid. Nagu ma juba mainisin ka – on inimesi, kes on selles suhtes palju nõudlikumad ja see pole halb. Eks meil kõigil on asi, mille puhul me leiame, et see peaks palju paremini tehtud olema.

 6. Issand jumal mis kommentaarid 😀 Mina lasin ka teha kõhupildid sõbrannal ja väga armsad olid. Milleks ma peaks maksma hullu raha. Mõte on ju jäädvustada mälestusi 🙂 Aga beebi on nii armas 🙂

  • Üks asi on lasta teha pildid sõbrannal(printsessil mingi tuttav), aga pritsess serveerib neid pilte nagu fotograafi tehtuid. Selliste piltide eest on küll patt tasu küsida.

   • Minu meelest panete te ise Jaanikale need sõnad suhu. Fotograafina võib esitleda igaüht, kes on piltide autor ja vahet pole kas tegu on professionaali või asjaarmastajaga.

    Kairiti kommentaariga väga nõus muidu 🙂

 7. Mulle just meeldib, et pildid omas kodus tehtud on. Laps ja ise ka tulevikus vaatavad ,et milline kodu oli ja mälestused just selle tapeediga. Need salongikad on alati väga kaunid aga enamus inimestel sama taust ja asjad pildil,võlts. Perepilt on lemmik ja uhke isa pojaga ka super 😍E on väga armas laps😍

 8. Fotode peamine eesmärk on ikka hetki jäädvustada. Julgen väita, et aastate pärast näevad nii asjaosalised kui ka kõik teised ikka seda imearmast ja pisikest beebit ning õnnelikke värskeid vanemaid. Meelde tuleb see esimeste nädalate emotsioonide virrvarr ja magus õnnetunne.
  Ma ei tea, kuidas teistega, aga kogu mu pere fotoalbum on täis pilte, mis on suht kehvasti kadreeritud, teinekord veits udused ja täiesti suvalise taustaga. Ja ikka vaatan neid ja meenutan lapsepõlve. Pole kunagi neilt seda “mullitavat tapeeti” jõllitanud.
  Ilusad pildid, ilusad inimesed ja veel ilusamad hetked 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s