Minu Riki!

Uhh, enne jõule on nii kiire aeg! Õnneks saab siis natuke lõõgastuda! Ja kes ei jõudnud seda veel teha, võiks mu eelmist postitust lugeda ja hääletamas käia! 🙂

Igal juhul – nädalavahetusel sai isakodus käidud ja nägin oma õde ka. Ta pidi meile Põlvasse ka külla tulema, aga ta ei jõudnud ikka. Kui ta Eestis on, siis see graafik on tal nii tihe lihtsalt. Pealegi oli tal eelmisel õhtul just üks pidu olnud ja selle tõttu oli ta ka väsinud.

Elu läheb kuidagi nii oma rütmis ja kiiresti, et ei jõuagi midagi teha, nii hea on õhtuti lihtsalt olla. Ahjaa, ma tõin isa juurest oma jänkust kaisulooma Riki ära, kelle ma endale 18.sünnipäevaks ostsin! 300 krooni maksis veel. Enam kaissu ei võtaks, aga mälestusena on seda hea alles hoida. Kuigi jah – mis laps ma enam nii väga 18-aastaselt olin! 😀 Samas – ma magasin Riki kaisus veel 23-aastaselt, kui ma endiselt kodus elasin. Pärast seda jäi Riki isakoju ja polnud minuga kuhugi kaasa reisinud, aga nüüd võtsin. Mul on isa juures veel megalt raamatuid ja asju, sest see tuba jäi selliseks, nagu mina sealt välja kolisin. Need on plaanis ka Põlvasse tuua, oleks niisamagi selle plaani võtnud, aga kuna kevadel tehakse seal remonti, siis kisutakase see raamaturiiul nagunii maha. Tegelikult paigaldatakse uued torud, aga see riiul on täpselt seal ees. Et siis on seda enam põhjust oma tavaar sealt ära tuua. Fotoalbumid ja Mehhiko asjad ma juba tõin (rahvariided ja pontšo ning sombreerod). Naljakas oli neid pilte vaadata ka.

Rääkides sellest – ma pole 100 aastat pilte ilmutanud, peaks seda tegema. Aga olles lugenud nii Lipsukese kui Briti ilmutamissaagast, kus sorteerimine jne võtab aega, siis ma pigem ei viitsi 😀 Ja mul pole isegi lapsi! Ma olen lihtsalt edev, sest mul on endast liiga palju pilte. Ja ometi ei ole mul Instagrami, kus ma saaksin seda välja elada 😀 Ma teen seda Facebookis!

Lõpetuseks siis pilt ka kaisuloom Rikist! Ja seda nime ei pannud mina talle, see on ta jalale kirjutatud. Kuigi ma armastan õudukaid, siis nüüd vist ei julge nukkudega jne filme vaadata, sest hakkan kartma, et Riki hakkab ka öösiti ringi kondama 😀 Kas teile kaisuloomad meeldivad?

20181128_193534.jpg

2 kommentaari “Minu Riki!

  1. Piltidest rääkides, Sa peaks endale ikka fotoka muretsema. Samsungi telefon võib küll olla hea rääkimiseks, kuid mitte pildistamiseks.

    • Seda kindlasti, aga mulle kärab. Hangin uue telefoni endale siis, kui see metsa läheb ja kaamera pole mulle nii vajalik hetkel 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s