Kes on Hendrik?

Juba vähemalt viimased kolm kuud on inimesed mulle kommentaariumis öelnud, et neil on sõnast kallim juba totaalne üledoos ning ma võiksin mõne muu sünonüümi vms sellele sõnale mõelda. Ma mõtlesin sellele, aga ma ei taha kallimat mingi muu sõnaga asendada. Ning ma olen seda juba mõnda aega kaalunud ja jõudnud arusaamale, et ma tahan teda siin blogis nimepidi kutsuda. Ja kuna tal pole selle vastu midagi, et ma seda teen (ma küsisin), siis saage tuttavaks – minu kallima nimi on Hendrik 🙂 Ma kutsun teda nunnutavalt vahel Hennuks ja ta sõbrad ning vanemad ütlevad talle alati Heints (hmm, nad pigem ütlevad talle Eints e-ga, aga kuna ma selle hüüdnime kirjapilti ei tea, siis see võib vabalt kirjutatuna olla ka Einz või Eints vms :D). Mina teda (H)eintsiks kutsuma ei hakka, sest minu jaoks on ta Hendrik (või siis ka Hennu, aga blogis ma teda ilmselt niimoodi kutsuma kogu aeg ei hakka. Hendrik ütleb mulle tihti Jannu – seega päris nunnu kombinatsioon – Hennu ja Jannu :D). Vot sellised lood siis. Ja lisan siia mõned pildid meist, mida ma juba kunagi lisanud olen, aga siis te veel ei teadnud, et ta nimi Hendrik on 🙂 Blogimaailmas on Hendriku nimi päris levinud, sest nii Jane poeg kui Miiu elukaaslane peaks sama nimega olema.

Minu Hendrik 🙂 Aprillis tehtud pilt, kui Tartus Mehhiko restoranis Burro söömas käisime.

Taevaskojas mai alguses

Pärast Kagu-Eesti tantsupidu, kui ma Hendriku ja kõigi meie eestlaste üle nii uhke olin!

Bryan Adamsil mai alguses 🙂

See imeline Hendriku naeratus, mis kõik südamed sulatab 😀

Jaanuaris enne Hendriku isa juubelit

Talvel oli Hendrik eriti karvane 😀 Ma usun, et talle sobib habe väga hästi 🙂

Hendriku soolaleivapeol novembris. See oli õhtu, mil ma esimest korda tema sõpradega kohtusin.

Novembri lõpus Räpinas söömas. See oli siis, kui mind pea kuu aega köha kimbutas. Pildilt seda näha pole, sest vaatamata sellele olin ma nii õnnelik! 🙂 Ja endiselt olen, aga õnneks enam köha pole 😀

Esimene pilt, mille koos tegime – see oli 7.november. Tuttavaks saime 22.oktoobril.

Jaanuaris Põlva ööklubis Kino tehtud pilt 🙂

Meil sai Hendrikuga 22.juunil kaheksa kuud tutvumisest. Kuna me suht kohe olime paar ka, siis seda loeme samuti selleks ajaks, kaua me koos oleme olnud 😀

24.veebruaril 2018 🙂

Eelmisel nädalavahetusel Paides 🙂

Hendrik on mind elus nii palju õpetanud. Just konkreetselt seda poolt, kuidas ennast paremini avada, sest ta analüüsib hästi palju oma sisemaailma. Ma saan temaga pidada sisukaid vestlusi ja rääkida tunnetest, sest ta ei ole selline mees, kes arvaks, et ah, mehed ei peaks üldse sellistest asjadest rääkima. Nagu elu on mind õpetanud, siis need viimased ei ole minu jaoks. Vahel ta küll ütleb enda kohta, et ta on ehk üldsuse mõistes pehmo, sest paljud eesti mehed ju ei taha sellistest asjadest rääkida, aga minu meelest see ongi just see, mis temast nii erilise inimese teeb. Mul ei ole kunagi selle kaheksa kuu jooksul tekkinud tunnet, et ma ei saaks talle ennast avada, ma pole kartnud mingeid halbu reaktsioone tema poolt vms. Ainuke asi, mida ma tahaksin Hendriku juures muuta, on see, et ta saaks ise ka aru, kui hea mees ta on. Kuna ta on depressiooni põdenud, siis see enesehinnangu taastamine võtab veel aega, aga edu saavutataksegi samm-sammult 🙂 Mulle meeldib, et ta näitab oma armastust nii sõnade kui tegudega välja, täpselt sedasama teen mina ka. Isegi praegu seda kõike kirjutades mul tekib seest nii soe tunne, et ma ei oska seda kõike isegi sõnadesse panna. Ma armastan teda iga päevaga aina rohkem ja ma laulan oode oma südames Tinderile, et see äpp mind Hendrikuga kokku viis. Vot sellised lood siis täna 🙂 Saite tuttavaks kallimaga ehk Hendrikuga. Seega alates tänasest saate kallima asemel Hendriku nime palju lugeda 😀

 

8 kommentaari “Kes on Hendrik?

  1. Just paarid päevad tagasi uudistasin nime välja:)p kas ta on ühe selle endise ilmaennustaja sugulane?
    Vaat et ühest äärmusest teise ei lähe kallim muutub sajakordeks nimeks..kasuta siis segamini voi seleta ilma korrutamiseta. A eks sa ise vaata.

    • Ei ole tema sugulane, ma kunagi küsisin seda temalt, aga ta ütles, et nad pole sugulased. Vähemalt mitte nii lähedalt, et ta seda teaks.

      No nime puhul ei saa ju seda ette tulla, et täiega korrutad, sest nimi on nimi 🙂 See pole lihtsalt sõna, vaid nimi – seega selle kordamine on loogiline.

  2. Alguses vaatasin, et nii ilus mees. Siis lugesin kirjeldust ka – hea mees. Nii tore, et selliseid olemas on 🙂 Palju õnne ja armastust teile!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s