Armsad detailid/ Blogi, mille kunagi silmist kaotasid ja kui selle uuesti juhuslikult leidsid, siis oli kõik muutunud.

Nii armas asi juhtus praegu. Nimelt Hendriku vanaema helistas mulle, ma eelmisel korral seal olles salvestasin oma numbri ta mobiili ära, kuna ta küsis seda (ja tema numbri salvestasin ka endale). Ma alguses mõtlesin, et ehk ta helistab sellepärast, et ei saa Hendrikut kätte (Hendrik ja ta vend hetkel putitavad Hendriku autot), aga ta helistas lihtsalt, et küsida, kuidas ma Põlva eluga harjunud olen ja kas kindad-sallid-mütsid juba välja otsitud, sest nii jahe ilm on praegu… Ma olen nii liigutatud sellest, sest nagu te teate – pole mul iial selliseid vanaemasid olnud. Tähendab üks oli, aga ta suri juba siis, kui ma olin kaheksa-aastane. Ja minu perekond ei hoia eriti ühte kahjuks – seega sellised soojad asjad mõjuvad mulle alati nii liigutavalt 🙂 Iseenesest väike asi ju, aga kuidas sellised asjad võivad päeva heaks muuta 🙂

Nüüd tulles teise teema juurde, siis kas teil on ka kunagi juhtunud, et loete mingit blogi natuke aega, aga siis kaotate selle pikaks ajaks silmist? Mul just ühe blogiga nii oligi, aga nüüd juhuslikult juhtusin sellele uuesti ja alguses ei pannud üldse pilti kokku, et see on sama naine, sest mis kuuekuune suhe tal latiinoga olla sai, kui ta oli oma laste isaga juba 8-9 aastat koos olnud? Ja siis hakkasin postitusi kerima ja sain aru, et see oli 1,5 aastat tagasi – et nüüd on ta sellest pikast suhtest lahus, aga elab endiselt Hispaanias. Et jah – on täpselt sama blogi, aga ma pole seda lihtsalt nii ammu lugenud. Ja selgus tuli vaikselt majja, aga kuidagi kurb hakkas, sest ma mäletan, kuidas ma seda blogi omal ajal lugesin ja mõtlesin, et nii ilus naine, nii armsad lapsed, nii hea perekond. Tegelikult see kõik on ju endiselt alles, lihtsalt nad ei ole enam koos. Aga jah – olin selle blogi olemasolu vahepeal unustanud, aga nüüd hakkan ilmselt vaikselt uuesti lugema. Naljakas, kuidas isegi sellisel juhul tekib see tunne, et nagu sõbranna päevikut loeksid, kuigi ma polnud seda blogi nii ammu lugenud. Kas teil ka midagi sarnast on juhtunud?

Muidu läheb eluke ikka vaikselt, Hendrik teeb hetkel süüa ja ma chillin teleka ees. Varsti tuttu ära, sest nädala keskel mul selline rutiin ongi.

10 kommentaari “Armsad detailid/ Blogi, mille kunagi silmist kaotasid ja kui selle uuesti juhuslikult leidsid, siis oli kõik muutunud.

 1. Lugesin natuke seda blogi ja siis meenus see hetk, kui sa Härrast lahku läksid. Pärast sa muidugi kirjutasid, et suhe kääris juba pikemat aega, aga jooksvalt sa seda ei maininud – seega algselt jäigi mulje, et üks päev olite jube õnnelikud ja armunud ja siis järgmine päev läksite lahku.

  Vaatasin Liisbeti blogis tema laivi koos eksiga ja seal ta ka mainis, et suhte kaks viimast aastat olid päris kehvad. Seega sel ajal kui sa ta blogi lugesid ja mõtlesid, et oh kui kena paar, võis tegelikkus olla hoopis midagi muud.

  Sellega seoses tuli meelde, et Härraga suhtes olles kirjutasid sa pikalt-laialt sellest, kuidas sa nüüd teed talle peaaegu hea meelega süüa, kuna ta on sulle väga kallis, aga Hendrikuga koosolemise ajal pole sa söögitegemist vist eriti maininud? Uudishimu tuli peale, et kuidas see teil lahendatud on – või elate siiamaani õhust ja armastusest? 😉

  • Teeme nüüd suht nii, et kuskil 40 protsenti teen mina, 60 prossa teeb Hendrik – talle lihtsalt meeldib kokkamine rohkem. Ma pesen pesu ja panen kuivama, tõmban tolmuimejaga rohkem, tema jälle vahetab tekikotte ja padjapüüre. Hästi loogiliselt on see tööjaotus – ei mingeid tülisid ega midagi jne.

   Ma ehk üritasin eelmises suhtes parem naine olla, aga kuna alati oli mingi häda, siis enam ei viitsinud. Hetkel mul sellist muret pole, sest erinevalt mu eelmisest suhtest ei arva Hendrik, et naine peaks talle kõik ette-taha ära tegema. Kuna mul eelmises suhtes Härraga just see teema oli, et ta eeldas, et naine peab kõik ära tegema, sest teda oli nii kasvatatud. Nüüd pole ka olmelisi tülisid, sest kõik on kuidagi jooksvalt paika loksunud 🙂

  • Ja sina olid, oled praegu ja oled ka tulevikus idioot, et teiste blogisse pead sappi pritsima tulema. Kui see su enesetunnet parandab, siis mis seal ikka – eks su enda elu on piisavalt tühi. Mina usun ja olen isegi suht kindel, et 1.5 aasta pärast on meie suhe Hendrikuga arenenud sinnamaani, kuhu ükski meie mõlema minevikusuhe pole varem arenenud… sest pole lihtsalt need inimesed olnud, kellega selliseid asju planeerida.

 2. Ei tulnud ma siia midagi pritsima, lihtsalt ütlesin, mida arvan, täiesti tundetult. Veider, blogija võib kirjutada, mida tahab, tema blogi ju. Kommentaatoril oma arvamust olla ei tohi, siis on ta idioot.

  • Arvamused on alati lubatud, aga need inimesed ongi idioodid, kes enda arvates tahavad teiste õnne rikkuda, sest nad on nii “targad”.

   Õnneks tean mina parem, mis meie tulevik toob ja oma selgeltnägija võimetega võid sina küll ainult perset pühkida 😉

   • ahaa! printsess läks ilgelt närvi. paistab, et tal on tuleviku osas endalgi kahtlusi.

  • Ei, mina olen väga kindel. Eks 1.5 aasta pärast näeme, et mul oli õigus – kirjutan siis sellest veel eraldi postituse, kuidas teie eksisite 😉 Nii kindel pole ma kunagi üheski asjas olnud.

   Mulle lihtsalt ei meeldi inimesed, kes mu kommentaariumis enda meelest tarka panevad, aga tegelikult nad ei tea midagi. Mina juba tean 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s