Peol Jääaja Keskuses ja Vabankis

Eile oli siis ülemuse sünna tähistamine. See toimus Jääaja Keskuses, kus ma polnud mitte kunagi varem käinud. Meile tehti seal ekskursioon ja pärast oli veel viktoriin selle kohta, kus kiiremad vastajaid said auhindu. Mina nende hulka ei kuulunud, sest mul ei jäänud nii palju sellest jutust meelde.

Mina teadsin seltskonnast ainult töökaaslasi, teised olid mu jaoks võõrad, aga õhtu jooksul sai erinevate inimestega suheldud ja ringis tantsitud 🙂 Neli töökaaslast läksid varem ära, aga teised vihtusid tantsu kuni kella 01.00ni, mil ametlik sünna osa Jääaja Keskuses läbi sai. Siis tuli meile suur buss järele ja osa seltskonnast suundus Vabanki afterpartyle.

Kusjuures sellega oli ka see omapärane lugu, et kui me Vabanki jõudsime, siis sünnipäevalast ennast meiega veel ei olnud, ta käis kuskil enne ja pidi varsti liituma uuesti. Ja siis ütlesime teenindajale tema nime, et meil peaks laud broneeritud olema. Ja oli ka, aga mingi teine seltskond oli meie lauda istunud, sest teenindajad ei teadnud, et need pole meie. Päris suur feil Vabanki poolt, et seda üle ei küsitud. Ehk siis nad sõid meile mõeldud asju jne. No õnneks sai see asi ära klaaritud ja me pidime oma 25 minutit ootama, kui lõpuks laua saime. Õnneks sünnipäevalapse jõudmise ajaks oli see mure juba lahenenud 🙂 Lihtsalt natuke naljakas ka teise seltskonna poolt, et kui lauale on suurelt kirjutatud reserveeritud ja nende jaoks tundmatu nimi, siis nad vabalt istuvad sinna ega tee teist nägugi. Ja teenindajad vist ei täpsustanud ka üle, et kas nad on ikka see seltskond, sest vaevalt, et nad päris valetasid. No lõpp hea, kõik hea 🙂

Pidu oli tore, sai seltskonnaga ringis tantsitud, lisaks ühe töökaaslase elukaaslasega sai palju jalga keerutamas käidud, kes on väga tore naine. Ega polnudki niimoodi töökaaslatega suurel üritusel käinud, ikka ainult firmasisesed üritused on olnud siiani.

Nägin kohe Vabanki jõudes ka Kukupesa poe seltskonda – blogijat Miiut, Andrat ja Kätlinit, kes vist ka kunagi blogis, aga enam seda väga ei tee. Rääkisin Andra ja Kätliniga ka paar sõna juttu, aga neil oli samuti vägev möll käimas. Tegelikult on see minu jaoks alati huvitav, kui hoopis teistsugustel teemadel blogijaid näeb sellises peomeeleolus, kus pannakse tantsu täiega ja tuntakse end hullult vabalt. Blogis nad lihtsalt seda osa ei kajasta ja kuigi loogiline, et kõik seda teevad, siis ikkagi on selliste inimeste nägemine hoopis teises keskkonnas minu jaoks vägagi põnev 🙂 Me pikalt ei rääkinud, sest meie laud oli kaugemas ruumis ja tantsisin oma seltskonnas enamasti.

Pidu lõppes minu jaoks kell 05.00 hommikul ja kuna esimene buss läks Põlvasse 06.40, siis ma otsustasin, et ma ei lähegi vahepeal isa juurde. Läksin hoopis Fastersisse aega parajaks tegema, kus nii vara hommikul oli väga vindiseid inimesi. Ma ise olin ka parajalt vindine, aga tundsin ikkagi, et mu pea lõhkeb, kui ma väga kaua nii purjus inimestega oma friikaid ootama pean. No ootasin ära, sõin ära ja siis kobisin bussijaama, mis õnneks oli juba avatud ja seal ootasin Põlva bussi.

Kui koju jõudsin, kobisin Hendriku kaissu tuttu ja ärkasin täna kell 16.30 😀 Mida vanemaks ma saan, seda rohkem ma pärast pidu und vajan 😀 Aga tore õhtu oli, sai palju tantsitud, juttu puhutud ja meeldivalt aega veedetud!

Hetkel paneb Hendrik meie uut riidekappi kokku, kuhu ma varsti kõik oma riided panen – vana läheb äraviskamisele, sest see on tõesti kole ja laguneb juba natuke. Täna on selline niisama chill päev olnud, kus olen telekast seebikaid ja saateid kordusest vaadanud.

Lõpetuseks kaks halva kvaliteediga pilti eilsest õhtust – esimene on tehtud sünnipäeva alguses Jääaja Keskuses ja teine natuke hiljem ekskursiooni ajal. Mu töökaaslane tegi profikaamerega ka pilte ja laadis need isegi töökeskkonda üles, aga mul on läpakas kontoris – ehk saan neid pilte esmaspäeval vaadata. 20181019_201153.jpg20181019_212442-1.jpg

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s