Uus pärl blogimaailmas/ Reede õhtu Räpinas

Hendrik on terve tänase päeva poissmeesteõhtul, sest ta sõber abiellub kahe nädala pärast. Jee, saame mõlemad pulma üle pika aja! Neil on mitmed tegevused täna Tartus planeeritud – nagu poissmeesteõhtul ikka.

Eile õhtul käisime Räpinas, sõime seal ühes pubis, jalutasime Räpina rannas pimedas – väga ilus õhtu oli, täiskuu paistis. Igal juhul olid sinna mingid küünlad ka süüdatud – ei tea, kas seal toimus eelnevalt mingi üritus? (need polnud kellegi mälestamiseks mõeldud). Vaevalt, et need niisama sinna pandud olid. Vot ei teagi.

Täna tahtsin tegelikult tutvustada ka uut pärli blogimaailmas. Nimelt Paksukese blogi ( paksukeseblogi.wordpress.com). Avastasin selle blogi hiljuti, siis lugesin paari postitust, aga nüüd juhtusin sellele uuesti – ja no väga vingelt kirjutab see naine ikka! Tal just oli ka see postitus, et kuna keegi avastas ta isiku, siis ta tahtis lõpetada, aga õnneks ta ei tee seda vist siiski. Sellest oleks kahju, sest ta kirjutab hästi ja humoorikalt. Lisaks oma paksuelu kirjeldamisele leiab sealt ka muid häid postitusi. Ja mind üldse ei huvita, kes ta reaalselt on – mulle ta blogi meeldib. Kui ma ka peaksin teadma saama millalgi tema isiku (ma küll väga ei usu, et see nii juhtuma peaks), siie minu jaoks ei muutuks midagi, sest blogi on ikka tore. Eks see ole mõneti mõistetav, miks mõned oma anonüümsust hoida tahavad, aga samas – minu meelest pole ta blogis midagi nii skandaalset, mis peaks teisi temassse selle tõttu halvasti suhtuma panema.

Aga no ehk on asi minu jaoks ka selles, et ma ise olen suht chill selliste asjadega. Olles ise selle perioodi läbi elanud, kus ma anonüümne olin, aga hiljem välja tuli, kes ma olen, siis selles polnud midagi hullu. Alguses ehk jah oli see tunne, et nüüd on vist kellad, aga tegelikult polnud üldse. Minu jaoks on aastate jooksul saanud blogist väga vajalik asi ja kui mõned inimesed seda ei mõista, siis neil polegi mu ellu asja. Kusjuures augusti lõpus saabki mul nüüd juba seitse aastat blogimisest! Kui ma sellega alustasin, siis ma muidugi ei osanud aimata, et ma seda nii pikalt teen. Ka hetkel ei ole üldse seda tunnet, et tahaks ära lõpetada. Muidugi on teemad aastate jooksul kardinaalselt muutunud, sest ainult teatud asjade kirjutamisest ma lihtsalt kasvasin aja jooksul välja. Ja nüüd kirjutangi üldiselt oma elust jne.

Seega lõpetuseks oleks päris huvitav lugeda teie viimase aja huvitavaid blogileide – ehk saan endalegi mõne uue blogi, mida jälgima hakata. Ning veel oleks eriti armas, kui viitsiksite kribada, kaua te mu blogi olete lugenud, kas olete püsilugeja või pigem juhtute siia vahel, kui vana te olete, millega tegelete, miks te mu blogi loete jne. Ma polegi vist seda kunagi küsinud, aga täitsa huvitav oleks teada 🙂

Jah, olen minevikus ka seda kuulnud, et mu blogi loetakse sellepärast, et siis tekib kellelgi hea tunne, sest nad ise elavad palju paremat elu kui mina – et lugedes tekib lihtsalt selline parastamistunne. Tervitused Merrile, oli vist Merr see, kes kunagi kogu aeg mu blogis kommenteeris, et tema jaoks mitmed blogid on sitablogid (kaasa arvatud minu oma), aga ta tuleb ikka ja jälle neid lugema, et tunda end paremini ja veenduda, et tema elu on parem. Samamoodi luges ta ka Õhtulehte ja Kroonikat ning see oli tema jaoks häbiväärne tegevus, mida ta teistele iialgi tunnistada ei julgenud (nagu ka selliste blogide lugemist), aga ta sai oma pingeid niimoodi maandada ja veenduda, et ta ise on täiega normaalne inimene.

