Kas “Vapraid ja ilusaid” leidub ka tegelikus elus?

Vaatasin mina siis “Vapraid ja ilusaid”, mida ma ikka teen. Ma päris sarja sisu ei viitsi ümber jutustada, aga nagu seebikates ikka kibub olema, on seal hetkel üks mees nimega Liam, kes on aastaid kahe naise vahel jooksnud – kord ühega, kord teisega. Ja hiljuti, mil Liam sai teada, et ta oma abikaasa Steffy pettis teda tema enda isaga, siis tuli muidugi Hope jälle mängu (oli sarjas vahepeal ära Itaalias). Ja kui Liam siis otsustas pärast mitmeid kuid masenduses olemist Steffyle andeks anda, sai ta enda arvates teada, et too teda jälle pettis. Tegelikult oli see lihtsalt Liami isa välja mõeldud teema, et saada Steffy endale. Ja siis Liam oli jälle masenduses, Hope tuli külla, nutsid natuke kurbusest – ja kuna Steffy oli Liami jaoks väärtusetu juba, siis kõigest pool tundi hiljem nad Hopega suudlesid ja seksisid ning abieluettepanek oli ka tehtud. Jah, vahet pole, et Liam on juba Hopega korra abielus olnud ja Steffyga lausa kolm korda… sest noh – mees ei suuda ära otsustada, keda ta siis tahab. Ilmselgelt oleks ta nüüdki tegelikult Steffy valinud, aga kuna too teda tema meelest jälle pettis, siis oli kohe hea Hope kaissu joosta…

Okei – risustasin nüüd seda postitust “Vaprate ja ilusate” armukolmnurgaga, aga siit ka mu küsimus – kas reaalses elus on ka selline asi võimalik? Et nagu kaks naist on võimelised aastaid ootama ja lootma, et äkki see tohlakas lõpuks ikkagi tuleb nende juurde tagasi? Ja Hope osutus valituks vaid sellepärast, et Liam arvas, et Steffy petab teda jälle, Hope ise ka teab seda, aga lepib sellega.

See kõik on muidugi seebikas, aga kujutaksite te reaalses elus ette, et mees ütleb teile, et tead, ma just tegin otsuse, et jään teise naisega, aga kuna ma teda ei saa ikka, sest ta reetis mind jälle, siis ma ikka võtaksin sinu – sest noh, sa ka hea valik ju, armastan sind samuti. Ja naine särab nagu juudi jõulupuu, et mees tema kasuks otsustas ega mõtle üldse sellele, et ta oli tegelikult teine valik. Ja on aastaid juba siis valituks osutunud, kui mehel on sealses suhtes midagi valesti olnud. Või siis, kui selles suhtes on midagi valesti olnud, on valituks see praegune abikaasa olnud…

Ma olen vist liiga isekas, aga mina ei suudaks iial sellise asjaga leppida, kui ma kedagi armastan, et too tilbendab kogu aeg mitme naise vahel. Pigem olen juba üksinda kui kogu aeg kellegi teise valik. Jah, see on seebikas, aga eks päriselt juhtub ka ju sarnaseid asju. Kuidas teil selle kõigega on?

 

28 kommentaari “Kas “Vapraid ja ilusaid” leidub ka tegelikus elus?

 1. Oi, see Hope täitsa häirib mind kohe. Mängib sellist heatahtlikku sõpra Liamile, aga kasutab olukorda lihtsalt ilusasti ära. Minu arvates kogu see virvarr on nii ebaloogiline, et päriselus tõesti ei usu, et säärane situatsioon aset leiaks.
  See on ikka huvitav, kuidas nad seal oma väikses seltskonnas üksipulgi kõiki läbi tõmbavad. Varsti pole enam sugulus ka piiriks. 😀

  • Sellist konkreetset situatsiooni ilmselt jah ei ole, sest Ridge ja Brooke on näiteks mingi kümme korda omavahel abielus olnud 😀 Ja Steffy on maganud mõlema venna ja nende isaga. Ja Brooke on maganud kahe venna ja nende isaga, lisaks veel Billiga, kes on nüüd siis Steffyst huvitatud 😀 Nagu totaalne segapuder.

