22+0

Ma oma nädalavahetusest Tallinnas kirjutan lähipäevade jooksul, aga täna on mul rasedust 22+0. Ja kuna ma vahel ikka oma kõhust pilte lisan, siis täna on jälle see päev.

Vaikselt kasvame! 😀 Kusjuures ma tegelikult ei salli seda meietamist – seega ma tulevikus ehk ei hakka ütlema, et me õpime kõndima või käime nüüd potil. Ma loodan vähemalt. Vaikselt kasvame on selles mõttes õige, et poisiklutt kasvab nagunii, aga mina võtan ka juurde. Eks näis aprilli lõpus, palju nüüd on tulnud. Kui jääb 2.5 kilogrammi piiresse ühe kuu jooksul, siis on okei.

Liigutusi tunnen igapäevaselt ja enamasti on mullitamine ikka, paar korda on tugevamalt olnud. Mu üks sõbranna mainis, et ta hakkas 30.nädala paiku eriti tugevalt tundma, senikaua mullitas. Küll aga on poisiklutt siis aktiivsem, kui ma istun – näiteks tööl või kui ma kodus magan. Eile oli päris aktiivne päev Tallinnas ja siis ta küll oli suht rahulik. Aga võib-olla ma ise ei pannud tähele, sest jalutasin palju ringi. Öösel hotellis tuttu jäädes hakkas ta endast täiega märku andma. Just siis, kui ma magada tahtsin 😀

20190414_202047.jpg20190414_201431.jpg20190414_202509.jpg

 

 

4 kommentaari “22+0

  1. Särav rase!

    See on täitsa tavaline, et laps aktiivsem õhtuti või kui sa istud. Kui ringi liigud ise,siis nö kõigutad ta magama. Õhtul voodis või tööl rahulikult olla, siis ärkab üles.

  2. Väga kena oled oma kõhuga! 🙂

    Lihtsalt huvi pärast küsin, kas sa (kasvõi enda jaoks) külgvaates pilte ka teed – sealt oleks ju parem võrrelda, kui palju kõht on suuremaks läinud? Näiteks see esimene pilt, otsevaates ja vastu valgust – peaaegu ei saa arugi, et sa rase oled.

    • Mõned pildid olen teinud küll, aga pole nii eriti sellele mõelnud. Aga selles mõttes õige küll, et siis oleks rohkem erinevust näha 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s