Perepildid vol 1

Sain täna juba viis esimest perepilti kätte! Neid hetkel näitangi – tegemist oli tavalise ja koduse fotosessiooniga, kus näeb ka igapäevast argielu – ehk siis nuttev E käib asja juurde 🙂 Need kaks inimest on kogu minu maailm! ❤

15 thoughts on “Perepildid vol 1

 1. Ma ei saa aru , miks lapse nime varjad? Muidu kõik tood välja või ongi beebi nimi E üks täht ? Siis mina saan aru , et tegemist on Eesliga !:D)))

 2. Teie olete ülinummid, aga fotograafilt oleks oodanud et ikka mingilgi määral oleks tähelepanu pööranud taustale ka… Selles mõttes et ma ei näe et sellisteks piltideks oleks olnud vaja FOTOGRAAFI kutsuda, need klõpsud oleks võinud iga suvaline sõber moblaga ära klõpsida 🙂

  • No meil kodus ongi selline taust ju, mida ta seal muuta oleks saanud 🙂 Mulle pildid igal juhul meeldivad – ongi kodused ja koos selle taustaga ka 🙂 Kui E on suurem, teeme kuskil väljas ka pilte.

  • Ma arvan, et kui inimene on oma igapäevaelus sellise koduga rahul just nii, nagu see on, siis on täiesti ok, et on selline kodu ka piltidel, mida laps tulevikus vaatab ja saab jutustada ka lapsele, et kuidas siis oli ja kus elati 🙂 Mina täieliku ümbrusefriigina tõesti ei taluks mullitavat tapeeti 🙂 Tegelsein kodu sisustamisega koos disaineriga kokku peaaegu aasta 😀 Aga kõigi jaoks ei ole see lihtsalt nii tähtis ja neile meeldib just nii, nagu on. On täiesti ok ja normaalne, et inimene teeb pilti enda beebiga enda kodus. Kui see kodu temale meeldib, on kõik kõige paremas korras. Naeruväärsena mõjuvad mulle pigem pildid, kus kogu pere on juulis fotonurka kokku aetud- kunstkuusk, võltspakid. Mida siis lapsele tulevikus pilte näidates jutustad? Et istusime seal tühjade pakkide ümber just in case :)? Igaljuhul enne päris kodu kui mingi nõme ja võlts fassaad, mida tegelikkuses iial eksisteerinud ei ole.

   • Ma olen sellega väga nõus! 🙂 Võib muidugi ka stuudiopilte lisaks teha, aga kodused fotod on samuti vägagi okeid.

  • Nõus tausta osas.
   Nt see mullitav tapeet taustal hakkas koheselt silma, ehkki inimestel pildil pole ju midagi viga.

   • Minule näiteks ei hakanud silma. Aga mind huvitabki alati pigem üldpilt, mitte detailid. Selles mõttes on ka inimesed väga erinevad. Ja seda mullitavat tausta on reaalselt ainult ühe pildi peal näha hetkel. Et muidugi ma näen seda ka, aga minu jaoks on see nii väike asi 🙂 Aga ma olengi ju alati selliste asjade suhtes suhteliselt chill inimene, paljude arvates liigagi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s