Täna aasta tagasi tutvusin ma Hendrikuga!

Täna täpselt aasta tagasi nägin ma Hendrikut esimest korda elus. Käisime täna seda Tartus ja just Crepis tähistamas, sest seal käisime me esimesel kohtamisel söömas. Istusime veel täpselt samas lauaski!

Hendrik tuli mulle Tartusse järele pärast tööd, tõi mulle ülikena lillekimbu ja nii me oma sammud (loe: Hendriku auto) Crepi poole seadsimegi! Kõik oli super – õhkkond, toit ja isegi üliagar teenindaja jättis hea mulje. Ma tavaliselt olen selline inimene, kellele selline natuke ülevoolav teenindus ei ole meelt mööda, aga täna see meeldis mulle.

Hiljem jalutasime niisama Tartus ringi, meenutasime oma esimest kohtumist, käisime isegi sama trajektoori pidi nagu aasta tagasi 🙂 Hendrik mainis ka, et aasta tagasi läksime me mõlemad oma koju, aga nüüd läheme me koos ühte koju 🙂 Ojaa!

Lõpetuseks meist üks pilt, mis ongi täna Crepis tehtud. See aasta on läinud kiiresti ja üliõnnelikult! 🙂 20181022_175120

Advertisements

12 thoughts on “Täna aasta tagasi tutvusin ma Hendrikuga!

  1. Väga lahe! Olen pidev lugegja olnudki umbes Hendriku ajast, kuna varasemad postitused olid kuidagi teistsugused. Minu arvates oled selle aastaga õide puhkenud ning seda on tore vaadata. Palju õnne esimese aasta puhul ning loodetavasti tuleb neid aastaid palju !

  2. Väga tore ja palju õnne! 🙂

    Miks Hendrik sellise tühja pilguga kaugusesse vaatab? 😛 Kas meelega või ta lihtsalt ei tea, kus su telefonil kaamera on? 😉

  3. Palju õnne! Sinu blogi tekitab viimasel ajal nii monusaid sooje emotsioone, teie suhtest on väga hea lugeda, igatsen endalegi midagi sellist!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s