30+4!

Pikka juttu hetkel pole, aga täna on mul 30+4. Natuke üle kahe kuu on veel minna! Aeg ikka lendab tegelikult, alles oli detsember, kus ma rasedusest teada sain. Nüüd on veel viimased kaks kuud jäänud! 🙂

Üks pildike siis ka minu kõhust 🙂

20190613_192842.jpg

 

12 kommentaari “30+4!

  • Kusjuures kuskil erilises kohas ei käinudki, niisama linnas. See on üks neist kuuest kleidist, mis ma endale suveks tellisin. Ühe nendest kuuest panen ka EBA-le selga, aga seda ilmselt mitte. Mul on mõned pidulikumad ka valikus – see on lihtsalt kandmiseks. Mul oli nagunii riietest puudu. Täna just korrastasin riidekappi ja likvideerisin kuus kilekotti riideid, mida ma enam ei kanna. Et mõned jätsin sellest ajast ka, kui ma peenem olin (et kui kunagi peaksin ikka samasse kaalu uuesti saama :D), aga osasid polnud ma juba enam aastaid kandnud – seega polnud neid mõtet alles jätta. Või siis olid juba nii vanad, mida polnud mõtet enam alles hoida, kuigi olid aja jooksul armsaks saanud.

 1. Vaatasin , et blogijaid on rohkem kui neli ja miks siis katekooriaid on vähe ? Kas kaks katekooriat? Miks EBAle lähed , kui ei ole kutsutute seas ja kutset saanud? Kas korraldaja ütles , et oled neljas? Miks häälte arvu loetakse , kas sisu pole oluline ja miks sa ei võiks seda korraldada omas kodus ja ise võita , mitte Mallukas , kes korraldab ja võidab?

  • Üllar, küll sina jõuad palju imelikke küsimusi esitada. Kategooriad oli muidugi rohkem, aga elulisi oli kaks – suured ja väiksed. Mina olin suurtes ja sinna panigi end neli blogi kirja (algselt viis, aga üks loobus). Kolm saavad auhinna, mina seda kirja ei saanud – järelikult olin neljas. Loogiline ju! Ehk siis olin oma grupis, kus oligi lõpus ainult neli blogijat viimane ehk neljas. Teistel ongi muidugi ka suurem jälgijaskond.

   EBA-le võivad kõik minna, kes tahavad – see on tasuta üritus, kedagi kutsuma ei pea. Nomineeritud said lihtsalt eraldi kirjad ja kogu moos. See on kõigile blogijatele ja kaasaelajatele!

   Mallukas ei korralda seda, korraldab blogija Marimell, kes ise ei osale. Loogiline ju, et häältearvu loetakse, sest võidab see, kes on kõige rohkem hääli saanud.

   Üllar, ma ausõna tahaks su küsimustele normaalselt vastata, aga need on vahel ikka päris absurdsed. Lihtsam oleks sul end asjaga enne kurssi viia, sest sada tarka ei jõua ka nii palju vastata, kui üks loll küsida.

 2. Juba 30. Nädal sul..Aeg ikka nii lendab, täitsa lõpp. Natuke veel minna ja siis näed oma beebit. 🙂

 3. Kõht on ilus ja büst on uhke. Viimase aja vintsutustest hoolimata sul sära silmis, seda hea näha.

 4. haha sattusin just perekoolis ühele kommentaarile peale 😀
  Vb oled juba lugend..
  “Jaanika on küll totaalse muutumise läbi teinud – abielus, laps tulemas. Kunagisest kahtlase telesaate juhist ja seksiseiklejast/blogijast on täitsa arukas ja asjalik pereema sirgumas. Sellist inimese (just sisemist) arengut on väga positiivne ja motiveeriv kõrvalt vaadata.”

  • Ma kirjutan sellest millalgi pikemalt, aga hetkel veel jälgime toiduga. Et kui 26.juuniks kõiki näite paremaks ei saa (siis mul uus kohtumine selle ämmaemandaga), siis vbl tabletid peale. Eks näis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s