Nii et jah – põhjuseid võib ka selliseid kahjuks olla. Aga ootaks teiste lugejate arvamust 🙂

Ilusat nädalavahetust kõigile! 🙂

31 kommentaari “Uus pärl blogimaailmas/ Reede õhtu Räpinas

 1. Su blogi loen juba paar aastat, ühtegi postitust pole vahele jäänud. Ei teagi täpselt, miks loen..ju on põnev 😀 Tundud väga siiras inimene olevat.
  Hetkel ei tegele millegagi, olen viimaseid päevi rase, seega kodune ja Sinust mõni aasta noorem.
  Igaljuhul edu ja tore, kui tihedamini blogid 😀

 2. Loen sellest ajast peale, kui siin veel Terminaator teemaks oli. 😀 Ei viitsi järgi vaadata, mitu aastat see siis teeb. Aga loen, sest meeldid. Sinu siirus ja heatahtlikkus meeldivad. See, et sa lihtsalt elad oma elu nii, et oleks endal tore, aga sellega teisi kuidagi ei kahjusta. Sa elad oma elu selliselt nagu on su põhiväärtused hetkel – kui on selline eluperiood, et tahad pidu, siis nii on. Kui oli ainult seks see, mis õnnelik olemiseks vaja oli, siis täpselt seda tegidki. Nüüd loeks nagu iseendast – avastad kodumaa võlu ja väärtustad suhtes neid asju, mida ka mina oluliseks pean. Lisaks saan filmisoovitusi ka. 🙂 Olen 25 ja iga paari päeva tagant käin ikka kiikamas, kas oled miskit uut postitanud. Kui ma blogi kirjutaks, siis see ilmselt sarnaneks väga sinu omale.

  • Siis umbes neli aastat oled mu blogi lugenud, sest siis oli see Terminaatori värk 😀

   Jaa, minu väärtushinnangud on aja jooksul palju muutunud, olen saanud vanemaks ja ehk ka targemaks. Mitte et ma midagi kahetseksin, sest mis tehtud, see tehtud 🙂 Nüüd lihtsalt huvitavad mind natuke teised asjad.

   Ja aitäh kommentaari eest ka muidugi!

 3. Aitäh uue huvitava blogisoovituse eest.
  See blogija anonüümsus on hea teema.
  Minul näiteks jäigi blogi pidamine sellepärast soiku, et ei suutnud pidevalt teemasid niipalju ümber kohendada, et reaalsed olukorrad ja isikud tuvastatavad ei oleks (sest nende kaudu oleks keegi saanud minu isiku välja nuputada).
  Ma isegi ei mäleta, mis ajast seda blogi siin loen. Mõne aasta kindlasti. Vahepeal mõtlesin ära lõpetada kui mingid teemad minu jaoks ikka üle võlli olid. Aga siis mulle hakkas meeldima see areng, mida ma blogis näen. Olen saanud veebipäeviku vahendusel näha, kuidas tujukast ja isekast teismelisest saab täiskasvanud naine. Aitäh jagamast 🙂

 4. Ma olen Su blogi lugenud sellest ajast, kui Romantikuga veel koos olid ehk siis päris kaua juba. Kuidas siia sattusin seda ei mäletagi aga nüüd pea igapäev kontrollin ega uusi postitusi pole. Kirjutad huvitavalt ja mõttemaailm meil mõneski asjas üsna sarnane.
  Ise olen 28 veel;varsti 29 juba. Abielus ja 2 last, hetkel kodune lastega.

