Argielu

Täna oli ikka nii teistsugune päev! Just selles mõttes, et ma ei ole harjunud nädala keskel pikalt tuduma, aga täna sai lausa 10.00ni põõnatud. Siis tulin korraks üles, aga põõnasin varsti edasi. Kuna Hendrikul on õhtune vahetus, siis saime koos pikalt tududa – nii hea oli 🙂 Kuigi see öine ärkamine ei ole mul sugugi nii äge, siis vähemalt saan selle unevõla hommikuti tasa teha.

Sest tavaliselt on ikka niimoodi, et kui Hendrik on õhtuses vahetuses (üle nädala), siis ma juba magan sel ajal, kui ta jõuab – ehk siis suuremat vestlust ei saa öösel pidada, kuna ma pean vara ärkama. Aga nüüd ta tuli ja rääkisime mitu tundi enne uinumist niisama elust ning asjadest. Muidu olid meil need vestlused muul ajal, sest öisel ajal väga ei saa, sest kuigi õhtuse vahetuse puhul saab tema hommikuti põõnata, siis mina ju varem ei saanud.

Selles mõttes on tõesti omapärane tunne, et nii palju vabadust on korraga. Ärateenitud vabadust, sest Eestis on see asi ikka hästi, et enne sünnitamist saab korralikult aja maha võtta. Et saaks siis valmistuda lapsevanemaks saamiseks 🙂 Mitte et selleks nii otseselt saakski ette valmistuda, sest see on täiesti uudne olukord – nagu pea ees vette hüppamine põhimõtteliselt. Iial ei tea, mis sind ees võib oodata. See võib olla lihtsam, kui sa arvad, aga enamasti on see vist siiski kõvasti keerulisem. Eks näis jah, mida see eluke selles mõttes toob.

Täna käisin ka niisama Põlvas kolamas ja shoppamas. Ma tegelikult pole seda eriti Põlvas teinud, sest nädala keskel olen ju tööl olnud, aga nädalavahetustel oleme siiski pigem Tartusse läinud. Et kui mingit väga kindlat asja on vaja, siis ei pruugi siit leida. Täna ma kusjuures leidsin peaaegu kõik, mida mul vaja oli.

Vot sellised argised lood siis hetkel. Ma vist lähen jälle “Lennuõnnetuste uurimist” vaatama – see on nii põnev saade minu meelest – just see uurimine, mitte õnnetus ise. Et muidugi kõige parem oleks, kui selliseid asju ei juhtuks, aga kui juhtub, siis neid alati uuritakse põhalikult, et järgnevaid samalaadseid õnnetusi ära hoida. Ja tihti see aitabki, kui tegemist on ükskõik millise tehnilise rikkega, aga kui mängu tuleb inimfaktor ja pilootide vead, siis seda kahjuks ära hoida ei saa.

Täna vaatasin ühte osa, mille Telia salvestus lõppes enne ära, kui see läbi sai – mind jäi kummitama küsimus, et mis sellest sai siis (et miks see lennuk siis ikkagi alla kukkus). Pean vist netist selle osa üles otsima!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s