Niisama laupäevast / “Roaldi nädal” ja põrgulikud lapsed, kes maskotte klobivad…

Need ägedad laupäevakese hommikud, kus saab kaua magada… Kallim ei saa, sest ta käib laupäeviti ka tööl (laupäevane töö on tal Tartus). Kuigi ma võiks praegu edasi põõnata, siis ma hetkel ei tahtnud. Küll ma varsti jälle veits põõnan, unekott nagu ma olen 😀

Täna hommikul oli naljakas unine juhtum ka. Põõnasime kallimaga mõlemad, kui ta järsku uniselt rääkima hakkas.

Kallim: Te võiksite tema iseloomu edasi kujundada.

Mina (natuke segaduses): Kelle?

Kallim: Jaanuse.

Mina (juba aru saades, et ta räägib unesegaselt): Kes on Jaanus?

Kallim: Sa vist ei tea teda, aga “Õnne 13” Jaanus, sa pole “Õnnet” ammu vaadanud (Jaanust tean ma ikka, ta on “Õnne 13-nes” algusaegadest juba olnud ju, kuigi ma pole tõesti ammu seda vaadanud).

Mina (naerdes): Kallis, sa näed vist und.

Ja nii oligi 😀 Kallim tudus edasi ja mina silitasin ta juukseid. Mul on mingi teema sellega, mulle täiega meeldib ta juukseid silitada 😀 Kui juustest rääkida, siis kallim käis juuksuris – ehk siis ajas oma suhteliselt pikaks kasvanud juuksed lühemaks. Tal on alati see komme, et kui kevad juba kaugelt paistma hakkab, siis ta saab oma parukast lahti. Teda on õnnistatud suht paksude juustega (tahaks ka :D). Ja unenägude juurde tagasi tulles, siis ma ise nägin täna unes, et ma lasin kelguga mingist megasuurest mäest alla, aga mitte talvel, vaid südasuvel. Ja kelk libises täiega hästi! 😀 Ma oleks peaaegu vastu posti sõitnud, aga õnneks sain viimasel hetkel pidama.

Täna pärast ta tööd läheme Põlvasse, kus saab ehk üle pika aja saunas jälle käidud. Naljakas, et ma isegi igatsen seda saunavärki 😀 Mina, kes ma olin enne suht suur saunapõlgur. Mul lihtsalt hakkab seal alati megapalav, ka 60-kraadises saunas. Kuid nüüd olen ma juba harjunud ja tegelikult on nii hea tunne pärast sauna.

Ma vaatasin eile “Roaldi nädalat”. See pole küll mingi uudis, sest ma vaatan seda iga nädal, aga eile hakkas mul maskottidest küll täiega kahju. Nimelt tegi Roald maskottidest saate, kus ta rääkis nendest inimestest, kes Jänku-Jussiks, Pipiks ning Minioniks kehastuvad. Kui esimesel kahel olid suhtelised normaalsed laste sünnipäevad juhtunud, siis viimasel oleks nagu põrgust jõnglased välja toodud (tundusid kuskil 6-10-aastased olevat). Muudkui kiskusid Minion Kevinit püksitraksidest ja klobisid teda eest ning tagant. Roaldil oli õigus, kui ta saates ütles, et need lapsed on küll vist suhkrust üledoosi saanud, isegi tal endal hakkas sellest mehest juba kahju, kes lastelt sõna otseses mõttes klobida sai. Lapsed ehk tõesti ei adu, et selle suure kostüümi sees on ju tegelikult lihast ja luust inimene, aga… Ma pole ammu midagi nii koledat näinud. Lapsed peaksid ju armsad olema, aga need olid küll põrgulikud jõnglased kõik ühele sünnipäevale kokku tulnud. See oli väga inetu vaatepilt. Osad vanemad küll üritasid neid jõnglasi natukenegi tagasi hoida, aga nad ei kuulanud mitte kedagi, ka sellel minionil endal tundus nendest juba kopp ees olevat. Arusaadav ka, mul oleks samuti. Ma usun, et enamus sünnipäevi on ikka hoopis teistsugused, aga Roaldi saatetiim juhtus just sellisele üritusele, mida ehk kord paari aasta jooksul ette tuleb. Ma vähemalt loodan küll, sest kui kõik oleksid sellised lasteüritused, siis…peaksid maskotid oma tööst loobuma, et närve säästa. Selliselt käituvaid lapsi nähes peab vist suht palvetama, et enda omad niimoodi kunagi ei käituks. Aga seda ette ju ei tea kahjuks.

8 kommentaari “Niisama laupäevast / “Roaldi nädal” ja põrgulikud lapsed, kes maskotte klobivad…

 1. Need Minioni klobivad lapsed küll 10aastased ei olnud 😀 Mingid viiesed olid. Õudne oli küll, aga kui täisealine mees sellist tööd raha pärast teeb, siis see ongi kurb, ning kui ta ütleb, et see, kui väiksed lapsed teda klobivad, meeldib talle ja see on ta hobi, siis see on ka natuke kahtlane.

  • Need olid vist jah nooremad, aga muidu tundus vanemaid lapsi ka olevat. Kogu see lugu oli ikka suht nukker, poleks arvanudki, et mõned lapsed sellised on.

 2. Kui mees juuksuris käis oli alati suur kuhi juukseid maas võrreldes teistega. Nüüd pikad juuksed mõlemil a tal on nii kohevad ja ilusad juuksed. imetlen uudistan neid alati rõõmu ja pisikese kadedusega, et tahaks ka, kuid oma juustega ka rahul.

  • Jah, ma ka alati kadestan neid inimesi, kellel on paksud juuksed. Mul endal on kaks karva peas – ehk siis üliõhukesed juuksed. Aga noh, mis seal ikka 🙂

 3. Ma juhtusin nägema Balil sellist vaatepilti kus rannas väike poiss, no ma julgen arvata et lausa nii väike kes kõndis oma jala peal aga võib olla ei mõistnud rääkida veel, viskas rannas olevat koera kiviga ja no nii et ikka viskas. Selle peale ytlesin oma sõbrale et kes nii teeb?? Wtf?? Ja siis selle isa veel noomis et nii ei tehta.

  • Kas sõbra isa noomis või lapse isa? Kui lapse isa, siis on maailmas veel lootust… Kui su sõbra isa pidi seda tegema, sest vanemal oli poogen, siis on maailm küll hukas.

 4. Kuskilt kuulsin, et seal saates meelega enne öeldi lastele ette, et klobige seda minioni (noh et saade oleks ikka skandaalsem ja teravam) 😀 mdea kui tõele see vastab…

  • Mina seda isiklikult ei usu. Kui nii oligi, siis mu arvamus langeks sellest saatest kolinal. Ma hetkel olen väga rahul, et “Roaldi nädal” EFTA-l kaks auhinda sai. Saade on hea ja huvitav ning Roald on väga kogenud saatejuht. Kui nad tõesti selliseid trikke teevad, et saadet vürtsitada, siis oleks see küll suur pettumus.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s