Uus riidekapp!

Tahtsin teile oma uut riidekappi näidata. Enne oli selle asemel üks vana, kuhu riided ära ei mahtunud. Hendrik tõstis enda riidekapi toa teise nurka, seega see terve on ainult minu päralt. Enne olid kaks kõrvuti, aga seal eelmises riidekapis ei olnud üldse just minu kleitide jaoks ruumi. Nüüd ruumi õnneks jagub – kui ma neid kleite ainult kannaks ka 😀 Ja enam kaks kappi kõrvuti ei mahuks, sest minu oma on väga suur.

Esimene pilt ongi siis lahtisest riidekapist ja teine kinniste ustega. Öeldakse küll, et voodist ei tohiks peeglit paista, aga mul suva, ma ei usu sellesse halba energiasse. Pealegi pikali olles ma sealt end ei näe 😀 Üürikorteris oli mul ka nii väike riidekapp, aga nüüd mahub kõik vajalik ära 🙂 Ja see suur peegel on samuti nii hea asi! 20181024_165839.jpg20181024_165947.jpg

4 kommentaari “Uus riidekapp!

 1. Ilmselt ma kujutasin seda ette, aga kui mul oli magamistoas üks jalgadel põrandapeegel, siis ma tajusin küll, et see justkui imeb energia välja nagu räägitakse😅 Muidu sellistesse asjadesse ei usu, aga see tekitas lõpuks korraliku kahtluse, kas peaksin äkki uskuma hakkama.

  • Jah, võib tõesti selliseid asju uskuma jääda, kui elus parasjagu mingid mured vms 😀 Ma tean, et mõned näiteks katavad peegli magamise ajaks kinni.

  • Mina arvan, et just peabki elevust tekitama. Jah, see on tõesti ainult asi, aga kui väga meeldib, siis see on oluline asi. Mul pole varem sellist olnud ka, rohkem vanemad ja väiksemad kapid on olnud.

   Mis siis üldse elus võiks rõõmu tekitada? Elu koosnebki väikestest detailidest, mis annavad tervikpildile palju juurde 🙂 Kui sellised asjad üldse ei rõõmusta, siis võiks ju vabalt ära surra – mis mõtet on elada, kui väikseid asju ei märka?

   Jah, ma olen nõus, et kokkuvõttes see ehk polegi nii oluline, aga rõõmsaks teeb natuke ikka 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s