Käisime “Viitkümmend vabastatud varjundit” vaatamas/ Eesti Lauli I poolfinaal oli järjekordselt pask (nagu viimasel ajal kombeks on)/ Isa sünnipäeva tähistamine (Kas tõesti on Jaanika oma perekonnas kõige vaiksem – Jah, tõesti on! :D)

Nagu ma eelmises postituses juba mainisin, siis oli meil kallimaga nädalavahetusel plaan “Viitkümmend vabastatud varjundit” vaatama minna. Mõeldud-tehtud! Kuna ma olen enda jaoks avastanud Apollo kino paaristoolid, siis ma ei taha vist enam kunagi tavatoolidel istudes kinos käia. Need on lihtsalt nii mugavad ja nii palju ruumi on ka jalgadel! Ja muidugi see hea asi, et kahekesi on seal supermugav lebotada, palju privaatsem tunne kohe. Ma arvan, et isegi sõbrannaga kinos käies oleks need toolid palju paremad kui tavalised.

Kinos olid naised ilmselgelt ülekaalus, mehi võiski suht näha ainult nendel paaristoolidel koos oma partneritega, kus ilmselt õrnem sugupool oli mehepojakesed ära rääkinud, et nad kaasa tuleksid 😀 Kallim ei olnud kahte eelmist osa näinud, aga ma olin talle lühiülevaate teinud. Kusjuures mulle vist meeldiski see viimane osa kõige rohkem. Just meelelahutuse mõttes, neid pooleldi erootilisi stseene oli vist rohkemgi kui eelmistes osades. Aga kindlasti ei tohiks selliseid filme reaalse eluga võrrelda – seda juba naljalt ei juhtu, et ülirikas mees tutvub suvalise naisega, tahab tegelt täiega sadomasovärki teha ja siis lõpuks abiellub naisega, kes enne teda oli üldse süütu. Kui suur on tõenäosus, et selline naine suudaks ja tahaks igasuguseid mehe fetišeid rahuldada? Mina arvan, et kui sa alles elad seksielusse sisse, siis võtab see nagunii omajagu aega, kui sa hakkad muude asjadega tegelema. Ja muidugi see, et kui mees sind ühe sekundi jooksul näpib, siis naisel on juba viis orgasmi käes nagu Anastasia oiete puhul eeldada võiks. See on see naljakas värk seal 😀 Aga nüüdseks olen siis selle looga kursis ja rahu majas – kõik osad on nähtud 🙂

Laupäeval sai Eesti Laulu I poolfinaali vaadatud. Ega ma lootnudki, et seal midagi head on, sest mulle selline alternatiivpask pole kunagi peale läinud, aga iga aastaga lähevad need laulud aina hullemaks. Samas saan ma ka sellest natuke aru, sest kui võidab selline lugu nagu eelmisel aastal see Portugali jurr, siis arvavadki inimesed, et peaks midagi sarnast tegema, sest ju rahvale ja žüriile läheb peale (ja tundub, et kahjuks lähebki)! Ma igatsen seda eurovisiooni, kus võitsid kiired ja tempokad laulud, millel oli hea show! Näiteks Lordi. Nüüd on ainult mingi huinamuinatamine, mille puhul “diibid” inimesed on nii õnnelikud, et nemad saavad ka lõpuks eurovisiooni nautida. Jah, ma tean, et maitse üle ei vaielda ja ju sellisele muusikale on ka publikut. Pean lihtsalt need aastad ära kannatama ja lootma, millal jälle eurovisoon selliseks muutub, nagu ta kunagi oli. Võib-olla ei muutugi kahjuks, aga lootma peab.

Lisaks sai laupäeval mu isakodus käidud, pidasime seal varakult tema sünnat. Kallim ei uskunud, kui ma talle ütlesin, et oma perekonnas olen mina üks kõige vaiksemaid 😀 Pärast üritust ta ütles, et mul oli õigus 😀 Ju inimestel on raske uskuda, et keegi võiks seltskonnas veel rohkem rääkida, eriti sellisel juhul, kui tegemist on minu inimestega (ja nagu ma alati olen öelnud, siis oma seltskonnas olen ma hästi jutukas). Aga nüüd veendus kallim, et mu õed räägivad minust ikka kõvasti rohkem, eriti mu kõige vanem õde. Meie perekonna üritused ongi alati sellised jutukad 😀 Mu sõbrannadel on ka alati raske uskuda, et ma olen oma perekonnas üks kõige vaiksemaid, aga nad pole  meie pereringis üritustel kaasa löönud.

Vot selline nädalavahetus oli 🙂 Homme on vastlapäev ja ma lasin kontorisse ka palju kukleid tellida – seega saab ennast kas või vastlakukliks süüa 😀

Isa juures laupäeval tehtud pilt 🙂 Seinal olev vaip on Valga vanaema tikitud, kes lahkus meie seast aastal 2014. Ta tegi neid ikka meeletult palju, lisaks kudus õmbles, heegeldas jne. Ma ei suudaks vist terve elu jooksul sellises suuruses vaipa tikkida 😀

 

10 kommentaari “Käisime “Viitkümmend vabastatud varjundit” vaatamas/ Eesti Lauli I poolfinaal oli järjekordselt pask (nagu viimasel ajal kombeks on)/ Isa sünnipäeva tähistamine (Kas tõesti on Jaanika oma perekonnas kõige vaiksem – Jah, tõesti on! :D)

 1. Minu meelest teed sa kõik selleks,
  et oma kallimast ruttu lahti saada.

  Viia kagueesti poiss varjundeid vaatama?
  Sa oled maailma ja kõike näinud, aga arvata,
  et seda halli tsooni mõistavad kõik samamoodi?

