Mulle ei meeldi vigu teha/ Miks Helen ja Kalvi-Kalle siiani koos on?

Kas teil ei ole vahel niimoodi, et kui mingi asi nässu läheb, siis see kuidagi mõjub teile rusuvalt, kuigi iseenesest ehk ei olegi nii suure eksimusega tegemist? Mul küll on. Tänane päev algas kenasti – viisin kontorisse paar taime, et sealne puhkeruum hubasem välja näeks, käisin visiitkaartidel järel, mida juurde teha olin lasknud. Ja kõik tundus nii tore, aga kontoris olles selgus, et olin hoopiski valed visiitkaardid teha lasknud – tegemist oli täiesti minu eksimusega (neid kahjuks kasutada ei saa). Iseenesest polegi see nii suur teema ja varsti saan õiged ka kätte, aga mulle ei meeldi niimoodi eksida. Õnneks neid visiitkaarte ei läinud kohe ka vaja, sest muidu oleks olukord juba nirum olnud. Eks sellistest asjadest õpitakse ja kuigi ma eraelus võin suht tuulepea olla, siis tööasjades ma tavaliselt niimoodi mööda ei pane. No pärast seda kohe kindlasti mitte vähemalt, sest nagu ma ütlesin – ma pole üldse harjunud tööasjades niimoodi vigu tegema. Kui mu eraelus oleks mingi taoline ämber olnud, siis mul oleks eriti suva, sest isiklikus elus ma võtangi kõike palju chillimalt. Tööelus aga mitte. Vbl on asi lihtsalt selles, et minevikus olin ma harjunud isiklikus elus alati valearvestusi tegema – ja sellepärast oli see pigem juba tavaline stsenaarium 😀

Mu sõbranna mainis, et Rammsteini kontsert oli võimas olnud! Mina kahjuks ei käinud, sest magasin õigel ajal piletid maha – ja nüüd müüdi neid juba hingehinnaga. Kuskilt kuulsin, et lausa 500 eurot taheti juba ühe pileti eest. Nojah – need, kes varem ostsid ja hiljem enam minna ei tahtnud, neil oli päris kasulik need maha parseldada, sest keegi, kes ilma jäi, oli nõus need sellise hinnaga ostma. Vbl need 500-eurised piletid olid ikka VIP-tsooni omad, ma nii täpselt ei tea ka.

Eelmisel nädalal nägin oma geisõpra Truud. Ta pidi tegelikult juba üle-eelmisel nädalavahetusel külla tulema, aga ta jäi pärast raju pidu Maasikas hoopiski haigeks. Seega käisime eelmisel teisipäeval söömas – tore oli teda üle pika aja näha! Tal läheb Islandil väga hästi ja oma elukaaslasega saab tal suvel juba kaheksa aastat koosoldud!

Sel reedel on meil töökaaslastega väike bowlingutiir – ma polegi päris ammu mänginud. Raudselt olen päris koba 😀

Lugesin lehest, et Kalvi-Kalle läheb ilmselt aastaks jälle vangi, kuna on mitmeid kordi juba ilma juhiloata sõitmisega vahele jäänud. Kui talt küsiti, mida ta arvab sellest, et kas Helen ootab ta ära, siis Kalvi vastas sellepeale, et usub, et Helen ootab ta küll ära 😀 Kalvi-Kalle, mina arvan, et kui sa türmi lähed, siis Helen ei oota sind ära, ausalt ka. Sest kui sa türmist välja saad, siis sa lähed sinna varsti ju uuesti, sest arvata võib, et sa sõidad jälle ilma juhiluba omamata. Jah, “Prooviabielu” oli küll tore vaadata, sest see oli huumor kuubis, aga kui nüüd tõsiselt võtta, siis mina reaalselt ei saa aru, mida need kaks teineteises leiavad. Võinoh – ma ei saa aru, mida Helen Kalvi-Kalles leiab. Sellepärast ongi ehk naljakas kuulata, kuidas Helen alati rõhutab, et ta on nii intelligentne naine, et lollid ta blogist nagunii aru ei saagi… Ja siis mulle meenub, et ta on ise koos ühe sellise tahumatu tüübiga, kelletaolisi ta ju ise kogu aeg maha teeb 😀 Miski selles loos ei klapi. Kas Kalvi-Kalle on näiliselt intelligentsem, kui ta teistele paistab (lubage naerda, palun) või Helen ise ei ole ikka nii tark, kui ta välja näidata üritab. Selles loos ei oleks midagi imelikku, kui Helen kogu aeg ei rõhutaks, et ta tegelikult nii intelligentne on – siis ehk võiks tõesti arvata, et armastus lõi mõlemal jalad alt. Hetkel on see kooslus lihtsalt nii veider, kui üldse olla saab. Aga ju sellepärast rahvas neid vaatabki 😀 Ma ise vaatasin ka “Prooviabielu” ja irvitasin kogu aeg. Siis ma küll eeldasin, et see suhe neil ei pea kaht päevagi vastu, aga näed sa siis – siiani koos! 😀 Mis teie sellest kooslusest arvate? 🙂

