Väike väljasõit Kilingi-Nõmmele

Täna oli E esimene pikem väljasõit. Käisime nimelt terve perega Kilingi-Nõmmel.* See ei olnud niisama lõbusõit, vaid ostsime netist ühe kasutatud diivani, mille omanik just seal elaski. Meil on nimelt elutuppa mugavamat diivanit vaja, mis käiks ka vajadusel lahti. A la kui külalised tulevad või kui ma teleka ees imetada tahan. Meie praegune diivan oli nii kitsas, et ainult üks peenike inimene mahuks sinna magama, aga eriti mugav ikka ei oleks. Seega pani Hendrik oma autole käru taha, haaras koormarihmad kaasa ja nii meie sõit võiski alata!

Beebiga sõitmine on muidugi selline, kus tuleb palju peatusi teha. Küll aga on E selline laps, kellele seisev auto ei meeldi, sest ta hakkab siis kohe nutma, aga niipea, kui jälle liikusime, olid silmad kinni ja rahu majas 😀 Aga eks me olime sellega juba arvestanud.

Selle minekuga sai ka nalja – nimelt olid vahepeal teetööd, GPS pani sel hetkel võssa ja me jõudsime Läti piirini välja 😀 Lõpuks jõudsime Kilingi-Nõmmele, aga Hendrikul oli selle mehe maja number valesti meeles, sõitsime vale maja juurde. Aga no lõpuks jõudsime ikka kohale ja saime diivani ka kaasa. Nüüd oleme juba kodus tagasi ja ma hetkel imetan (just sellel ajal on alati nii hea blogida!).

Edit (*): Tegelikult on õige seesütlev kääne Kilingi-Nõmmes, mida ma enne ei teadnud, aga lugejad juhtisid sellele mu tähelepanu. Nüüd siis tean! Postituses jätsin hetkel kõik korrad õigeks muutmata, aga toon ääremärkusena selle välja, et tulevikus seda kohanime õigesti kasutada.

Aga hetkel pikemat juttu polegi, lõpetuseks kaks pilti minust endast, mis hommikul enne minekut sai tehtud 🙂

20190908_095103.jpg20190908_095535.jpg

24 kommentaari “Väike väljasõit Kilingi-Nõmmele

   • Päris hea, ma ei saanud arugi algul ja küsimusele ” Kas K-N oli karneval” mõtlesin, et inimene uuriski mingi kuuldud ürituse toimumise kohta. Alles siis mõikasin su kommentaari peale kerida ülespoole, et vaadata, mis nii väga karnevalilikku sul siis seljas oli. Alguses ma isegi ei pööranud erilist tähelepanu su riietusele. On alles tegelased sul siin blogis liikumas 😀

   • On tõesti. Aga mis teha – eks need ebakindlad ja mitte oma eluga rahul olevad tropid ei oska ju mujal oma emotsioone väljendada kui kellegi blogis. Tegelikult peaksid nad oma enda rahulolematusega tegelema, aga kõik ei ole kahjuks emotsionaalselt nii võimekad 🙂

   • Kuigi see kloun tegi oma arust suure solvangu, siis tegelikult on karnevalid ägedad! 🙂 Ja kuna mina olen samuti äge (milline inimene ei peaks ennast ägedaks?) siis loomulikult käib karneval ka minu elus, sest elu ongi üks suur karneval 😉 Lihtne ja loogiline!

  • Seda sa oled! Lisan veel juurde, et muudan kõik sinu ebaviisakad kommentaarid just sellisteks ümber, kui veel mu blogis kobised. Minu blogi, minu luba, ma ei pea siin sinusuguseid ohmoone taluma.

 1. Ei saa mainimata jätta, et seal Julgetes Riietes on päris ägedaid leide! Panin silma peale ja ilmselt varsti tellin ka midagi. Aitäh, et jagasid! 🙂

  • Mulle ka täiega meeldib see lehekülg, avastasin selle mingi kuu aega tagasi, aga nüüd tegin alles esimese tellimuse. Kindlasti tellin sealt kunagi veel, mul on paar asja eriti silma hakanud.

  • Huvitav, ma arvasin, et Kilingi-Nõmmel. Kas saaks kuskilt viite, et on kindlalt Kilingi-Nõmmes? Meile isegi kunagi õpetati, et on Kilingi-Nõmmel. Kas see on muutunud siis?

   • Vot ei tea jah, miks see erinevus sisse tuleb. Tallinna Nõmme on ikka Nõmmel ju, aga keeleabi näitab, et tõesti on õige öelda Kilingi-Nõmmes (viide paar kommentaari üleval, üks lugeja jagas). Minu jaoks ka täiesti ebaloogiline.

 2. Ja näed, mina täna ei pistnud ninagi uksest välja, muidu oleksid vbla mind kuskil kohanud. 😀 Kas tohib küsida, kust tänaval endine diivaniomanik elab? 🙂 Puhas uudishimu lihtsalt.
  Ja ma sain korralikult naerda, kui lugesin, et panite Läti piirini välja. 😀

  PS. Ja Tiidul on õigus, õige on kirjutada “Kilingi-Nõmmes”, mitte “Kilingi-Nõmmel”. Aga see on nii tavaline, et inimesed kirjutavad “Nõmmel”. Ma kahjuks mingit viidet selle kohta siia lisada ei oska.

  • Pärnu tänaval elas. Või oli see Pärnu mnt? Vist Pärnu tänav ikka.

   Kai, ma olin täiesti unustanud, et sa Kilingi-Nõmmes (harjun nüüd teistmoodi seesütlevat käänet kasutama) elad! 🙂 Oleks olnud tore sinuga trehvata!

  • Mulle ka 🙂 Seal Julgete Riiete lehel on üldse kõik asjad nii ägedad, tahaks nii palju riideid tellida sealt, aga teen siiski mingi valiku. Esimene neist oli just see, mis pildil on 🙂

 3. Kas su riietusstiil on muutunud? (sellega seoses tuleb meelde see mõne kuu tagune riietustiili saaga:D)
  Vanasti olid sul siuksed tavalisemad riided, nüüd aga vaatan, et oled natuke kreisima ja julgema sammu riietuse osas astunud.

  • Otseselt ei ole, aga need riided mulle tõesti meeldivad. Ja kleite kannan küll rohkem, sest raseduse ajal olid need kõige mugavamad. Muidu ma suvel nii palju kleite ei kandnud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s