Jõulud Rakveres! :)

Oleme hetkel Hendrikuga Rakveres ja naudime väikest väljasõitu. Kõik on muidu chill ja hotell on mõnus  – Wesenberghi hubane hotell. Üks asi ajab mind siiski kettasse – nimelt on siin eriti sitt äär voodi üleval – magamiseks ei sega, aga kui ma tahaks toetada, siis on täiega valus. Kas pean padja eriti kõrgele ebamugavalt panema (ikkagi ei saaks, sest topeltpatju pole, ei viitsi otsima ka minna) või eriti madalal olles blogima – no ei ole mugav. Laua taga ka blogida ei viitsi. Aga pilt ka sellest siis:

Just see ülemine äär ajab seal närvi, täiega segab sellist tavalist lebotamist.

Siit paremini näha ehk seda pruuni äärt. Kui see välja arvata, on kõik muidu suht okei. Aga ikka peab mingi tõrvatilk meepotis olema.

 

Täna siis sõitsimegi pärastlõunal Rakverre! Enamus söögikohti on jõuludel kahjuks kinni, aga õnneks ühe avatud kohviku leidsime, kus sai õnneks ka sooja toitu tellida. Käisime Art Cafes –  hubane ja äge kohvik! Hea, et mõni koht siiski ka jõuludel lahti on, sest arusaadav muidugi, et inimesed tahavad ju enamasti perega jõuludel olla. Kuna meie tegime selle juba hommikul ära (ja minu perega juba 22.detsembril), siis polnud meie jaoks mingit probleemi just 24.detsembril kodust kaugemale sõita.

Ootasime oma sööki! Võtsime mõlemad lõhepastad. Pilti tegi meist teenindaja – ma palusin talt seda, nagu ma vahel ikka mõnes kohas seda teha palun 😀 Ja magustoiduks oli piparkoogimaitseline kook, mis oli eriti hea! 🙂

Jõudsime napilt enne 18.00, köök oli avatud kella 18.00ni – seega läks meil õnneks.

Rakvere keskväljak!

Sel aastal on Rakveres ka tavaline kuusk – viimased neli aastat on see veider kuusk olnud.

Ma pole eriti varem Rakveres käinud, paar korda küll läbi sõitnud, aga see linn on kena! 🙂

Häid jõule, Tarvas! Tarvast olen ma varem ka paar korda näinud – kõige esimesena seitsmendas klassis, kui meil klassiga ekskursioon oli ja külastasime samuti Tarvast. Paar korda pärast seda on ka ette tulnud, kus ma Tarvast olen näinud, aga mujal Rakveres pole siiski eriti käinud.

 

 

Hetkel siis sellised lood – lebotame veits hotellis, homme saame valges ka Rakverega tutvust teha ja siis suundume juba Saka mõisasse Ida-Virumaal, mida ma eriti ootan! 🙂 Muidu on kõik chill, aga see voodiäär ajab mind närvi, sest saabki suht ainult päris pikutades kribada, muidu on nii ebamugav. Olen varem ka hotellides ööbinud ja kui ka need ääred on olnud, siis mitte kunagi pole need päris nii ebamugaval kohal olnud. See on küll hotellile hea mõtlemiskoht, mida paremaks muuta.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s