Kui Printsessi blogile otsest viidet pole või huulte ikoon puudub, siis pole see minu kirjutatud kommentaar!

Ma olen selline inimene, kes jätab absoluutselt kõik kommentaarid kellegi teise blogisse oma kasutajanime alt. Seega tuleb WordPressis sellega kaasa link minu blogile (kui Printsessi nimele klikkida) ja huulte/musisuu ikoon. Keegi tahtis aga Eveliisi postituses jätta muljet, nagu oleksin mina taolise kommentaari kirjutanud:

Sinu blogis päris paljud mõtted korduvad. Kas see on märk varajasest Alzheimerist?

Alati võib see ka juhus olla, et keegi just enda nimeks printsess valis, seega mainin samuti oma blogis ära, et kui kuskil on näha arvamust avaldamas mingit muud printsessi, aga minu blogile viidet pole või Printsessi musisuu ikoon puudub, siis pole see minu öeldud asi. Kui ma tahan midagi kellegi teise blogis öelda, siis ma teen seda oma kasutaja alt või kirjutan ise postituse, niimoodi ei kommenteeriks ma kunagi. Ja teiseks, ei kommenteeriks ma iialgi kellegi blogis, et ta mõtted korduvad, sest ma ise nämmutan ka alati ühe asja kallal sada korda. Liiati veel kellegi postituses, kus ta räägib enda minevikust.

Mina isiklikult pigem seda juhust ei usu, arvan ikka, et keegi tahtis sellist muljet jätta, nagu oleksin mina selle kommentaari kirjutanud (just viidates sellele, et ma olen hiljuti Eveliisi väljaütlemisi kritiseerinud). Kuna ma olen inimene, kes alati vastutab oma sõnade eest, aga ei taha, et kellegi teise ütlemised jätaksid mulje, nagu mina oleksin need kirjutanud, siis tahtsingi asjale ka oma blogis selgust tuua. Ja et ka tulevikus sellist asja ära hoida, siis kui huulte ikooni ega otsest viidet Printsessi blogile kellegi kommentaariumis ei ole, siis EI OLE see minu kirjutatud kommentaar. Ma olen piisavalt otsekohene inimene ja kui ma peaksingi tahtma kellelegi midagi negatiivset öelda, siis ma teen seda teiste blogides Printsessi kasjutajanime alt.

11 kommentaari “Kui Printsessi blogile otsest viidet pole või huulte ikoon puudub, siis pole see minu kirjutatud kommentaar!

 1. ega siis ühe kommentaari pärast ei pea paanikat tegema ja vabandama. eks maili aadressid ja ip aadressid ole blogijatel näha.
  mõned lihtsalt võibolla lollitavad anonüümselt ja seda on suht aru saada.

  • Ma usun ka, et sellest lollitamisest on aru saada, aga tahtsin lihtsalt teada anda. Kui peaks veel midagi sellist ette tulema, et siis minuga neid sõnavõtte ei seostataks, mis keegi on niisama printsessi nime alt teinud.

 2. Mu meelest enda nimeks “printsess” panek kommenteerides ei pruugigi olla konkreetne viide sulle. No samamoodi nagu igasuguseid kiisumiisusid leidub 100tk. Eks nad kõik peavad end miisudeks 😀 Ju lihtsalt ei teadnud, et sa oma blogis sama nime kasutad.

  Mul on seevastu juhtunud, et kommenteeritakse konkreetselt minu blogiaadressi ja pärisnime kasutades ning see on juba nõks teine tera ja ajab kurjaks. Eriti kui kommentaaride sisu on ilmselgelt provotseeriv ja nõme.

  • Jaa, ehk oli tõesti juhus see printsessi kasutamine nimena.

   Aga see variant on küll ülimalt nõme, mille sina välja tõid 😦 On ikka troppe inimesi olemas…

  • No see nüüd küll tõesti mingi identiteedivargus polnud, suvalise nime oli ju pannud endale :D. Ära üle ka pinguta. Printsess on ju tavaline sõna, miks seda ei või nimeks panna :D. Nii populaarne sa ka ju pole, et päris igaüks blogi teadma peaks ja ammugi et see nimi just sulle kuulub. Rahu!

   • Polegi ju öelnud, et see identiteedivargus oleks. Ja võis ka juhus olla muidugi, aga tahtsin ikkagi selle ära mainida, et mina see ei olnud 🙂

 3. Ahh, sa ei pea muretsema, et keegi sinu ID varastaks.
  Sul on nii omapärane ja hea keel, et seda varastada
  oleks väga raske, nimetagu ennast kasvõi Printsessiks. 😀

  Sa ise muidugi arvad, et oled kuulus oma vanainimese
  teemade kajastamisega ja maailmas ringi rändamisega.
  Ei, vähemalt mina avastin sinu kui hea keelekasutaja.

  Sa paned ikka nagu tuju on, ja tundub, nagu spontaanselt,
  aga see ei ole blondi jutt, ja see huvi tekitabki uurijates!

  Ma ei ole kunagi aru saanud nendest pärimuse kogujatest.
  Miks neid setu leelutajaid salvestada vaja on,
  meie elu saab ju enne otsa kui see kõik…

  aga, kui Printsess ei ole pärimus, siis veel 😀

 4. Tolle blogi autor ju arvas väga selgelt ja ebaviisakalt, et tegu on just selle Printsessiga (“mine inise oma blogis”), nii et ma ei näe põhjust, miks peaks siin tänitama ja Printsessi “rahustama”. Igati asjakohane postitus mu meelest, eriti Eveliisi labiilsust silmas pidades.

  • Sellise asja ütles keegi Eveliisi lugejatest, kes kirjutas selle printsessi kommentaari vastuseks (ju see lugeja eeldaski, et mina sellise kommentaari kirjutasin, kuna kasutatud oli printsessi nime). Ma just sellepärast tegingi selle postituse, sest ei taha, et ka teised lugejad mind selle printsessi sõnavõtuga seostaksid, sest mina seda ei öelnud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s