Hakkasin salsat õppima!

Eile oli mul esimene salsa tund. Salsa eripära on selles, et seal on tantsimisel eriti olulised pisikesed sammud – ja minul on kõndides üks samm vähemalt meeter, seega kipub tantsus ka niimoodi minema 😀 Kui mu pisikesed sõbrannad teevad kõndides kolm väikest sammu, siis mina teen selle asemel ühe suure.

Ja salsa on ikka palju keerukam kui bachata. Mul pooled sammud tulid üldse bachata omad alguses, sest ma olen sellega juba ära harjunud. Marc Anthony on üks neist, kellel on väga head salsalaulud!

Ja siin üks väike salsa muusikast koosnev playlist:

Eks ma juba eeldasin ka, et salsa on keerulisem kui bachata, pealegi on see kiirem nagunii. Ja ega mul bachata veel selge pole, et salsat õppima hakkasin, aga et vaheldust oleks 🙂

Õpetaja õpetas mind alguses selle lauluga. Võinoh, veits aeglasem versioon oli, aga just see, et loeti neid numbreid kaasa. Ma veel ei oska öelda, kumb mulle rohkem meeldib, aga bachata tundub salsast oluliselt kergem olevat. Mitte et minu jaoks miski üldse eriti kerge oleks, aga ikkagi 😀

Lõpetuseks üks video naisest, kes tantsib suurepäraselt kaheksa erineva mehega salsat ühe laulu ajal!

6 kommentaari “Hakkasin salsat õppima!

  1. Mis ma sulle ikka soovida oskan kui edu nende kahe tantsu omandamisel. Eks kõrvaltvaatajale on kõik asjad kerged, aga kui minna lavale siis võetakse sõnad tagasi. Kas sa jääd kahe tantsu peale või nagu kombeks on võtta ka kolmas punti näiteks Flamenko, Tango? Rumba.

  2. kohati piltidel tundud sa lühikest kasvu..a hiljem vaadates, siis pikem hoiad pead all pool juustega..
    võiksid värvi kanda ja pikemat seelikut kanda. a tee kuidas meeldib niisama ütlesin :P:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s