Kui ise niimoodi kirjutada ei oska, aga keegi teine oskab…

Ma täna soovitaksin ühte ülihead postitust. Kuidas kasvatada inimest on alati väga hea kirjutaja olnud, aga vot see postitus on nii õige! Ta on alati väga tugev poliitikateemadel olnud ja suudab lahmimata kirjutada nendest asjadest, mida kõik (kaasa arvatud ma ise) teha ei oska.

Postitus ise on siin (sobib ka EKRE pooldajatel seda teemat lugeda, sest seal ei lahmita):

https://kuidaskasvatadainimest.wordpress.com/2019/03/15/poliitkaose-keerises/

 

19 kommentaari “Kui ise niimoodi kirjutada ei oska, aga keegi teine oskab…

  • Rääkisin temaga umbes kuu aega tagasi Facebookis. Siis ta mainis, et plaanib kindlasti millalgi tagasi tulla, aga praegu on tal omad põhjused, miks ta eemal on. Üks neist on see, et talle tehakse uut blogikujundust, see võtab nagunii aega, aga lisaks on veel üks muu põhjus, aga eks ta vast ise kirjutab, kui ta kunagi tagasi on.

 1. Mina ei usu , et EKRE valitsuses olles suudab midagj kardinaalselt Eesti elu halvemaks muuta.Pealegi on see kolmikliit koostöö võimeline , mida suutis Reformierakond 17 aastaga halvemaks muuta on võimalus paremaks teha . Reformierakond on paindumatu erakond oma punaste joondega ja Sotsid on ka pigem rahvavaenulik erakond oma paindumatu otsustega ja samuti ei arvesta Eesti elu igas rahva gruppi huvidega ja on samuti kaldu rikaste heaolule. Hea , et sünnib kõige aegade parim valitsus , mis arvestab rohkem rahva heaelu eest!

 2. Parem tegus tulevik , kui paindumatu punaste joondega Reformi tulevik , kingitustega rikastele. Ma ennustan , et see võimalik kolmikliit on parim valik ja arvestab ka iga valija huvidega. Mina ei sõltu valitsusest , kuid kes sõltuvad siis neile on parim valik . Mis võib Jaanikal elu muuta , kui Reform ei saa valitsust moodustada?Minul ei muutu midagi ja pealegi on meie elu olu oma kätes ja valitsusele lootma jääda ei saa , kui ise oma elu paremaks ei tee.

  • Õnneks vist jah EKRE-l ei lasta oma lollusi ellu viia. Aga ma ei saa mingit moodi toetada erakonda, kelle edu põhineb viha õhutamisel ja demokraatliku maailmavaate pekki keeramises. Ja kõige kurvem ongi see, et 100 000 inimest arvavad, et EKRE päästab Eesti ühiskonna. Oh ei – see läheb aina hullemaks, kui nemad peaksid sõna saama sekka öelda. Aga paljud on nii pimedad ikka…

   • Väga suur viga on arvata, et sina oled targem kui väga paljud rohkem haritud inimesed kes poliitikat veidi rohkem mõistavad kui sina kes oled alles viimasel ajal veidi asjavastu huvi tundnud. Kui sa oleksid nii tark kui sa pyyad näidata, siis läheksid sa ise poliitikasse, et midagi muuta.

   • Mina ei ole väitnud, et ma tark olen poliitikas. Mul on lihtsalt oma nägemus asjadest, mis ei kattu teatud inimestega. Aga sina võid ju ise poliitikasse minna, sest sa pead end selles väga targaks, Henry.

   • Mina käin valimas ja lepin selle tulemusega mis tekib mitte ei hala. See hala ei muuda midagi, ainult tekitab sedasama paksu verd milles sina syydistad kogu ekret ja ekre valijaid. Meil olid demokraatlikud valimised, keegi neist ei saanud 51 kohta kokku ja peavad tegema mitmikvalitsuse, et need kohad kokku saada. Reform näitas, et nad ei suuda poliitikat mis on kompromisside kunst. Nad tahavad seda mida tahavad ja kui seda ei saa siis jonnivad nagu lasteaed. Kesk-ekre-isamaa siiani suudavad kompromisse leida

  • Ja Üllar, su jutt on vastuoluline. Kogu aeg räägid, et Reform on rikaste erakond, aga siis mainid, et sa ei sõltu valitsusest? Miks see EKRE sulle nii oluline siis on ja mismoodi see sinu elu peaks paremaks muutma? Kui EKRE saaks oma tahtmise, siis Eesti astuks Euroopa Liidust välja ja sa peaksid Soomest tagasi kodumaale tööle tulema ja siinse halva palgaga leppima, sest sa ei saaks enam Soomes töötada. Ehk siis sa pooldad erakonda, kes tegelikult võiks sinu enda elu rohkem pekki keerata. Sest sinu jutu järgi Eesti palgaga sa ju hakkama ei saaks… Ja enamus EKRE valijaid on Soomes töötavad eesti ehitajad, kes seda aspekti üldse ei märka.

   • Jaanika, sa oled ilmselgelt meediast mõjutatud.
    EKRE ei taha EL-ist välja astuda, ükspäev isegi uudistes nad ütlesid seda, et see on meedia väljamōeldud jutt. Ei tasuks aind meediat uskuda.

   • No nüüd vbl jah enam ei taha, sest nad nagunii ei saaks seda teha. Kuu aega tagasi küll tahtsid, Mart Helme enda sõnad olid need. Nüüd nad enam ei taha oma sõnade järgi paljusid asju, sest nad ei saa neid. Siis on kergem ka öelda, et tegelikult pole kunagi tahtnudki.

 3. Äkki pole probleem EKREs, vaid poliitikutes endas nad ei usalda oravaid ja sotse, aga teie oma pimeduses kaagutate läbisegi seda mida teile ette antakse läbi meedia.

 4. EKRE on vastuoluline erakond ka ja nende lubadused on teistest erakondadest erinevad.Selles kolmikliidus on nad solidaarsed Isamaaga ja rohkem nagu Isamaa valija meelepärased.Kui EKRE oleks võitnud valimised, siis pole kindlasti samuti ELiidust välja astutud , ainult siis kui oleks föderatsiooniks muutunud EL, siis oleks tehtud rahva hääletus.Meedias oli kokkulepe , et kolmikliit suurendab piirivalvurite hulka ja hakkab isikuid kondrollima , kes on kahtlased , mida tehakse ka praegu. Võibolla taastatakse Eesti Läti piiripunktid , kuid ELliikmesriigi kodanikelt küsitakse ainult id kaardi näitamist.

 5. Eks Reformierakond on ka ülbe suhtumisega.Nad oleks pidanud Keskerakonnaga kokkulepele saama maksude suhtes ja haridus asjus ja peaministri koha oleks pidanud andma Jüri Ratasele.Siis kindlasti oleks sinu lemmik erakond valitsuses. Kas valid ka järgmisel valimistel Reformi või oled pettunud nende järeleandmatusest ja punaste joonde eest ?

  • Muidugi valin Reformierakonna ka tulevikus. Ainuke normaalne erakond, kes pole nõus EKRE-ga koostööd tegema. Keskerakond on oma margi nii täis teinud, et järgmistel valimistel kaotavad täiega venelaste ja ka eestlaste hääli. Ja paras neile, et nad ise nii lollid olid.

   • Oota oota… 26 mai on europarlamendi valimised… ma lausa naeran kui suuremosa lähevad ekre ja keski vahel jagamisele. See europarlamendi teema on palju rohkem see koht mida sa kartma peaksid, sest seal saavad ka üksikisikud midagi korda saata, mitte nagu koalitsioonis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s