Käisin kulmudes ja ripsmetes jälle/ Solvavad küsimused

Naine pole alati lihtne olla. Peaks ju olema tavaline, et naistele meeldib shoppamine. No mina igal juhul vihkan seda! Ometi eile oli seda teha vaja, sest laupäeval on Hendriku sünna tähistamine ja ta peab seda siiski pubis, mitte kodus. Seega oli mingit kleiti vaja. Eile ma kaks kleiti ostsin ka, aga üks neist oli pigem kontorikleit, mida ma täna tööl kandsin. Teise suhtes ma polnud ka eriti kindel, sest kuigi mulle see meeldis, siis on see suht liibuv ja… ma olen veits juurde võtnud. Ostsin siis täna kolmanda ka, mis mulle kõige rohkem meeldib – seega ilmselt läheb see kasutusse hoopiski. Eks näis – ma mõtlen veel.

Täna käisin üle pika aja kulmudes ja ripsmetes. Suvel ma ei viitsinud, aga kuna nüüd on üritus tulekul, siis on hea chill, sest ma end ise nagunii meikida ei viitsi – kuu aega peab see värk umbes vastu. Nüüd vaid huulepulk ja puuder lisaks ning asi korras. Kuigi kulmud said vist liiga tumedad? Samas ma ise ütlesin, et tahaks tumedaid 😀 Alguses oli sellel naisel mingi kala seal, sest värv ei toiminud nii nagu vaja ja siis ta avas täiesti uue – siis lõpuks toimis. Kuna ma olen Dorpatis varemgi käinud (alati on küll erinev kosmeetik juhtunud), siis ma ütlesin, et eelmistel kordadel on küll toiminud. Sai nüüdki lõpuks toimima see värk.

Ma ostsin kaks paari teksaseid ka. Kuna 40 läheb mulle alati jalga, siis ma ostsin proovimata nagu tavaliselt. Suur viga – ma ostsin viimati teksaseid suht ammu ja siis ma polnud juurde võtnud. Ühed läksid jalga, teised mitte eriti. Lukku kinni ei saanud. Nojah – ära ei viska, äkki kunagi lähevad ikka jalga 🙂

Rääkides juurde võtmisest. Ma nägin poes täna ühte tuttavat (õe sõbrannat), keda ma polnud ammu näinud. Mul oli see ostetud kleit seljas, sest tulin töölt. Igal juhul – see on ilus, aga kuna ma olen just kõhupiirkonda juurde võtnud, siis küsis too, et kas ma olen rase või ei ole! Ohjah – nii ebaviisakas küsimus. Ma ei ole rase, aga ma eeldan, et kui naine ka oleks rase, siis ta ei tahaks, et mingi suht suvakas seda küsima tuleks. Ütlesin, et pole, et olen lihtsalt juurde võtnud. See on nii kohatu küsimus kuidagi. Ma ise ka kunagi suvaliselt tuttavalt seda lambist ei küsiks, oma peas võin ju mõelda. Sest kui naine pole rase, siis ta teab nagunii ise, et ta on juurde võtnud. Ja kui ta ongi rase, siis ta ehk ei taha seda tervele ilmale kuulutada. Aga noh – mõned inimesed lihtsalt on sellised.

Lõpetuseks siis paar pilti nendest kulmudest ja ripsmetest, mis täna tehtud said. Ühel pildil olen ma kuidagi eriti tõsine 😀 20180809_194556.jpg20180809_200134.jpg

20180809_193919.jpg20180809_193715.jpg

 

 

17 kommentaari “Käisin kulmudes ja ripsmetes jälle/ Solvavad küsimused

 1. Kõik oleks ilus ja kena kui tehnik kuju ka oleks kulmudele andnud, praegu 2 mittemidagiütlevat värvitud jutti näos :/ mina enam küll selle tehniku juurde tagasi ei läheks, vaid otsiks sellise kes oskab ikka ilusti kulmu kuju ka viimistleda ja seejärel alles värvida.

  • Nõustun, et eelmisel korral oli veits parem. Aga kuju on alati selline olnud, sest ma pean vist ise ütlema, et nad seda muudaksid? Kitkus ta küll neid. Kuna ma ise usaldan pigem alati tehnikuid, siis ma ei teagi, mida ma ütlema peaksin. Et annaks mingi rohkem kaarja kuju neile?

 2. Kulmutehnik PEAB ISE vastavalt sinu näokujule ka kulmudele õige kuju andma.
  Sina ei pea midagi ütlema talle.
  Vaheta tehnikut. Ilmselt kitkudes rikuks ta su kulmukuju üldse ära, mida hiljem on väga aeganõudev taas uuesti välja kasvatada.

  • No just seda viimast siis? Ma eelmised kaks korda ka käinud ja suht sama jäänud. Natuke heledam ehk. Ma ei saa aru, kas pean kõiki kolme vahetama siis 😀 Sest eelmistel kordadel on sama jutt olnud kommenteerijate poolt olnud, aga kõik on erinevad tegijad olnud.

   • Ma soovitan salongi vahetada. Seal, kus sa käid, ongi selline nõukaaegne teenindus ja “stiili”tunnetus neil.
    Tartus on väga palju häid tegijaid! Otsi keegi kaasaegsem, abiks näiteks iluteenindajate grupp Facebookis.

   • Või siis ka Põlvas juba, sest ma alaliselt varsti siin. Kuigi Tartu sobib ka, sest ma nagunii argipäevadel alati 09.00-17.00 Tartus.

  • “Kulmutehnik PEAB ISE vastavalt sinu näokujule ka kulmudele õige kuju andma.
   Sina ei pea midagi ütlema talle.” No sellega ma küll nõus ei ole!!! Kulmutehnik peab tegema seda, mida klient temalt küsis/soovis! Kui ma lähen kulme värvima, siis ma saaks ikka väga pahaseks, kui tehnik oma suva järgi hakkaks ka mu kulmude kuju muutma! Äkki mulle meeldib mu kulmude kuju sellisena nagu see on?! Ei ole temal õigus hakata ise minu eest otsustama! Teine asi on see, kui on ka kulmude MODELLEERIMINE, vot selle teenuse puhul võib ka kulmude kuju muuta, aga ikkagi kooskõlastatult kliendiga!

  • Zara, H&M, Promod, mingi kingapood Taskus, nime ei mäleta, üks kodu lähedal asuv pood, kust ma leidsin selle lemmiku kleidi 🙂 Muidu käin ka palju kaltsukates, aga sel korral ei käinud.

   No eraldi ma ei tea, kas ma pilte näitan, aga selle kleidi pilte näete ikka, mis ma Hendriku sünnale selga panen laupäeval 🙂 Ning üks kleit on selle postituse piltidel ka seljas, aga pole aru saada, et see kleit on, sest pilt on nii lähedalt tehtud.

 3. sa peaks oma kulmudesse veidi kaart tekitama. praegu sirged kriipsud ja teeb kurjaks näost 😀

 4. Kaart ei saa tekitada lihtsalt värvides ega ka kitkudes, kui su loomulik kulmukuju on täiesti sirge, seda muuta saab ainult karvtehnikas tätoveerides (kulmude püsimeik), kirjutasin sulle sellest kuskile kommentaariumisse kunagi pikemalt.. Soovitan endiselt (Y) 😀

 5. Tulin ekstra vaatama kulme, kuna perekoolis see nii kuum teema on. Loomuliku kujuga kulmud on, pole häda midagi, pealegi hakkab kulmuvärv eriti suvisel perioodil kiirelt kuluma/pleekima. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s