Lähen Exceli koolitusele!

Hehe – arvake ära, kes läheb järgmisel nädalal 4-päevasele Exceli koolitusele? Eks ikka mina! Mul ei lähe tööl igapäevaselt Excelit vaja, aga kui läheb, siis ma olen täiega saamatu selles, sest koolis tegi keegi teine minu eest alati vajalikud asjad ära. Või siis aitas õps, sest ma olin täiega aeglane ja jäin teistest maha. Eks näis, kuidas mul nüüd läheb – ma loodan, et grupp pole väga suur, sest siis ma ei saaks piisavalt tähelepanu. Raudselt olen jälle see, kes kogu aeg viimasena kõik asjad valmis saab 😀 Aga huvitav on see küll – ma polegi nii ammu kuskil koolitusel käinud. Ja hea, et selliseid võimalusi tööl pakutakse! 🙂

Ma kusjuures mõtlesin, et vaatan Palja Porgandi saate teise osa ära, et annan uue võimaluse, aga Kanal 2 on selle vist eetrist eemaldanud, täna ei olnud igal juhul. Või see ei hakkagi kord nädalas olema? Kord kahe nädala tagant, kord kuus?

Elu on nii kiire hetkel, et ei jõua siia blogisse nii tihti. Hetkel ka lähen poen Hendriku kaissu, sest meil mõlemal tuleb kohe uneaeg! 🙂

Advertisements

7 thoughts on “Lähen Exceli koolitusele!

 1. Ma ootasin ka PP saadet, aga mida pole, seda pole. Exceli koolitus on kindlasti väga vajalik. Hakkasin ise kuueelarvet pidama, alguses ei osanud mitte midagi seal teha. Õnneks mul peika jagab seda asja ja aitas valemeid korrastada ja selgitas asju.

  • Ma olen suht sama tainas Excelis 😀 Mul ei lähe seda nii palju vaja ka, aga hea oleks ikkagi midagi teada 🙂

   No isiklikku eelarvet mina ei tee, sest hetkel on see liiga mõttetu minu jaoks. Kuigi kunagi vist isegi tuleks sellele mõelda 🙂 Varem ma lihtsalt laristasin oma raha viimse sendini ära ja elasin palgapäevast palgapäevani, aga see on nüüd vaikselt muutumas. Ja seda ilma Excelita. Eks näis, kuidas edasi läheb 😀 Raha pole ma kunagi koguda suutnud, aga enam päris palgapäevast palgapäevani ei ela. Eks edusammud algavadki aeglaselt 🙂 Ja tulevikule mõeldes tuleks kindlasti natuke koguda!

 2. Mina küll seda õppima ei lähe , mis mind ei huvita , see selleks.See Porgandi seiklus oma kallimaga , ma algul mõtlesin , et tegemist on mingi seebikaga , kus reisiga tahetakse musta pesu pesta , kuid jättis pigem natuke lapsiku paari suhted esile.See saade on küll huvitav , kuid ootaks sealt saatest rohkem toitude ja linnade tutvustust , mitte nii lapsikust suhtumist . Vaatasin täna ja olen ennem ka vaadanud Unetud , Entusiast tv , kus saatejuht on Alina , ma mõtlesin , et ta on mees kuid, kuid jätab ka sellise lapseliku, hüperaktiivse ja pealetükiva mulje . Kuidas meeldib Alina blogijale ?

  • Ja kust mina peaksin seda teadma, kuidas Alina blogijatele meeldib? Enamus ei vaata seda saadet nagunii. Ja mind jätab ka selle saate olevik ja tulevik suht külmaks, olen Alinat paar korda ekraanil näinud, tema ise on tubli, aga see saade on end ammu ära ammendanud. Selle hiigelajad jäävad kaugele minevikku, inimesed ei viitsi enam niimoodi saatejuhiga suhelda nagu vanasti. Produtsent ei saa sellest muidugi aru, aga eks ta ikka tahab ju veel viimast pappi saada – enne kui see kõik täiesti ära vajub. Ja nii ka millalgi läheb.

   Ja ma lihtsalt ei oska Excelit, ma pole öelnud, et see mulle üldse ei meeldi. Ja mul on seda nagunii vaja – nii praegu kui tulevikus. Seega kui tahad elus kuhugi jõuda, siis ei saa ainult niimoodi mõelda, et teen kogu aeg ainult seda, mida tahan. Raha ei kasva puu otsas ja iga lisaoskus tuleb tuleviku tarbeks ainult kasuks 🙂 Sina sellest muidugi aru ei saa, sest sa juba saate ajal olid suhteliselt omades asjades kinni ega tahtnud midagi uut õppida. Iga su saatesse saadetud sms just seda poolt sinus näitas ja tundub, et see pole kahjuks ka aastatega muutunud. Ja kui inimene on juba nii kaua elanud siin ilmas, siis ilmselt ei muutu ka enam.

 3. Sa võiks kirjutada , kuidas sa õppisid Exelit ja kas õppisid midagi juurde sellelt nelja päevaselt kursuselt?Tõsi see on , et keskealiselt on raske midagi juurde õppida.Mina käisin kolm aastat tagasi Saksa keele kursusel 60 tundi ja paraku mul tänaseks on meeles mõned sõnad , millega ma toona kui olin Saksamaal seda keelt ei mõistnud ja rääkisin seal Inglise , Eesti ja Saksa keele segu ja saadi ikka minust kuidagi aru sest ma rääkisin midagi , kuid seda keelt ma ei omandanud ja pole mul annet.Ma arvan seda , et teisi on hea kritiseerida , kuid raske oma vigu tunnistada.Ma arvan , et kui sa teeks saate Printsess Itaalias või Hispaanias jätaksid sa teise mulje vaatajale.Kevadel lähen reisile Türki ja siis pean mõned viisakus sõnad pähe õppima , ainult kui need meelde jääks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s