   Mind ajab ka Hope nii närvi! Mängib sellist õilsat hinge, aga tegelt kasutab olukorda jumala enda kasuks ära. Mõrd 😀 Mitte et Liam mulle meeldiks, ta on nagu kelgunöör alati, aga siiski tahaksin neid Steffyga pigem koos näha. Hope ma üldse ei salli! 😀

 2. Mingeid esimesi ja teisi valikuid pole olemas, samuti nagu pole olemas seda ühte ja õiget. Kui Sa poleks kohanud Hendrikut, oleksid kohanud kedagi teist ja oleksid sama õnnelik. Reaalses elus kepitakse sellega, kes on käepärast võtta. Kedagi ootama küll ei jääda. Näiteks, kui mees läheb välismaale tööle, siis tegelikult enamasti ongi suhe läbi.

  • Ma mõtlesin praeguses näites pigem seda, et kui mees tõesti ei suudagi kahe naise vahel aastaid otsustada, siis need neiud lepivad sellega. Ma saadaksin sellise mehe sinna, kus päike ei paista, mul poleks sellist troppi vaja. Et selles mõttes teine valik, et meest peab jagama reaalselt. Miks naised sellega lepivad? Ma vot sellest ei saa aru. See on jah seebikas, aga reaalses elus on ka selliseid näiteid ju.

   • See et inimestel on minevikus muid suhteid olnud, on normaalne, sest ei peagi kohe esimesega perekonda looma hakkama. Aga siis see ongi minevik. Mitte selline olukord, kus samal ajal üks jorss tahab mõlemat – naised ootavad ja lepivad nende raasukestega, mis nad saavad, sest nad armastavad seda meest. Armastus ongi minu meelest selline tunne, kus sa saad kas kõik või mitte midagi (kui teine sind vastu ei armasta). Kui seda kõike ei saa, siis mingeid palukesi ma ei tahaks, sest siis saab nagunii haiget. Pigem luua oma elu inimesega, kes tahab sinuga koos olla kogu aeg ja kes sind armastab alati, mitte ainult siis, kui tal endal mugav on – ehk kui on teiselt korvi saanud. Selline variant mulle ei sobiks.

 3. Reaalses elus on vastupidi. Mehed ei suuda kuidagi leppida, kui naisel on teine, see käib neile au pihta. Naistel aga on enamasti alati mitu rauda tules. On ju nii raske otsustada, kui üks on rikkur, teine romantik aga kolmas tubli meistrimees. Et aga kõik head küljed ühes mehes koos oleks, seda juhtub ainult muinasjuttudes.

  • Mina usun, et sellised asjad sõltuvad inimesest, pole vahet, kas sa oled mees või naine. Mitu rauda võib siis tõesti tules olla, kui oled vallaline, käid deitimas, aga pole otsustanud, kellega sa tahad koos olla või polegi veel kellegagi sellist klappi tekkinud. Kuid mina ei kujutaks enda puhul küll ette, et armastades kedagi tahaksin ma veel mitut rauda tules hoida, nii igaks juhuks, selline asi pole minu loomuses.

   Mina ka ei suudaks leppida, kui mehel on keegi teine, sest nagu ma enne mainisin, siis suhte ja armastuse puhul tahan ma inimest, kes tahab ainult minuga koos olla. Kui sellist varianti ei ole, siis parem juba üksi olla. Neid raasukesi mina korjama ei hakkaks, mida keegi teine mulle siis osutab, kui tal endal tuju on.

 4. Kui soetad armukese, siis ta teab, et sul on pere ja lapsed. Mõnda aega on kõik ok, aga varem või hiljem seab ta su ultimaatumi ette, “kas mina või tema”. Siis tuleb jääda endale kindlaks ja valida pere. Armukese saab ju alati uue võtta.

