Arvamused EBA-st 2018 Õhtulehe laivi vaadates/ Järva-Jaani vanatehnika varjupaigas käik ning tutvumine Paidega

Kell oli eile kuskil 20.50, kui ma hakkasin EBA laivi vaatama. Umbes paar auhinda enne seda, kui Eveliis arvamusblogide kategoorias võitis – seega jäi mul nägemata mingi teadusshow, mis blogidest läbi käis. Vaatasime koos kallimaga seda laivi ja Eveliisi ajal ütles ta, et nii tagasihoidlik naine 😀 Ma ütlesin kallimale, et blogis kohe kindlasti mitte tagasihoidlik, aga eks blogijatele ju meeldibki rohkem kirjutada. Ja Jane kidakeelsus ei tulnud mulle samuti üllatusena, olen tema laivi vaadates juba aru saanud, et kirjutamine on rohkem tema teema. Samas – eks omajagu pinget lisas ka see, et Anu Saagim tõesti küsis kohatuid küsimusi. Aga viis pluss Manjanale – mulle meeldis, kuidas ta Anu Saagimi korduvalt paika pani! Tema on üks neist, kes tunneb end kui kala vees nii kirjutades kui avalikult esinedes. Aga noh – eks see on elukogemuse tagajärjel tulnud ka 🙂 Mitte et sa vana oleksid, Manjana, seda kindlasti mitte! Lihtsalt aastate jooksul tulebki rohkem enesekindlust juurde. Ja Mallukas oli nagu Mallukas ikka – eks ta on rambivalgusega ka piisavalt harjunud juba – temal ka mingit häbelikkust sellega seoses pole.

Mulle üldiselt see auhindade jagamine meeldis. Meeldis Anu Saagim õhtujuhina rohkem kui Ženja Fokin või Uku Suviste. Jah, kohati läks Anu labaseks kätte oma kommentaaridega. Anu ilmselt unustas ära fakti, et kõik ei räägi kaamerate ees nii avameelselt asjadest nagu tema. Või et kui blogis mõni blogija midagi kajastab, siis see ei tähenda, et ta tahaks sellest sama avameelselt reaalses elus rääkida. Ma täiesti mõistan seda, sest mulle endale meeldib ka rohkem kirjutada. Et selles mõttes oli jah veits feil, sest Anu ei oleks tohtinud oma mätta otsast neid asju vaadata (või siis Marimell oma mätta otsast, sest tema need kommentaarid ju talle ette söötis).

Halb oli ehk ka see, et ainult esimene koht sai auhinna, oleks ikka võinud esikolmik saada. Kuid üldiselt sujus Õhtulehe ülekanne hästi ja see üritus tundus paremini korraldatud olevat kui eelmisel aastal, mida ma ka laivis jälgisin, 2015-2016 aastaga võrreldes oli see kindlasti professionaalsem (nendel kahel aastal käisin ma kohal ka). Seega tuult tiibadesse ja eks näis, mis järgmine aasta toob 🙂 Ning kõik nägid nii kenad välja! Eesti naised on ikka ilusad, ma ütlen. Mitte et mehed koledad oleksid, aga kuna seal olid naised rohkem esindatud. Mitte et ma selles varem kahelnud oleksin, et eesti naised kenad oleksid! Ja meie endi blogijad on ka väga kenad.

Kui nüüd muude teemade juurde minna, siis eile me kallimaga suurt ei teinudki. Käisime pärast ta tööd Ristiisas söömas, jalutasime niisama ringi ning õhtul vaatasime minu juures Telia videolaenutusest “Viiekümne halli varjundi” esimese osa ära. Me nimelt käisime talvel koos kinos kolmandat osa vaatamas, aga ta esimest ega teist osa pole näinud. Seega vaatasime esimese osa nüüd ära ja millalgi vaatame teise osa ka ära. Siis tal on pilt kogu loost koos 😀 Ta ütles, et talle meeldis kolmas film rohkem kui esimene. Mina olen kõki filme näinud ja minule meeldib ka kolmas kõige rohkem. Seal esimeses on Christan Grey veel liiga tõbras, aga osade jooksul muutub natuke paremaks. Rõhk on sõnal natuke paremaks, sest heaks meheks kohe kindlasti mitte.