Vot sellised lood siis hetkel.

12 kommentaari “Mulle ei meeldi vigu teha/ Miks Helen ja Kalvi-Kalle siiani koos on?

 1. No isenesest kui sa meest tõesti armastad, siis ehk tõesti ootaksid ta ära, kui vanglas oled. Aga kammoon, see Kalvi-Kalle on ju ehtne loll. Vaatasin blogiauhindu ja no niiiiiii rumal.
  Helen ei peaks koguaeg ka korrutama seda, kui tark ja intelligentne ta on, sest tark inimene üldiselt ei tunnista endale, et ta on tark 😀

  • Mina ka ei mõista, miks neile seal Õhtulehe laivis üldse nii palju eetriaega pühendati. Aga kuna Helen on ju ka mingil määral blogija, siis vist sellepärast ehk. Või oli asi hoopiski selles, et Anu Saagimi eluunistus oli neid ju intervjueerida – nagu ta ise ka tunnistas, et oli nii pettunud, kui ta Elu24-s töötades seda siiski teha ei saanud, sest nad ei võinud nii palju TV3 inimesi reklaamida. Aga mina pigem usun, et Anu pilkas neid sellega, kui ta ütles, et ta reaalselt imetleb neid 😀 Helen ja Kalvi-Kalle on muidugi kõrvust tõstetud ja usuvadki, et endale uue bestika leidsid 😀

   • No eks nad on ju Anule leib niiöelda, kui selliseid staare poleks, siis jääks ta nälga. 🙂 Ma arvan, et ta näeb neis potentsiaali ja sellepärast kummardas neid, et nad ikka edasi tegutseks ja tal oleks, kellest kirjutada. Pluss ta on ju aastaid olnud nende nö “staaride” maailmas, kes on meedia poolt tehtud ehk siis tegelikult rumalad inimesed ja vb ta tõesti tunneb mingit erilist sidet/elevust nendega.

 2. Ma tean seda tunnet, kui teed tööl vea. Kohutavalt ebameeldiv. Õnneks on valede visiitkaartide tellimine ikkagi päris väike viga. Kui kogus ei ole just tuhandetes.

  Mäletan, et kunagi põhjustasin samuti büroojuhina kogemata väikse põhjendamatu kulu. Broneerisin kolleegidele lähetuseks lende ja hotelle. Mingil hetkel plaanid muutusid ja oleksin pidanud hästi kiiresti reageerima, et mingi 60-eurone hotellibroneering tasuta tühistada, aga kuidagi läks meelest. Tundsin end väga halvasti, nagu oleks põhjustanud tuhandete eurode suuruse kahju. Aga tegelikult on need nii väiksed asjad, et keegi ei pane tähelegi. Olles ise väga hoolikas töötaja, sa lihtsalt ei oska ettegi kujutada, kui suuri vigu mõned teised samas ametis teevad 🙂

  • Õnneks oli väike kogus jah neid visiitkaarte, ainult 50 tükki ühele inimesele.

   Eks jah – vigu tuleb muidugi ette, aga kuidagi nõme ikka. Kuid nendest me ju õpimegi 🙂 Et järgmisel korral mitte vähemalt sama viga teha.

