Head uut aastat!

Head uut aastat! Ja nagu ikka – peab ikka mõne lihtsa elutõe ka jagama, et inimesed saaksid aru, miks uueks aastaks lubadusi ei peaks andma! Ma olen juba praegu üsna kindel, et minu 2019 tuleb väga äge 🙂

Aga ilusat uut aastat kõigile! Ja 31.detsembril lisasin ma oma Facebooki sellise kuldse elutõe, mille järgi peaksid kõik elama! 🙂 Siin see on:

Täna on siis see päev aastas, kus kõik annavad uusaastalubadusi – sest alates homsest on ju kõik palju paremad inimesed kui täna. Ma ütlen teile midagi – kui te siiani pole end trenni vedanud ja õgite igapäevaselt magusat sisse, siis see ei muutu ka uuel aastal. Kui te siiani pole lotoga miljonäriks saanud, siis seda ei juhtu ka aastal 2019, sest suurem tõenäosus on isegi lennukiga alla kukkuda (ja mõlemate tõenäosus on megaväike!). Kui te vingute praegu kõige kallal, mis teie partner teeb, siis see jätkub ka järgmisel aastal.

Kui te hetkel olete tropp, siis te olete seda ka järgmisel aastal. Kui te praegu olete laisk ja lohakas, siis ega aasta 2019 seda ei muuda!

Küll aga võin ma teile ühte öelda – saatke kuradile need lubadused, sest te nagunii ei täida neid! 🙂 Te olete ilma nendetagi head inimesed oma loomulike vigade ja pahedega – seega head vana-aasta lõppu ja et uus aasta tuleks chill! Et ei peaks ora perses pingutama, et küll ma olen parem kui eelmisel aastal, sest te olete niigi head! 🙂

2 kommentaari “Head uut aastat!

  1. Ma vaidleks jätkuvalt vastu, aga seekord teiste argumentidega. Mis selles halba on, kui ma püüan ja soovin olla parem? Kas on tõesti mõistlik ilma proovimatagi alla anda, juba ette mõeldes, et miks üldse üritada, ma ju niikuinii ei saa hakkama?

    Kui ma näiteks lubaksin endale, et lähen trenni ja söön ainult tervislikku toitu, siis isegi juhul kui ma teeksin seda ainult jaanuari kuus, on see ju ikka kasulikum, kui see, et ma seda üldse ei teeks. Ikka võib ju üritada. Ja kui ei tule välja, siis saab järgmine aasta uuesti proovida. 😉

    Iseasi muidugi siis, kui ma selle pärast ennast hullult halvasti tunneksin, et ma hakkama ei saanud, või siis hambad ristis vastu tahtmist ja suure vihaga midagi teeksin, aga kui võtta asja nii, et ehh, mis siis ikka, siis pole ju hullu.

    Pigem ütleks, et lubadusi ei ole vaja anda. Aga kes tahab, see võib. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s