  Ära mõista valesti, sa oled minu silmis äge jätkuvalt,
  aga ma pean ju ka meie poissmehi ja mehi kaitsma sinu eest.
  Sa oled vallutaja, keeleliselt ja meeliselt vastupandamatu.

  Aga, mehehakatistes on geenid, ja need lähevad ilgelt häiresse
  kui peab istuma tulevases pesas (loe: tulevases privaatvanglas
  koos kõige aimatavate eluaegsete maksekohustustega) ja mängima
  püüdliklt kaasa hirnudes mingei lollakaid seltskonna lastemänge
  ja vaadata nüri näöga kohalikku teleprogrammi, mõtted mujal…

  Sa oled seda tunnistanud, et oledki tegelikult üks suur kiisu,
  kes lebotaks ja nurruks kui keegi silitab, ja muud ei vajaks.
  Me saame (kes meist ei saaks) turvalise pesa olulisusest aru.

  Kui aus olla, ma olen seda alati, aga ei tahaks olla sinu hiir 😀

  • Mu kallimal polnud selle vastu vähematki, et minuga seda filmi vaadata, talle meeldis see isegi 🙂

   Ja ülejäänud osa kohta – suhe ei ole kassihiiremäng. Ja mina pole mingi vallutaja ega käsen-poon-lasen isik. Kui nii arvad, siis oled mu olemust kogu aeg valesti mõistnud.

   Ning veel üks pisiasi – mu kallimale meeldib ka vabal ajal lihtsalt olla ja chillida. Nädalavahetustel magab tema isegi kauem kui mina 😀 Selles mõttes oleme me väga sarnased ja me kumbki ei salli hüperaktiivseid inimesi, kes ei suuda lihtsalt olla ja oleskleda 🙂

  • “Sa oled vallutaja, keeleliselt ja meeliselt vastupandamatu.” Noorte meeste jaoks on kõik mis vähegi liigub vastupandamatu. Niiet katsu nüüd oma “geene” talitseda, kallim tahtis ju ise ka seda filmi näha.
   🤔huvitav et iga vähegi endast lugu pidav ja julge naine tituleeritakse meeste poolt kiskjaks. Järelikult tõesti, (rumalamad) mehed ei salli tarku naisi..

 2. Mis seal Setumaal seinal on,
  miks Hundiulg kui kult vait on,
  mis hinnad on vanavara bõrsidel,

  sellest kõigest pärast Pastlapäeva 😀

 3. Mina ei vaadanud ka seda Eesti laulu. Ma ei ütle selle kohta midagi halvasti, aga minu arvates on ka see täielik juraks ära läinud. Tegelt see on muutunud garaažibändide võistluseks. Nad lähevad sinna selleks et promo saada ja iga aastaga tuleb aina uusi ja uusi nägusid juurde. Sest kõik tahavad saada kuulsaks ja saada oma bändile promo. Muidugi on seal igat stiili seal on nii pop Džässi, Hipimuusikat, elektroonilist ja nüüd oli ka üks ooperiilaulja. ühesõnaga muusikat seinast seina, see on nagu rootsi laud, kus igaüks leiab sealt midagi. Mina vaatasin eelmisi eurolaule ainult Laura pärast, aga kui Laura ütles, et see jääb tema jaoks viimaseks siis kadus ka mul huvi. võib olla ma olen ma ainult ühes esinejas kinni ja teisi ei taha märgata, mis puust nad on, aga kui olla ühele nii kindlaks jäänud siis nagu teisi enam ei taha, aga asi ongi maitses ja Minu maitse ongi Laura stiilis muusika, ta lihtsalt eristub teistest. Mulle meeldib Laura stiil ja kui kellegile tema stiil ei istu, siis on see selle inimese maitses kinni.

 4. Mulle just meeldib, kui Eesti Laulul on mitmeid eri stiile. Kui mulle ka osad stiilid ei meeldi, siis mitmekesisus iseenesest on tore. Mul on tunne, nagu iga aasta kõik muudkui räägivad, et Eesti Laul oli seekord kohe eriti vilets, aga mina olen ikka mõelnud ja mõtlen ka nüüd, et polnud väga viga midagi. Kohe mitu laulu oli, mis mulle meeldisid ja ka need, mis nii väga ei meeldinud, olid omamoodi huvitavad.

 5. Hmm..ma ei tea, kas mul on nüüd mingi erakordselt eriline mees, aga meil on just meespool olnud see, kes kõiki 50 varjundi osasid on tahtnud vaadata ja silma peal hoidnud, et millal need kinno tulevad. Ses suhtes ma ei oleks ise kuidagi mõelnudki nii, et see mingi “naistefilm” on (mis üldse on?), aga igal pool on mingid imelikud kommentaarid, et “ah sunnid meest vaatama, jah”. Et kas see on mingi võlts-macholikkus või siis ongi mul lihtsalt mees, kes on nii mehine, et ei pea etendama, et talle ei meeldi kinos käia, kuna ta on mees – tundu natuke totter.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s