 3. Tead see kõlab nüüd võib-olla veidralt, aga kui ma nendega EBAl juttu rääkisin, siis ma ei tea, mis see on, mis neid seob, aga ma tabasin end korraks mõttelt – nad sobivad kokku! 🙂 Ja mitte mingis halvas mõttes, et a la loll leidis lolli või et paras paar või midagi kolmandat, vaid seda täiesti siiralt. Mingi sünergia oli nende kahe vahel. Ah, ma ka ei tea, võib-olla oli asi ka paaris pokaalis veinis. 😀
  Igatahes minule jätsid nad lives hoopis teistsugusema mulje…

  PS. Seda ma lubadeta rooli istumist ja sõitmist ma muidugi ei tolereeri (mitte kellegi puhul), sest mina pean lubadeta, joobes ja niisama hulljulgeid juhte potentsiaalseteks mõrvariteks.

  • See võib ka muidugi olla jah, et nad tegelikult sobivadki kokku, lihtsalt kuidagi nii raske on seda ette kujutada 😀 Just Kalvi-Kalle käitumise pärast, Helen ise tundub muidu suht normaalne naine olevat (kui ta kogu aeg ainult seda tarkuse juttu ei ajaks).

   Kalvi-Kalle ju ei õpi ka oma vigadest. On juba sama asja eest paar kuud kinni istunud ja nüüd läheb jälle. Kui aasta pärast välja tuleb, siis ilmselt uuesti. Tegelikult on ju isegi õnneks läinud, et ta kedagi surnuks või vigaseks sõitnud pole, aga nii jätkates kaugel seegi aeg veel on…

 4. Ma nägin neid nädal tagasi ja tegin nendega pilti ja rääkisin. Tead, nad on reaalsus elus palju teistsugusemad, kui meedias. Helen on väga tore ja armas inimene! Samamoodi ka Kalvi-Kalle. Mulle nad väga meeldisid 🙂
  Muidu ma ka mõtlesin enne, et issand jumal, kuidas nad saavad koos olla ja miks selliseid inimesi üldse telekasse lastakse. Aga vot! Minu arvamus neist muutus.
  Ps. Seda lubadeta sõitmist ma ei toleleeri kohe üldse ega midagi. Kahju, et tore poiss niimoodi käitub.

  • Kui mitmed juba nii arvavad, siis ehk tõesti on meedia neist mingi teistsuguse mulje jätnud. Või on see taotuslik nende endi poolt? Kes teab. Kuna ma neid isiklikult näinud pole, siis ei oska kaasa rääkida, mina olen oma arvamuse kujundanud selle pildi põhjal, mis meedia neist kuvanud on. Eks see vbl natuke pealiskaudne ole… Kuid eks sellega on ka see teema, et ma ei suuda suhtuda hästi inimesse, kelle jaoks lubadeta sõitmine ja korduvalt vahele jäämine on mingi naljaaasi.

 5. rääkides vigadest:
  Pole hullu kõik teevad vigu ja millest me siis õpime, kui oma või teiste vigadest. ka masin võib vahel eksida miks on siis osadel asjadel 99,9 protsenti muidugi on valdkondi kus eksimisruumi ei ole näiteks laborites, seal ei ole mingit eksimist, vaid range kontroll, mitte sellest ma ei tahtnud rääkida.
  Ma ei tea mida peaks tegema, et inimene ei saaks autorooli ennem kui ta on tõestanud, et ta suudab ja oskab masinat juhtida, selle vastu vist ei saagi. Olgu seadused nii karmid kui tahes, leiab inimene et tal on asja autorooli. Isegi vangla ei pruugi teda takistada, inimene tuleb kongist välja ja teeb seda mida tema mõistus ja aju käsib. Ehk on inimese arusaam, et “Ah ma külavahel driftin veidi ringi põllupeal ju võib, aga pikapeale tüütab põld ära ja minnakse tänavale oma oskusi näitama. Ma ei tea mis selle vastu aitab. Ei aita ussi ega püssirohi. Nii see on ja ka jääb. Kui inimene ei hooli enda elust siis miks ta peaks rikkuma teiste elusid, kes tahaksid elada, aga ei saa kuna mõni kuulsusest torpp on otsustanud näidada kõigile mida ta oskab. Kui ta tahab seda teha siis selleks korraldatakse ka võistlusi, mis on kooskõlas linna- valla ja õiguskaitseorganitega. Selline pikk lugu siis. Eksimisest, ja driftimisest.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s