Kurb, kui naised endaga niimoodi meeste pärast teevad :(

Ei ole vist üllatuseks, et mul pole eriti palju tuttavaid, kes oleks iluoperatsioonidel käinud. Või vähemalt kelle puhul ma teaksin, et nad seda teinud on. Kuid siiski üks neiu on, kelle puhul saab kohe aru, et lisaks silikoontissidele on ta endale ka kohutavas koguses botoxit süstida lasknud. Ja ta on kõigest 20-aastane…

Umbes 1,5 aastat tagasi oli mul au teda isiklikult teada ja juba siis ta plaanis, et laseb endale silikoonid panna jne. Meie, natuke vanemad inimesed, üritasime talle aru pähe panna, sest ta tahtis neid panna sellepärast, et ta eks oli talle maininud, et teda lahutavad ideaalnaisest vaid just need silikoonrinnad (pluss veel mõned botoxisüstid näkku jne)… Ja ta lootis, et kui ta need lõpuks saab, siis võtab  eks ta ehk tagasi. Oeh. Talle sai öeldud, et see on kõige haigem põhjus, miks üldse seda teha, aga noh – ega inimesed siis ju ei kuula. Meie suhtlus/sõprus jäi selle neiuga üürikeseks, sest noh, nagu arvata võite – me olime liiga erinevad. Pealegi kolisin ma hiljem nagunii Tartusse.

Ja nüüd, kui ma vahel ta Facebooki pilte uuendustes näen, siis ma mõtlen, kui ilus tüdruk ta umbes 1,5 aastat tagasi oli. Superilus! Ja nüüd… Silikoonrinnad silikoonrindadeks, aga lisaks sellele kohutavas koguses botoxit näos ja huultel, mis… Tegelikult on lausa kurb mõelda, mida mõned naised endaga meeste pärast teevad, saamata isegi aru, et kui juba 20-aastaselt niimoodi käituda, siis mis veel hilisemas eas saab? Neist iluoperatsioonidest võib täiesti sõltuvusse ju jääda ja hiljem avastadki, et näed välja nagu Donatella Versace või Jocelyn Wildenstein. Aga võib-olla see ongi nende jaoks ilus?

Ma ei ole iluoperatsioonide vastane, aga seda sellisel juhul, kui on juhtunud mingi õnnetus, kus ongi vaja nahka siirdada vms. Ja see on ka veel kuidagiviisi minu jaoks aktsepteeritav, kui naine laseb oma B-korvi C-ks ning tunneb pärast seda end enesekindlamalt ja see ongi kogu lugu(ehk siis teeb seda AINULT enda pärast, mitte kellegi teise soovitusel), mida ta teeb, siis palun väga. Aga kui sellele kõigele jätkub veel väga palju operatsioone, mis inimest palju inetumaks teevad… Siis seda minu mõistus ei võta.

Ma mäletan, et kui me veel suhtlesime, siis ma täiega üritasin teda veenda, et ta ei hakkaks neid iluoperatsioone tegema. Sest sellistel puhkudel lööb minus välja mingi kaitsev “emake”, keda juba paljas mõte sellest, et neiu tahab endale hiigeltissid panna ainult mingi tropi meeleheaks, kes pole ühegi naise küünemustagi väärt…  See kõik ajab mul südame nii pahaks, et ma tahaks sellise mehe lihtsalt riistapidi kuhugi lakke riputada, kes üldse julgeb naisele midagi sellist soovitada(lisaks veel see botoxisoovitus!).

Aga eks inimesed teevad ise oma valikud. Lihtsalt kahju on kõrvalt näha, kuidas see kõik tegelikult suure tõenäosusega lõpeb, kui see praegu juba normaalsusest vägagi kaugel on.

20 kommentaari “Kurb, kui naised endaga niimoodi meeste pärast teevad :(

 1. Ära kurvasta inimesed elavad nüüd ja praegu, ega sina ka ei tea mis on tegelikult see päris õige õnne valem, võibolla inimene tahab ennast remontida kogu elu ja tunneb sellest rõõmu, vähemalt tal on mingi tegevus. Traumeerida ennast ja teisi sellise arvamisega on kuidagi kurb. 🙂

 2. Kas sa räägid … (edit by Printsess, võtsin nime ära)? Mis ta näos peale huulte süstinud on?

  • No näos on kindlasti midagi veel tehtud, sest kui ma võrdlen ta eelmiste piltidega, siis on väga suur erinevus. Iseenesest üliilus naine ju! Lihtsalt minu meelest nii üle pakkunud nende operatsioonidega.

