Käisin jälle kulme ja ripsmeid värvimas/ Minu suurim hirm

Täna käisin jälle kulme ja ripsmeid värvimas ning korrigeerimas. Veebruaris jäi vahele. Sel korral oli teine tegija ja ta tegi need tumedamad kui eelmisel korral. Stiilinäited on postituse alguses, mu 75-aastane tädi ei ole just hea pildistaja, aga elab üle. Käisin temaga lõunat söömas, vahetult pärast seda protseduuri.

Eile jõudis kallim megahilja Tartusse, sest tal oli õhtune vahetus. Hetkel on ta oma laupäevasel tööl. Kusjuures sellega oli see teema, et ärkasin enne kahte öösel ja vaatasin, et teda pole. Helistasin kallimale ja ta kohe ei vastanud. Ta helistas viie minuti pärast tagasi ja ütles, et on maja ees ning kohe jõuab. Mina jõudsin juba veits paanikasse minna, sest kui inimene jõuab plaanitust veits hiljem (ta tegi veel paar asja kodus enne tulekut) ja ma ei saa teda kohe kätte, siis mu foobiad tõstavad pead. Need on pärast mu ema surma alati olemas olnud ja kui mu isa ei peaks näiteks telefonile vastama ega helista paari tunni jooksul tagasi, siis ma olen valmis isakoju minema. Õnneks selliseid olukordi pole väga ette tulnud. Aga jah – minu foobiad, et kellegi minu jaoks olulise inimesega juhtub midagi, annavad tunda sellistel puhkudel. Millised on teie suured hirmud?

5 kommentaari “Käisin jälle kulme ja ripsmeid värvimas/ Minu suurim hirm

  1. Kas sa pole mõelnud oma kulmudele natuke kaart anda? Sellised sirged kulmud “vajutavad” su kitsad silmad veelgi väiksemaks.. Mitte paha pärast, lihtsalt tundub, et kaarjamad kulmud teeksid sind veelgi kaunimaks 🙂 Ja ma ei mõtle siin kaarjaid nagu poolring, vaid seda ikka et kulmunurka oleks natuke.

    • Ma isegi tutvun selle kulmumaailmaga, pean siis järgmisel korral tegijale ütlema. Ma ise ei tea sellistest asjadest midagi ja poleks sellepeale tulnudki. Aga küsida ju ikka võib jaa 🙂

  2. Muide, need vana tädi tehtud pildid on paremad, kui siin blogis enamasti. On järgitud foto proportsioone ja rõhk on olulisel. Head ja ilmekad fotod.

    • Tõsi, ma pole kunagi hea pildistaja olnud 😀 Tavaliselt mu tädi ka ei ole, aga need pildid kukkusid isegi enam-vähem välja 🙂 Kuskil 15 katset sai tehtud, ülejäänud olid suht udukogud, aga vähemalt midagi normaalset tuli ka. Mul pole eriti hea kaamera ka nagunii (mitte et see teeks olematuks selle, et ma ise nagunii hästi pildistada ei oska :D).

  3. Jah, mingid kaart võiks kulmudes olla. Praegu lihtsalt mingid sirged kriipsud, mis teevad näost kuidagi rangeks. No hate.
    Muidu suht normid pildid isegi…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s