  • Oled siis mu blogi umbes 4,5 aastat lugenud 🙂

   Me oleme siis sama vanad, sest ma saan ka varsti 29. Detsembris siis. Ise ka ei usu, et juba 29 saan – alles nagu olin 18. Kuhu see aeg küll kadunud on? 😀

   • Ma saan paari nädala pärast juba.. tõesti, kuhu see aeg kaob. Mu arust ka ma sain alles 18. 😀 Naljakas mõelda, et see oli üle 10 aasta tagasi.

 5. Loen sellest ajast alates, kui tegid NightChatti ja seal vist rääkisid, et sul blogi ja kuidagi googeldasin välja. Sel ajal ma vaatasin ikka mitu tundi tavaliselt seda NightChatti (siis oli vist mingi “Vallatud tissid” vms selle nimi), sest nalja sai ja hea meelelahutus oli ja sina ja Carmen olite huvitavad saatejuhid ka.
  Aga sinu blogi on ainuke, mida ma järjepidevalt loen. Vahepeal lugesin mallukat ka, aga see ammendus kuidagi. Sinu blogi teeb huvitavaks kõik! Paar teemat, mis mulle meeldivad: suhted (Terminaatorist, Härrast Hendrikuni, ikka on huvitav kuidas sul suhetes läheb), elulised olukorrad (tööl, väljasõidud, kohtumised, tele jm muljed jne). Lisaks kirjutad sa väga hästi, sujuvalt ja on hea lugeda. 🙂 Üsna tihti vaatan, kas oled midagi jälle kirjutanud. Ise olen noor (19), lähen ülikooli nüüd septembrist.

  • Edu ülikoolis! Sul tuleb kindlasti väga huvitav ajajärk elus 🙂

   Kusjuures Entusiast TV ja “Unetud” on jälle hoo sisse saanud. Pärast Kanal 12-nest lahkumist oli neil mingi madalseis, aga nüüd olen mõnda saadet näinud, mida juhib keegi Alina – mehelik lesbist naine (ta ei tee sellest ise saladust, on seda teemat otse-eetris kajastanud). Jutt tal suht jookseb ja sõnumeid saadetakse sinna. Et kui olen juhtunud vaatama, siis olen natuke jälginud. Nüüd on need saated ajaliselt varem, algavad juba kell 23.00.

 6. Olen suht uus, sellest ajast hakkasin lugema kui sa Härrast lahku läksid. Ja kui Henrikuga tutvusid, siis hakkasin igat postitust juba lugema, elasin kaasa vist 😀 Ja nüüd siiani jah kõike lugenud, mis kirjutad. Kirjutad lihtsalt ja loogiliselt, kerge lugeda jne. Maailmavaade meil vist suht sarnane ja juba sellepärast hea lugeda. Ise olen 22, käin ülikoolis ja töötan restoranis 🙂

  • Siis oled üpris uus lugeja tõesti 🙂 Ei teagi, kas on üldse neid lugejaid ka, kes on suht algusest mu blogi lugenud? Siiani on kõige pikemalt lugenud üks kommenteerija, kes on mu blogi 4,5 aastat jälginud. Samas – see, kes Night Chati ajast mind loeb, võib isegi natuke kauem olla seda teinud – kui ta näiteks 2013 seda lugema hakkas (siis ma alustasin saatega).

   Seega kui mõni teist on mu blogi lugenud juba aastatest 2011-2012, siis võite ka märku anda. Oleks huvitav teada, kas neid üldse on enam või on praegused lugejad siiski hiljem liitunud.

 7. Ma olen lugenud ikka väga pikka aega.. Umbes siis, kui alustasid tööd “Vallatud tissid” vms.
  Aga algul oli kahjuks kõvasti huvitavam, kui erinevatest meestest ja sellest seksivärgist rääkisid 😀
  Kas sa plaanid lähiaastate jooksul beebiootele ka jääda?