   • Ok, jah. Üllatav nimi lihtsalt, sest sotsiaalmeedias on ta nii fa-fa, uskumatu, et tegelt tegi seda eksi pärast vms. Ilmselt on siis tõsi, et iluoppe tehakse rohkemal või vähemal määral madala enesehinnangu tõttu ja see fa-fa “teen enda jaoks” attitude on ainult cover. :S

 3. Noo vblla osadele meestele täitsa istub põhimõte “rohkem loodust, vähem silikooni”, aga kas ikka spanjelikõrvadega naine on ok? Ja kas see on ok, et mees abielludes võtab omale kena välimusega naise, kes peale laste sündi ennast lõdvalt käest ära laseb? Mismõttes ei saa saledaks tagasi?? Lollus. Laiskus. Ja su mees PEAB sind siis veel tahtma?? Ausalt???

  • No keegi polegi rääkinud sellest, et peaks end nii käest laskma, et pärast abiellumist mugid ainult krõpse ja pitsasid ning istud niisama diivanil, sest ka see on ju äärmus. Äärmused on alati halvad. Kui tahta, saab end vormis hoida trenniga näiteks ja piirata toitumist, kui on oht ülekaalulisusele. Mina rääkisin ju sellest äärmusest, kus hakatase meeletult iluoperatsioone tegema.

  • Kas me räägime nüüd konkreetsetest inimestest? Sest kui ma tutvusringkonna peale mõtlen, on pärast abiellumist paksuks läinud mehi hulga rohkem ja nad ei saa isegi lapsi vabanduseks tuua. Aga keegi ei käi ja lõuga miskipärast, et kas see on ok ja kas naine peab teda tõesti tahtma veel ja voodisse lubama, kui on oht, et ta seal ära lämmatatakse pekivoldiga. Veits imelik topeltstandard siin.

  • eeldan, et see kirjutaja on meesterahvas? Eeldan, et ta on peale 10+ aastat kooselu samas (kui mitte paremas vormis) kui oma naisega kohtudes!? Ja eeldan, et kui teil on lapsed, siis teed sina ära poole või isegi rohkem laste ja majapidamisega seonduvast, et naisel oleks aega ja jaksu trennis käia…
   Aga veel enam on mul kahju, et kirjutaja ei ole näinud ja kogenud tõelist armastust, kus välimuse muutumine ajas (ja ma ei mõtle paksuks minemist, sest see on ainuke iluviga, mis ebatervislik on), on vaid märk ühisest teekonnast.

 4. Selgitage lollile vanainimesele ka, mille jaoks 20-aastasele botoxi süste tehakse — kas tal on tõesti juba kortsud?

  • Ei ole, aga seda võib juba teha siis, kui 18 täis oled ju. Botoxit süstitakse huultesse ju ka nagunii, kui tahetakse neid suuremaks teha.

   • Ei süstita ,
    Botox süstitakse selleks, et lõdvestada lihaseid,
    et kortsud kaoksid !
    Sul ei pruugiks nii suure suuga kritiseerida,
    kui nii elementaarsestki kuulnud pole 😉 !

 5. Ühiskonnas on ilu ideaalid väga nihkesse läinud. Ja kahjuks tegelikult ilusa välimusega naised/mehed hakkavad oma keha moonutama muutes ennast tegelikult naeruväärselt inetuks. Ja aina nooremad inimesed hakkavad oma keha muutma mõtlemata tagajärgedele.

 6. Ma ei tea kas need on iluideaalid, aga inimesel on võimalus ennast täiuslikumaks muuta ja kui ta ei tunne ennast piisavalt heana, võib ju siis mõne suraka botoxit endale nahavahele pritsida, vähemalt mingi võimalus saab ära kasutatud. JA teie, kes te selleks vajadust ei näe jäätegi hukkamõistma neid kes seda teevad. 🙂

 7. Mina isiklikult ei mõista hukka inimesi, kes nii teevad, vaid pigem seda, mis tõukab neid nii tegema. Kes/mis on see, mis tekitab inimeses tunde, et ta pole piisavalt ilus/hea? Kui ühiskond väärtustaks rohkem loomulikkust ja igaühe eripära, siis tunneksid inimesed end ehk niisamagi piisavalt ilusatena.

 8. Uh, eksi pärast tõesti rumal nii teha.. Vahel mõistan ka nende iluoppide soovijaid, tõesti inimestel erinevad põhjused ja vahel päriselt mõjuvad. Samas ei saa ma aru, kuidas need punnipumbatud huuled, räägin vaid huultest, saavad üldse ilusad tunduda :/ okei, osadel on peenikesed, aga.. las nad siis olla ometi! Või pole ma lihtsalt näinud inimest, kellel korralikult neid täitesüste tehtud on. Põhimõtteliselt kõik, keda näinud olen, näevad välja nagu kummipaat oleks näkku kokku volditud ja kuidas see saab ometi ilus tunduda.. ja siis räägivad veel juurde, et varsti lasevad lisada täidet. Pime saab ka aru, et see pole kellegi looduslik ja loomulik musisuu ju 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s