Täna oli meil ka plaan paigas – käisime Järva-Jaani vanatehnika varjupaigas! Ma olin sellest kohast juba ammu kuulnud, aga nüüd pärast seda, kui Jane seda oma blogis kajastas, siis tuli meelde, et jaa, sellest me vaatasime kunagi kallimaga ju koos saadet lausa. Väga vinge koht oli, kallimale meeldis see veel eriti. Pärast seda sõitsime Paidesse, kust me mõlemad oleme vist ainult läbi sõitnud – seega jalutasime seal täiesti esimest korda ringi! Paide on väga ilus linn minu meelest. Käisime Treegeri kohvikus hilist lõunat söömas. Seega tänane päev oli selline tore Järvamaaga tutvumine. Tartusse jõudes läksime veel Lõunakasse, kus kallim endale uued jalanõud soetas. Vot selline nädalavahetus oli siis! 🙂

Lisangi siia mõned pildid, mis siis Järva-Jaani vanatehnika varjupaigas sai tehtud ning üks pilt Paide kohvikust ka. 

Mina kuhugi ei roninud, kallim aga küll 😀

Hilist lõunat Paide Treegeri kohvikus söömas 🙂

11 kommentaari “Arvamused EBA-st 2018 Õhtulehe laivi vaadates/ Järva-Jaani vanatehnika varjupaigas käik ning tutvumine Paidega

 1. loomuliku iluga on sul küll vedanud, kena oled. kui sa seda veel rohkem rõhustada oskaksid, oleksid püss valmis 😀

 2. Printsess, täitsa heatahtlikult soovitan sulle. Erinevaid mustreid ära pane kokku. Näiteks värviline mustriga pluus ja alla teiste värvidega ja mustriline seelik. Kui üks ese on silmatorkava mustriga, siis ülejäänud asjad peaks seda ühevärviliselt toetama. Ja üldiselt jälgi, et jääks max 3 värvi kogu outfiti peale. Tulemus on kindlasti stiilsem-ühtlasem, kui sul seni piltidelt paistab.

  Mitmeid mustreid korraga ja väga paljusid eri värve oskavad matchida väga vähesed ja välja kanda veel vähesemad.

  Stiilitajuga on nii, et seda kas on või ei ole, aga mingeid universaalseid nippe saavad kõik jälgida.

  • Aitäh nõuande eest, sest sul on kindlasti õigus, aga mina kannan selliseid riideid, mis on minu jaoks mugavad. See, kas see on stiilne või mitte, jätab mind absoluutselt külmaks. Ning jah – ma tean, et stiilitaju pole mulle antud, aga mind isegi ei huvita see. Aga nõuandeid võib alati anda 🙂

 3. Lisan juurde, et minu nõuanded ei tulene selle postituse riietusest vaid pikemajalistest tähelepanekutest blogis.

 4. pigem kanna mida tahes, ma ka näen vahel mingit mustrite või värvide ebatäpsust või lõigetes, a vahetpole. peaset sul on mugav ja riie puhas.
  pigem ma märkan, et prillid on sul liiga mesimummukad, kulmu pole näha ja teeb näo kuidagi võõraks. samas kaitseb päikse eest ega siis vahet polegi.
  peaset sul omal mõnus on.
  ükskord olin ma ka linnas kevadel mustrilised retuusid, teise mustriga kott, kolmanda mustriga jakk, ega mind ei huvitandki et teised vaatavad. peaset soe mugav ja lahe omal oli olla:D. hipikas,lillelaps nagu ma olen.
  mehele ikka süüa annad jube kleenuke tundub. :P:D

  • Eile just tegin meile mõlemale itaalia pajarooga – seega annan 😀 Nali naljaks, aga ta ongi sellise kehaehitusega – ehk siis võib süüa ükskõik mida, aga juurde ikka ei võta. Mõnedel lihtsalt on niimoodi 🙂

 5. Aitäh heade sõnade eest!
  Kuule, su poiss näeb habemega väga hea välja! Ma ei ole väga suur habemete sõber, aga talle ikka väga sobib!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s