“Paljas Porgand Itaalias” – täielik pettumus

Ma ilmselt hakkan selle postituse kommentaariumis heiti saama, sest Paljas Porgand on minust parema kehaga ja ta näeb hea välja jne. Et kade ja puha. Kusjuures – ei vaidle absoluutselt vastu, ta ongi väga ilus naine. Ja mulle meeldib ta blogi lugeda, sest mõned postitused on tal suht head ikka. Ma olen teda paar korda ka mingis videoklipis näinud ja juba siis mõtlesin, et see naine oskab kirjutada kõvasti paremini, kui kaamera ees olla. Aga samas – kuna videod on erinevad, siis ei osanud kindlat arvamust veel kujundada.

Täna siis vaatasin uut saadet “Paljas Porgand Itaalias”. Itaalia on tõesti ilus! Saade ise – suur pettumus. Ma ei tea, kas Paljas Porgand ongi päriselt selline või ta näitleb, sest ta teab, et teda filmitakse, aga see kõik tundus nii lapsik! Omg, Roomet, omg iga asja peale (või mingi sarnane väljend). Roomet ise kusjuures sellist muljet nii palju ei jätnud. Kui Paljas Porgand tõesti ongi selline, siis on minu viga muidugi, aga tundub kuidagi võlts. Liiga näideldud ja liiga üle võlli. Kui see on ta kuvand meedias, siis ta võiks sellest heaga loobuda, sest see pole üldse nii hea, kui see kuvand, mille ta kirjutades endast jätab. Ma olen kunagi ammu näinud videot, kus ta oma toitumishäiretest rääkis ja seal ta oli küll see armas Paljas Porgand, kelle kuvand palju paremini mõjuks (teema ise oli karm, aga seal ta tõesti tundus tema ise olevat). Aga noh – aega on mööda läinud ja mõjuka influencerina kaob see loomulikkus ilmselt ära. Sellest on aga ülimalt kahju!

Mulle üldiselt Palja Porgandi blogi meeldib, reklaampostitusi ma küll ei loe, aga avavad postitused enda kohta on tal alati väga head olnud! Ja nüüd saadet vaadates ootasin ka ehk midagi sellist, aga ta kas ei sobi telekasse või pakub oma näitlemisega üle. Kirjutamine sobib talle kõvasti rohkem.

Kui võrrelda seda saadet näiteks Malluka omaga, siis viimane oli palju parem. Miks? Sest blogis on Mallukas ka selline, nagu ekraanilt näeb. Pole seda näitlemist – täpselt oma eheduses selline, nagu Mallukas ongi. Palja Porgandi puhul on tunne, et kui kaamerad tööle pannakse, siis on tegemist mingi veidralt imelikult käituva lapsiku naisega, blogis jätab ta endast palju täiskasvanulikuma mulje.

Mis teie arvate? Kas saates näitleb Paljas Porgand või pigem teeb seda kirjutades? Tundub uskumatu, et nii erinev saab ühe inimese karakter olla. Saates tundub suht kahtlane neiu, kes jätab veidralt totra mulje oma näitlemisega, blogis on aga täiskasvanud naine oma kirjatükkides, kes teab, mida ta elult tahab. Kumb siis õige on? Minule igal juhul meeldib viimane rohkem, seega rohkem ma seda saadet ei kavatse ilmselt vaadata. Kahju, et üks mulje nii palju teist rikub. Tõesti on kahju! Kui ma poleks ta blogi lugenud, siis selle saate põhjal see arvamus temast eriti hea ei oleks. Aga kuna ma olen seda teinud, siis ma usun, et ta tegelikult on ikka see äge naine, keda blogis kohata võib ja saates ta lihtsalt näitleb… Ehk siis jah – kirjasõnas mulle ta blogi meeldib, need üle võlli edvistamised kaamera ees aga mitte.

17 kommentaari ““Paljas Porgand Itaalias” – täielik pettumus

 1. Ta ongi selline. Vaata youtubest ta kuti Roometi videosi, seal on täpselt samasugune ninnunännu.😃

  • Ma ma mõnda olen näinud ja siis tundus ka näitlemine 😀 Aga kui ta ongi selline, siis mis seal ikka. Lihtsalt blogi lugedes tundub kuidagi ägedam ja vingem naine 😀 See liiga ninnunännutamine ja edvistamine rikub ilmselt palju ära minu jaoks. Kirjutades ta selline ei tundu 😀

 2. Minu meelsest oli just äge näha, et ta ei võta elu liiga tõsiselt ja on tegelikult parajalt mõnusa kiiksuga 😁 Näha, et naudib elu, on armunud ja on säilitanud lapsemeelsuse, mida võiks tegelikult meis kõigis olla 🙂

  • Ka nii võib ju asja üle mõelda. Ma ilmselt olen ta blogiga nii harjunud, kus ta üldse selline pole, nagu nüüd saates oli. Ja ehk selle tõttu tunduski saates pigem lapsik ja liiga üle võlli. Mulle saade ikkagi eriti ei meeldinud, eks näis, kas annan uue võimaluse või mitte. Blogi loen ikka edasi, see mulle meeldib 🙂

  • Jah, ikka. Aga see sai pärast vaatajatele öeldud (seda seal klipis pole näha enam). Palja Porgandi puhul on tegemist ju saatega, mis on tema elust? Võiks eeldada ju.