  • No siis mu elu oligi selline – enam ei ole, olen selle perioodi lihtsalt nüüdseks läbinud. Ei igatse ka enam seda taga, sest nüüd on mul teistsugune arusaam elust. Ei kahetse ka midagi, mis minevikus olnud on.

   Konkreetselt praegu veel ei ole plaanis beebiootele jääda. Lähiaastate jooksul küll jaa 🙂

 8. Olen su blogi lugenud sellest ajast saati, kui anonüümsena veel blogisid. Vabandust, aga jätsid mulle tol ajal väga lõdva püksikummiga neiu mulje 😂
  Väga huvitav on olnud jälgida su edasiarengut. Tundud väga huvitav ja soe inimene. Olen sind isegi mitu korda Tartus näinud, aga ligi pole julgenud astuda 😁
  Ise elan ka Tartus, olen 27 aastane, abielus ja hetkel pisitütrega kodune.

  • Kui mind järgmisel korral nägema juhtud, siis võid tere ka öelda! Mulle alati meeldib, kui keegi rääkima tuleb 🙂

   No aastaid tagasi ma olin jah suht vabameelne. Siis ma ei teadnud ega osanud veel muud elus näha. Ma ütleksin, et olin juba üldiselt rohkem pealiskaudne, pinnapealne jne.

 9. Regulaarselt olen lugenud 2-3 aastat, enne seda olin ka näinud paari postitust. Enne sa mulle ei meeldinud ja lugesin ka pigem parastavalt, aga Henrikuga koos oled hoopis teine inimene ja väga hea on näha, et oled muutunud. Mulle meeldib su siirus ja lihtsus, see on selline hea ajaviiteblogi, mis teeb tuju heaks. Olen hetkel raskelt haige ja sinu postitused teevad miskipärast tuju kohe paremaks.
  Ise olen 26-aastane.

  • Soovin sulle ilusat paranemist! Ja seda on hea teada, et minu postitused natuke tuju paremaks teevad. Haigust kahjuks ära võtta ei saa, aga jõudu ja jaksu paranemisel!

   Kusjuures tõesti – Hendrik on mind hästi palju selles mõttes õpetanud, et kuidas maailma vahel ka teistmoodi näha. Ma olen ise suhteliselt kangekaelne ja võin vahel isegi ülimalt isekas olla, aga Hendrik on lihtsalt ise nii soe inimene, et see kuidagi kandub minusse ka edasi 🙂

 10. Loen blogi juba päris pikalt, vist sellest ajast kui selle soomlasega koos hakkasid olema. Järjepidev lugemine jäi soiku peale anonüümsuse kadumist. Kujutasin sind teisiti ette (samas oli huvi teada saada) ja sa blogisid ka harva mingi vahe. Aga üldiselt olen ikka pilku peal hoidnud. Oleme sama vanad ja on hold huvitav jälgida.

  • Siis oled jah päris pikalt mu blogi lugenud – aastast 2012.

   Mul on jah perioode olnud, kus ma nii tihedalt ei blogi, aga mingi aeg tulen ikka tagasi, sest see meeldib mulle 🙂

 11. Oleks tahtnud enne päeval juba telefoni kaudu siia kommentaari kirjutada, aga kuna ta nõuab mu nüüdseks endist WordPressi kasutajat, siis lihtsam arvutis sisestada kommentaar. Õnneks arvutis valikuid on. Või siis asi WordPressis, mille puhul ongi keerulisem kommentaari jätta, kui just endal kasutajat pole.

  Mina loen su blogi suhteliselt järjepidevalt sellest ajast, kui sa Võrratu ja Egoga koos olid. Kindlasti oli seal veel palju nimesid enne siin kõlanud Terminaatorit. Toona elasid sa sellist elu ja eks see oligi intrigeeriv. Kui ma õigesti mäletan, siis võisin lugeda lausa kõik postitused algusest peale läbi.

