Pulmapildid vol 2

Ma millalgi kindlasti kirjutan tänastest emotsioonidest ja sellest, kuidas ma avastasin, et glükomeetriga peab ikkagi näppu torkima ehk sealt verd võtma (jah, ma tean, et loll mina, aga ma tõesti arvasin, et see on nagu vererõhuaparaat, et hoiad natuke ja saab tulemuse kätte, aga kaugel sellest…), aga praegu ma näitan pulmapilte, mis ma tänaseks kätte olen saanud 🙂 Just siis meist kahekesi, perepilte ma blogisse üles ei pane.

Kui just olime abiellunud!

Värske abielumees 😀

Värske abielunaine! 😀

Eriti tõsine 😀 Meil läks seal väljas päris kaua ja üpris tuuline oli – seega lõpuks võis see tõsiseks küll muuta! 😀

Meie kolmekesi 🙂 No hetkel veel 2.5 tegelikult.

🙂

Nüüd olen nädalake juba abielus olnud, aeg lendab ikka 🙂 Uue perekonnanime ja allkirjaga hakkan ka vaikselt juba harjuma, täna sain just uue passi kätte, ID-kaart on veel valmimisel.

🙂

Minu abikaasa, kes mind alati maha suudab rahustada ja kes on alati toeks. Näiteks täna ei olnud just mu parim päev (kirjutan järgmises postituses), aga Hendrik kohe teab, mida öelda sellistel puhkudel!

🙂

Kui ma veel torti võisin süüa, nüüd enam vähemalt raseduse lõpuni ei tohi. Vaatame, kuidas ma sellega hakkama saan…

🙂

Hetkel veel saan abielusõrmust kanda, aga kui ilmad nii kuumad on edasi, siis peaks igaks juhuks ära võtma tursete pärast. Kihlasõrmust ma hetkel just nende tursete pärast üldse ei kanna.

🙂 Kui keegi mõtleb, miks ma neid smaile lisan, kui ma iga pildi kohta ei taha midagi konkreetset öelda, siis põhjus on tegelikult selles, et mul hakkab WordPress arvutist jamama, kui ma vahepeal teksti ei lisa. Ma ei tea, miks see niimoodi on, aga nii lihtsalt on – pildid lähevad kõik sassi. Ja siis aitab see väike smail ka kaasa, et oleks nagu tekst 😀

Hendrikule vist jõudis kohale, et ta nüüd ongi abielus 😀 Tegelikult talle väga ei meeldi sellised pikad fotosessioonid – nagu meestele vahel ikka.

Tuul oli tol päeval tegelikult jõhker! Nii jahe oli ka – võrreldes praeguste ilmadega.

31.mai oli hea kuupäev abiellumiseks – jääb ka pulma-aastapäeva puhul väga kergelt meelde. Mitte et muud kuupäevad ei jääks, sest sellised asjad jäävad nagunii meelde. Minu jaoks võrduks selle kuupäeva ära unustamine sellega, et ma ei mäletaks Hendriku või oma tulevase poja sünnipäeva, aga sellised asjad pole minu maailmas võimalikud. Ja ma ei kujutaks ka seda ette, et Hendrikul sellised asjad ununeda saaksid.

Enne registreerimist – kui meile kõik asjad üle korrati. Meie mõlema perekonnad hakkasid ka varsti pärast seda saabuma. Nagu näha võib, siis see registreerimise ruum oli küllaltki pisike, aga õnneks 12 inimest mahtusid ära. Kui oleks suurem pulm olnud, siis oleks kindlasti ka ruumikam saal selle jaoks olnud. Meie lihtsalt ütlesime enne, et meil väga palju rahvast nagunii ei tule.

10 kommentaari “Pulmapildid vol 2

 1. Tahaksin Sind lohutada, ei ole see gestatsioonidiabeet midagi hullu. Kõike saad süüa, kuid mõistlikuse piires. Kui oled ise nädal aega mõõtnud, siis juba hakkad tähele panema, kunq ja mida korrigeerida toidust. Minul allus ilusti toitumisele ja kui kooki tahtsin siis lihtsalt jalutasin rohkem. Kõik läheb ilusti!

  • Mul juba ühest mõõtmisest näpp valus. Aga sai valesti proovitud ja siis pidi uuesti. Nüüd tean, kuidas seda glükomeetrit kasutada täpselt, ei jäänud kõik grupinõustamisest meelde (Hendrik aitas nüüd, aga eks see vajub harjumist). Võib olla enne sööki maksimaalselt 5.3 (nüüd on 5.3 maks), mul oli 5.4. Kaks tundi pärast sööki on 6.7 maksimum, mis võib olla, aga seda tulemust ma veel ei tea.

   • Ma ei tea kas sulle soovitati, aga torgata tasuks rohken näpu küljele. Vähemalt mulle soovitati ja tõesti külje poolt pole nii valus, kui otse sõrme otsast.
    Alguses üsna hirmus igatahes, kui diabeediõde esimest korda andis,et tee nüüd.. siis mul oli ka, et eii julge,ise pean tegema??? Aga sellega harjub. 🙂

   • Siiani läheb see üle kivide ja kändude, pole veel päris kãppa saanud seda asja, Hendrik on appi tulnud. Aga mõõt kaks tundi pärast hommikusööki oli normi piires õnneks – 5.6 (maksimim võib olla 6.7 pärast sööki). Aga no ma olengi kõik patuasjad välja võtnud menüüst – eks näis, kuidas edasi läheb. Kindlasti millalgi patustan nagunii.

 2. Kust see ilus kleit on? Mulle väga meeldib sinu pulma out fit, lihtne, elegantne ja naiselik. Väga ilus oled!

 3. Jeee! Lõpuks mõni pilt ka külje pealt, nüüd on kõht korralikult ära näha. 😉 Aga väga ilusad pildid ja ilusad pildilolijad ka. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s