Nädalavahetus on käes :)

Olen Põlvas ja naudin nädalavahetust. Kallim on veel tööl – hetkel vaatan telekat ja chillin niisama. Minu jaoks ongi ideaalne nädalavahetus selline, kus ma saan niisama olla ja chillida. Ma olen alati mõelnud, et on olemas inimesi, kes peavad kogu aeg midagi tegema, aga mina küll selline pole. Mulle meeldib päris tihti niisama logeleda ja olla, ilma midagi olulist tegemata. Kas siis niisama telekat vaadata või youtubereid jälgida vms.

Kuidas teil selle kõigega on? Kas alati peab olema midagi teoksil või suudate niisama ka aega surnuks lüüa? Ma olen selles viimases küll maailmameister 😀

Ma tean, et ma ei naerata kunagi hammastega, aga need on mul ausalt olemas :DMa tean, et ma ei naerata kunagi hammastega, aga mul on need ausalt olemas 😀 Sellised keskmised hambad, ei midagi erilist, aga ei midagi hullu ka 😀 (minult on mitmeid kordi lihtsalt küsitud, et miks ma kunagi hammastega ei naerata :D)

4 kommentaari “Nädalavahetus on käes :)

  1. Kui on olnud väga väsitav töönädal, siis ma kindlasti vajan time out´i. Viimasel ajal juhtub seda iga nv, et lihtsalt istun diivanil, loen blogisid, kuulan muusikat, sekka koristan elamist ka veits ja lihtsalt lõõgastun. Tean et on palju neid kes sebivad ringi ka nv, aga no kellele mis sobib.

  2. Kuskil oli mingi uurind tehtud, et inimesed on kõige õnnelikumad laupäeval kella 7 paiku. Minuarust on see tõsi 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s