  Ja siis oli su varjunimi veel Printsess ning kui see teatavaks tuli mõningatele inimestele, oli endalgi uudishimu suur, et nonii, mis inimene selle taga end siis peidab, aga mul ei õnnestunud seda nii vara teada saada, ikka siis, kui enamus juba teadsid. 😀

  Selles suhtes oled küll ajaga palju arenenud ja seda on hea lugeda, et oled ajaga nagu maha rahunenud ja enam ei tõmble ringi ja ei loetle, paljusid sa suudelnud oled jms.

  Ise olen arvatavasti üks noorimaid siin vähemalt kommentaariumi põhjal, kõigest 23, varsti 24. Ja kuna suur huvi on psühholoogia ja üldse vaimse maailma suhtes, siis oli juba toona sinust kui inimesest intrigeeriv/põnev lugeda ka psühholoogiliselt, seda enam, et ise olen väga vaoshoitud olnud enda jagamisega 😀

  Jätka samas vaimus ja kõike head sulle! 🙂

  * nüüd sai see kommentaar hulga pikem, kui esialgu planeerisin 😀 *

  • Hmm, tegelikult peaks kommentaari saama kirjutada ka anonüümselt ehk ilma WordPressi kasutajata.

   Siis oled ka üpris pikalt mu blogi lugenud, sest esimest korda tuli mu isik avalikuks märtsis 2013. Ma ise tulin kapist välja september 2013, kus ma ütlesin, kes ma olen.

   Ma olen praeguseks ajaks väga palju minevikupostitusi privaatseks pannud. Eks internetti jääb kõik üles, aga ma tunnen, et praegu need ei kõneta mind enam.

   Aga aitäh sulle ja ilusat suve lõppu! 🙂

   • Oh, tore teada, et vähemalt viis aastat olen kindlasti lugenud, aga ise kaldun arvama, et ka umbes kuskil 2011-2012 alustasin lugemist, sest Esimesega sa siis enam koos ei olnud, aga äkki olid Kallimaga koos. Igatahes mingi tüüp sul oli, kellele vist meeldis gloobust vaadata ja/või maailma avastada 😀

    Igati arusaadav, et minevikupostitused privaatsed on ja ma võin vist end privilegeerituna tunda, et mul see võimalus omal ajal oli neid lugeda 😀

   • Kallim kindlasti ei saanud olla, nii kutsusin ma Hendrikut alguses. Aga ma ei mäletagi seda gloobust väga, et kes see olla võis 😀 Tark vist vaatas seda tihti, aga temaga ma suhtes ei olnud. Endalgi hakkab mälu selles suhtes tuhmuma 😀 Aga tema muidu jälgis seda tõesti kogu aeg ja tegi ristikesi, kus ta reisinud on ja kuhu plaanib veel minna. See oli selline suur maailmakaart, mis tal seina peal oli.

 12. Lugenud sind sellest ajast kui veel Printsess olid! Meeldid aina enam. Meeldib ka see et sa talud kriitikat paremini kui keegi teine keda tean. See kuidas imelikele kommentaaridelegi vastates suudad normaalseks jääda, suur respekt!

 13. Mees. Sinust vanem. Ma üldiselt blogisid ei loe. Siia juhtusin tänu Google- le, kuna Su nimi tuli ette ühes teises kohas. Sa oled hästi kena, aus ja kohusetundlik. Nüüd käingi siin aeg- ajalt.

  • Hehe, mu nimi võib tõesti mõnes muus kohas ette tulla, seda siis kas tööalaselt praegu või tööalaselt minevikus. Aga tore on teada, et mõni mees ka mu blogi loeb, sest üldiselt peale mu peika palju mehi siia lehele ilmselt ei satu 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s