 3. Hei! Mulle meeldib su arvamus, sest see on sulatõsi oma ideelt. Küll aga ei ole ma võlts, vaid Roometiga tuleb minuga esile tõepoolest pisike plika. Tunnen end temaga nii kindlalt, hästi ja armastatult, et ma ei varja oma süütut olemust. Seepärast tuleb see ka esile meie vlogides. Plika on igas naises peidus. Et aga tunduda tugev ja täiskasvaulik, siis on ta alla surutud. Ma olen ka blogis täpselt see, kes ma olen, aga ma ei tunne, et tahan lugejatega olla lapsemeelne ja lollitav. Ma tean aga kui palju rohkem nalja meil kahel koos sel viisil saab ja… Ma tõesti olengi väike armunud pliks tema läheduses. Üldse ei häbene tunnistada. Oleks see reisisaade mul üksinda tehtud, siis oleks seal blogija Paljas Porgand. Ära unusta, et teeme on valinud meie 14 päeva reisist väga üksikud klipid ja ilmselgelt need kõige rohkem “elavamad ja silmapaistvamad”. Paljud tutvuvad nüüd suhtes oleva Merilin Taimrega ja on täiesti ok, kui see ei meeldi, sest mulle on peaasi, et me kaks oleme õnnelikud seda moodi 🙂

  • Jah, su jutt on loogiline. Ma vist olin su blogiga nii harjunud, et tundus kuidagi teistmoodi, võõras minu jaoks see saade – just sinu olemuse mõttes. Vaatan siiski ka uuel nädalal seda saadet ja püüangi selle pilguga seda näha, mis sa oma vastuses kirjeldasid. See ongi ju kõige olulisem, et ise õnnelikud olete! 🙂 Ja mulle tõesti tundus kohati see näitlemine, aga see on siis vist minu enda visioon sellest. Edu edaspidiseks ka! 🙂

 4. Seda saadet Itaalias ma näinud ei ole, aga pean sinuga taaskord nõustuma, et Paljas Porgand mulle näiteks lives absoluutselt ei sümpatiseeri. Ta on ilus naine ja kindlasti ka tore ja hea inimene, aga appi, ma lihtsalt ei talu teda siis kui ta räägib või liigub. Parem on kas pildi pealt vaadata või siis jah lugeda tema kirjutatud 😀 Ma pean tunnistama, et ma isegi võtsin ta instagrami jälgimisest maha kui ma temast ühte videot kunagi ammu vaatasin, sest see inimene seal videos oli mulle nii kohutavalt vastumeelne. Rääkimisstiil ja tema olek. Noh mis sa ikka teed eks.

 5. Vaatasin ka seda saadet ja pidin pettuma. See pidev seksikusele/seksile rõhumine (Roomet, ma ei vaja sind enam voodis. Roometi mingi kommentaar trepist alla mineku ajal lahtise püksiluku kohta.) ja lapsik inisemine. Täiesti keskkooli tasemel. Porgandi enda õigustamine, et Roomet temas lapselikkust välja toob … no ma ei tea … ei ole usutav. Piinlik oli vaadata seda saadet.

  • Kanal 2 vaadatavus on viimasel ajal väga palju langenud ja langeb mühinal edaspidigi. Eriti nüüd, mil Jõekalda ja Margna TV3 kolivad. Noored ei vaata nagunii eriti telekat ja tuua youtuberid telekasse on suurim viga, mida üldse teha saab. Eks nad saavad sellest vast kunagi ise ka aru, aga siis on juba liiga hilja ilmselt.

 6. Ega ilmaasjata öelda, et me oleme selle elus kui näitlejad, kõik me kanname maski. Kuid kahju on sellest, et me arvame inimesest ja paneme hinnangu tema välimuse põhjal. See on selge, et osad eestlased, mitte kõik. Enamus on lihtsalt kadedad. See mida ma inimese kohta loen et priuugi olla täielikult tõsi. toome näiteks. Enamus väidavad et Brigite Susanne Hunt: “Ah, mingi hull tibi, nümfomaan jne” Mina teda ei tunne isiklikult, vaid olen näinud sellisena milina ta välja paistab ja esmamulje võibki petta, et nagu aju annab signaali. et ta ongi selline ülbe, ennast täis tibi, kuigi sisemiselt on ta soe ja hea inimene. Lihtsalt see mask mida ta kannab tekitabki enamusel sellise tunde.
  Samas ma olen Paljast Porgandit ainult läbi teleri näinud päris elus pole kokku puutunud. Nii et ma ei hakkagi mingit hinnangut andma. Kuna ma ei tea seda inimest isiklikult. Teleekraanil võib ta tunduda selline nagu ta on aga kui ta just kaamera ees ei ole on ta justkui keegi teine, ehk siis me kõik kanname maske. tööl olles ollakse töölise rollis vabal ajal tsiviilelaniku rollis.
  Kaunist talve jätku 🙂

 7. Pingback-viide: Blogijad telkuekraanil – Manjana blogib

 8. Kaja kommentaar..
  Vaatasin ka seda saadet ja pidin pettuma. See pidev seksikusele/seksile rõhumine (Roomet, ma ei vaja sind enam voodis. Roometi mingi kommentaar trepist alla mineku ajal lahtise püksiluku kohta.) ja lapsik inisemine. Täiesti keskkooli tasemel. Porgandi enda õigustamine, et Roomet temas lapselikkust välja toob … no ma ei tea … ei ole usutav. Piinlik oli vaadata seda saadet.
  Mina ja ma tean et paljud teised minu tuttavad arvavad tapselt sama moodi!!!

 9. Ehhee, PP ilmselt on lugenud naiselikkuse arhetüübidest, sestap ka see “armastus toob välja sisemise plika”. Tegelikult kui naine tunneb end suhtes turvaliselt ja armastatuna, siis ei peaks mitte ainult üks arhetüüp domineerima, vaid kõik neli ning üksteist tasakaalustavalt. Aga eks see naiselikkuse kunst ongi keeruline. Äkki, kui suurem armumine möödub, ilmutavad teised arhetüübid ennast ka. Seniks, veits veider tõesti.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s