Tõsielusaadetest/ “Reisile sinuga” uusversioon ja “Prooviabielu”

Pole vist eriline uudis, et mulle meeldivad tõsielusaated. Just eestimaised, sest olen neid juba teismeeast peale vaadanud  – alustades siis “Õige valikuga” ja lõpetades kas või “Maamees otsib naisega.” Lisaks veel “Tenerife”, “Robinsonid” jne. Eriti meeldivad mulle tutvumissaated ja kui paar aastat tagasi jooksis Tallinna TV-s “Reisile sinuga” uusversioon (mida juhtis Anu Saagim), siis ma vaatasin neid alati Youtubest järele. Kuna see oli alati laupäeval nii imelikul ajal, siis ma unustasin seda lives vaadata, aga hiljem sai Youtubest järele vaadata (või oli asi hoopis selles, et ma avastasin selle saate hiljem ja siis vaatasin vanu osi järele – vist oligi nii). Kui tahate naerda, siis kindlasti soovitan neid klippe vaadata! Anu lisab oma repliikidega ikka parajalt vürtsi juurde.

Tol ajal olin mina ka vallaline ja nii mõnedki soovitasid mul sinna “Reisile sinuga” saatesse minna. Kuigi mulle tähelepanu meeldib, siis sellistes saadetes ei osaleks ma mitte kunagi. Ja mitte sellepärast, et ma arvaksin, et appi, mis kuulsuse sealt külge saab (haha, kui ma seda arvaks, siis ma oma blogi ei peaks), vaid need lihtsalt ei ole minu jaoks. Oli see vist märts 2015, kui mulle hakkas sealt Tallinna TV “Reisile sinuga” saatest üks tüüp meeldima (kes seal lausa kaks korda käis, sest ta kutsuti sinna uuesti tagasi – selle info sain pärast temalt endalt, et ta oli produtsendile silma jäänud) ja kuna naine teda sealt ei valinud, siis ma kirjutasin talle Facebooki. Tal oli nii spetsiifiline eesnimi, et oli kerge üles leida. Me käisime paar korda väljas, aga midagi meist ei saanud, sest see suhtlus vajus lihtsalt ära. Tema oli oma eksis veel kinni ja mina olin tegelikult ühest tüübist sisse võetud, kes Eestis ei elanud, vaid korra kuus käis(see, kellega ma tutvusin selle saate kaudu, mida ma ise öösiti juhtisin). Aga see oli mu esimene kogemus kirjutada kellelegi niimoodi, et jou, kle, ma nägin sind seal saates, täitsa kena oled 😀 Pärast seda hakkasin mõistma ka neid noormehi, kes mulle kirjutasid, kui ma veel saatejuht olin 😀

Okei, üks asi on tõesti kuskil 15 minutit küsimustele vastata (“Reisile sinuga”), teine ja hoopis erinev oleks osaleda mingis sellises saates nagu “Abielus esimesest silmapilgust” või “Prooviabielu”. Nende saadete puhul on ju loogiline, et kunagi ei tea, kuidas need kokku monteeritakse, et ainult rohkem skandaali tuleks. Ja mulle absoluutselt ei meeldiks, kui minu koju tullakse filmima, sest mulle tunduks see privaatsuse rikkumine. Jällegi vastuolu minu enda puhul, sest ma ise ei ole alati privaatne inimene, aga see kaamerate olemasolu kodus mulle ei istuks.

Vaatasin ka eile seda “Prooviabielu” ja tõesti – naerda sai kõvasti! 😀 Kõige suurema üllatuse osaliseks sain pärast saadet, kui sain teada, et Helen on selle maapoisiga ikka koos (kes lausa vangiski hiljuti mõned kuud istus). Eks tõsielusaadete puhul on ikka see, et kui sa usud poolt, mida sa teleekraanilt näed, siis isegi sellisel juhul oled sa petta saanud, aga Facebookis vbl ikka pada ei aeta (kuigi kes teab?). Olen ka Heleni blogi lugenud ja siinkohal tekib ainult üks küsimus – kui sa oled juba korra osalenud tõsielusarjas (“Abielus esimesest silmapilgust”), siis ei saa ju sulle uudis olla, et need monteeritakse niimoodi kokku, et aina rohkem kõmu saaks? Või kellele see üldse uudis olla saaks? Või inimene naiivselt arvabki, et sellises saates näevad teda kõik kui tarka ülikoolineiut? Lubage naerda palun 😀 Selle saate formaat ei ole selleks mõeldud, sest see ei kütaks kirgi. Kõmu ja skandaal on see, mis inimesed seda vaatama paneb.

Ka Liisa blogile viskasin pilgu peale. Tema mõtted tundusid selle saate (ja üldse selle kohta, miks ta erinevates saadetes osaleb) kohta kuidagi vahetumad ja paremad – Helen hakkas end alati liiga õigustama. Minu meelest ongi niimoodi, et kui sulle meeldibki telesaadetes osaleda, siis mis selles halba on, tee seda! Aga siis ära vingu kogu aeg, et appi, miks mind ikka nii lolliks peetakse, et ma selliseid asju teen. Või et äkki mind nüüd peetaksegi nii lolliks, kui telekast paistab? (Helen just sellise teema ühes oma blogipostituses tõstataski).

Aga mulle sellised saated igal juhul meeldivad! Ja “Prooviabielu” vaatan juba sellepärast, et huumorit on rohkem kui rubla eest.

Lõpetuseks hoopiski videoklipp uusversiooni “Reisile sinuga” ühest saatelõigust. Ning ei, seal saates see mees ei osalenud, kellele ma kaks aastat tagasi kirjutasin 😀 Aga sealt kõrvalt saate ka täispikki saateid vaadata, seega kui naerda tahate, siis kindlasti soovitan. Anu Saagim oskab ikka saatele vunki juurde lisada. Kahju, et uut hooaega tulnud pole 😀

6 kommentaari “Tõsielusaadetest/ “Reisile sinuga” uusversioon ja “Prooviabielu”

 1. Mulle ka meeldivad tõsielusaated,
  sellepärast olengi üle läinud blogide jälgimise peale 😀
  TV-d ei ole viimased 20+ aastat vaadanud, aga seda tuleb
  igast muust torust sulle nii või teisiti ikka kohale 😀

  Mina vaatasin “Reisile sinuga” 30 aastat tagasi Soome TV-st.
  Ma olen päris kindel, et Anu, kes seda sama saadet sel ajal
  ja selles eas 30 aastat tagasi ka fännas. Siin on midagi…
  mida Anu õppis… ja oskab Jukule ja Juhanile õpetada?
  Ma ei kahtle hetkeski, et Anu tajub selle mängu ilu.

  Prooviabielu ja Printsess, võibolla tõesti, ja miks mitte.

 2. kas ma arvan õieti, et see kellega ühendust võtsid, oli 10 saade- valitav noormees nr 1? nimi oli nagu selline omapärane, aga enam meeles pole 😀 tundus selline pikk ka, nagu sulle meeldivad

  • Haha, ei olnud tema 😀 Hoopis 11-nda saate esimene valitav noormees 😀 Tema juures meeldis mulle eriti ta hääl(muidu oli ka selline suht armas), aga kasvult oli ta minust tegelikult lühem, mingi 176-177 cm vist. Kui ma talle kirjutasin, siis seda ma ei teadnud, kui pikk ta on(aga aimasin, et minust lühem). Ta oli mitmes saates, sellepärast jäi ta mulle ka meelde.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s