Kodune laupäev

Olen kodus, Hendrik läks oma noorema vennaga sauna. Ma jätsin sauna sel nädalal köha tõttu vahele. Päeval me siiski käisime mõlemad Tartus Lõunakeskuses, kus ma endale neli paari teksaseid ostsin (polnudki ammu neid ostnud, ühed on katki läinud ja teised suht vanad), ühe paksu kampsuni ja kaks paari kõrvarõngaid. Sõime samuti seal. Isale ostsin ka jõulukingituse ära – seega paar tükki veel ja ongi asi korras (me ei tee palju jõulukinke). Need vaatan homme ilmselt Põlvast. Ahjaa – rohtu ostsin apteegist ka köha vastu.

Meil veel jõulukuuske pole, aga ilmselt homme või esmaspäeval saame. Hendrik käis eelmisel aastal ise neid Põlvas müümas, mida ta on aastaid jõulude ajal teinud, ka sel korral pakuti seda talle, aga ta ütles ära. Meil on mitmeid plaane nagunii, ta ise ei viitsi ka sel aastal. Sest oma põhitööga peab need ajad klapitama ja kuigi see kuuskede müümine käib edasi juba siis, kui meil mõlemal on puhkus, siis pole erilist mõtet. Kui meil oleks lapsed, siis oleks kindlasti kuusk juba toas olemas, aga kui kahekesi oleme, siis pole erilist vahet, millal ja kas üldse see saab toodud, sest sellist suuremat jõuluistumist meie juures nagunii ei toimu.

Tegelikult ma täiega ootan puhkust, sest ma tunnen, et ma vajan patareide laadimist. Õnneks nädala pärast juba algab ka! 🙂

Muidu läheb elu vaikselt, eile vaatasime “Reis ümber Eesti” eelviimase osa ära. Maakondade mõttes oli vist üldse viimane, sest kõik on läbi käidud, aga ehk on siis järgmisel nädalal mingi kokkuvõttev saade. Hiiumaa oli viimaseks jäetud, kus ma ise mitte iialgi käinud pole. Kunagi kindlasti! Täna on ka “Trumpi müüri radadel” viimane osa, millest on mul küll väga kahju, sest see on üks parimaid Eesti reisisaateid, mida ma näinud olen!

Kui köha ja puhkuse ootamine välja jätta, läheb eluke väga hästi. Minu elu teeb harmoonilisemaks muidugi see, et Hendrik on lihtsalt imeline kallim! Imeline mees, imeline partner, imeline sõber, imeline kaaslane  – poleks uskunudki, et selline elu on üldse võimalik. Kus sa ärkad igal hommikul üles ja oled õnnelik, et saatus on su ellu just sellise mehe saatnud (Tinder, ole sa tänatud!). Ja just see, et tema ka mulle seda tihti mainib, et ta on nii õnnelik, et ta armastab mind nii väga! Mitte et ma seda nagunii ei teaks, aga mulle meeldib seda alati kuulda. Ja mulle meeldib Hendrikule sedasama muidugi ise ka öelda. Ka tema on mulle öelnud, et kuigi ta teab seda ise ka, mida ma tema vastu tunnen, siis talle väga meeldib see, et ma seda alati sõnadega samuti mainin. Sest ta ise on täpselt samasugune inimene – talle meeldib oma tundeid välja näidata! Minu armas Hendrik! ❤

Vot sellised lood siis hetkel.

Advertisements

3 thoughts on “Kodune laupäev

  1. Ehhee, mul Hiiumaa on teine kodu. ❤ Praegugi Hiiumaal. Peaks ka selle “Reis ümber maailma” eelviimase osa ära vaatama. Äkki tuleb üllatus, et on kohti, kus ma siin käinud ei ole. 😀 Käisime päeval elukaalasega Kärdlas Viigeri kohvikus söömas ja kuna me linna harva satume, siis küsisin, et kas on mingeid ilusaid kohti veel, mida ma näind ei ole, aga tal ei tulnud ühtegi pähe. Käisime ainult seda juurtest tehtud kuuske vaatamas. Pildilt tundus suurem ja uhkem. 😀 Aga mõte on armas.

    Ma tahaks ka puhkust, aga mul puhkus alles suvel kuu aega järjest. Kollektiivne. Meil nii teineteisest sõltuv töö, et tekiks kaos, kui kõik ükshaaval paari nädala kaupa puhkaks. Õnneks tulevad pikad pühad. (:

    • Ma olin kuulnud ja ise veendusin ka nüüd selles saates, et Hiiumaa on tõesti ilus! 🙂 Kunagi kindlasti peaks minema.

      Meil on ka kollektiivpuhkus suvel kaks nädalat, jõuludel üks nädal (koos pühadega tuleb 9 päeva) ja selle ühe nädala saame siis ise vastavalt oma soovile valida. Meil on tingimuseks see selle ühe nädala puhul, et sama valdkonna inimesed ei saa puhata samal ajal (a la mitu arendajat või mitu müügiinimest ei või puhata samal ajal – kui on üks müügiinimene ja teine arendaja samal ajal puhkusel, siis pole muret). Hendrikul näiteks ongi ainult kollektiivpuhkused – nüüd kaks nädalat ja suvel kaks nädalat. Mina lähen juba 2.jaanuaril tööle, aga tema läheb alles 7.jaanuaril. Aga siis muul ajal ta puhata ei saagi (kui just tõesti ülimat vajadust pole, siis võtab puhkuse teisel ajal välja ja käib suvel siis teise vahetusega tööl, kui nende vahetus puhkab kollektiivselt ja teine on tööl, jõuludel puhkavad kõik korraga).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s