  • Aga äkki saab ka niimoodi, et ei võtaks üldse armukest? Olgu, kui mõlemale osapoolele see sobib, et kõrvalt pannakse, siis palun väga. Kuid tavaliselt on niimoodi, et see teine osapool ei teagi, et teda petetakse ja ta tegelikult ei lepiks selleks, kui ta teaks. Kuid talle ei öeldagi, sest mängitakse topeltmängu. Ja see on nõme.

 5. Ja, seda tuleb ka päris elus ette. Mina ei ole selle pärast naistki võtnud, sest lihtsalt ei suuda otsustada. Kõik tüdrukud on nii ilusad ja head- igaüks sobiks abikaasaks. Mul oleks nii hea meel, kui mõni neist astuks ligi ja ütleks: “Tule mulle meheks!”

 6. Kas Liam on juhuslikult Ridge`i ja Brooke`i poeg? Ma pole seriaali küll vist juba mingi 10 aastat vaadanud, aga Ridge võiks olla küll selline litsmees, kes oma pojalt naise ära näppaks 😀

  • Ei ole, sest ta abiellub uuesti Hopega, kes on Brooke tütar – seega siis nad oleksid õde-vend 😀 Ja Ridge ei näpsanud hetkel naist ära, Bill Spencer tahab näpsata, kes on Liami isa ja Ridge vihavaenlane (sest nad mõlemad on Brooke pärast ka võidelnud, enne Steffyt tahtis Bill Brooke). Nüüd Ridge vihkab Billi topelt lausa, sest ta tahab tema tütart endale, aga ta ei või seda tüüpi juba minevikust silmaotsaski kannatada. Jah, seal seebikas on asjad hullud ja kõik magavad kõigiga, aga pärast õe-venna tasemel nad seda ehk siiski ei lubaks 😀

 7. Mina tean meest, kes kolm aastat käis nii kahe naise vahet, mõlemad ootasid kannatlikult. Kui üks uue boyfriendi leidis, siis teine “võitis” ja sai mehe omale. Eks elu seegi.

   • No isegi kui see mees väga meeldib, kui sa oled juba lasknud end kolm aastat kaltsuna kohelda, ega ta nüüd sind paremini kohtlema ei hakka. Hui selline mees nüüd normaalseks hakkab.

 8. Njah, see on natuke minu elu moodi kümme korda vähemdramaatilises võtmes.. naljakas, et sellest nüüd kirjutad, kui olin just äsja pärast mitut aastat ise ka hakanud kõike selgelt nägema ja endale tunnistama ning püüan edasi minna. Raske on ja ei ole meeldiv selline olemine ja teadmine tõesti.

  • Aga vähemalt on esimene samm tehtud ja see on kõige olulisem! Edu ja jaksu sulle ikka, kõik saabki alati alguse pisikestest sammudest 🙂

 9. Ma vaatasin seda sarja mingi miljon aastat tagasi. Hope oli väike laps ja tal oli kaksikõde ka. Kuhu see jäi? Hope on Richie ja Taylori tütar eks? Jube ajuvaba sari. 😁

  • Hopel pole kunagi kaksikõde olnud. Hope on Brooke ja Deaconi tütar, Deacon oli Bridgeti mees, kes on ka Brooke tütar – ehk siis jah ema lõi oma tütrelt mehe üle, nii tüüpiline “Vaprate ja ilusate puhul” 😀

   Kaksikõde oli Steffyl, tema nimi oli Phobe, aga ta sai surma. Steffy on Ridge ja Taylori tütar – kui kunagi ammu vaatasid, siis ehk mäletad, et Ridge kemples alati Taylori ja Brooke vahel 😀 Lisaks on Ridgel ja Tayloril poeg nimega Thomas. Ridgel ja Brookel on koos ainult 17-aastane poeg RJ, rohkem lapsi neil omavahel pole. Kuigi omal ajal jah arvati, et nii Rick kui Bridget võivad olla Ridge lapsed, aga tegelikult olid mõlemad Ericu jagu (kes on Ridge isa ja kellega Brooke ka abielus on olnud, nagu me kõik teame).

   Issand, ma tean selle seebika kohta liiga palju – kui mul muud tarkused ka niimoodi pähe jääksid, siis ma oleksin geenius 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s