Seksiisust püsisuhtes

Ma lugesin kuskilt, et naiste kõrgaeg seksis pidi tulema pärast 30-ndaid. Et siis pidi seksiisu suuremaks minema – ja üldse kõik pidi siis naise jaoks hoopis huvitavam olema. Kuna mul on veel 30-ni mõned aastad aega, siis ma ei oska kaasa rääkida, kuid ühte asja olen ma küll märganud – minu seksiisu on võrreldes mõne aasta taguse ajaga küll suuremaks läinud.

Kuna ma alles hiljuti panin endale rasedusvastased plaastrid peale, siis ma eeldasin, et pärast seda läheb mu seksiisu kõvasti väiksemaks. Minevikust on meeles, et just niimoodi on siis olnud. Alguses ehk natuke väiksemaks läkski, mis tähendas siis seda, et päris igapäevaselt ei seksinud 😀 Ega me vist nüüd ka päris igapäevaselt ei seksi, aga ülepäeviti küll, nädalavahetustel jällegi saab kõvasti rohkem seksitud. Ja ma vahel ikka mõtlen, et kui see nüüd tõele vastab, et naistele hakkab 30-ndatele lähenedes seks aina rohkem meeldima ja isud lähevad aina suuremaks, siis kas on veel võimalik, et need lähevad veel suuremaks? 😀 Muidugi saavad minna, aga kui oled juba natuke aega püsisuhtes olnud, siis mina oma vanade küll suhteliselt olematute püsisuhete kogemuse põhjal mäletasin, et juba pärast lühikest koosoldud aega mehed vingusid, et appi, Jaanika, miks sa enam nii palju seksi ei taha kui päris alguses – ehk siis minu seksiisu kadus suhteliselt ruttu. Ja siis ma isegi ei elanud nende meestega koos – ehk siis ei saanud kogu aeg asjatada. Ehk siis mina olin siis see naine, kellel tihti “pea valutas”, sest ma lihtsalt ei tahtnud seksida. Vbl oligi asi siis pigem selles, et ma ei olnud oma seksieluga piisavalt rahul, aga ma ei osanud ega tahtnud seda sõnades väljendada. Olin siis ju noorem ja rohelisem ka, kergem oli öelda, et ah, pole tuju, pea valutab jne.

Nüüd mul seda seksiisu kadumist olnud pole, sest ma tahan aina rohkem seksutada. Õnneks on Härra samasugune nugis nagu mina, sest muidu oleks mul päris nukker olukord ju 😀 21-aastaselt oleksin ma osanud mitmeid nippe kirjutada, et mida vabanduseks tuua, et ainult mitte seksida, sest ma kasutasin neid alatihti( pea valutab, koolis palju õppida, ei jaksa jne). Nüüd oleks seks pigem just lahendus nendele muredele – ehk siis, kui pea reaalselt valutab, siis mis aitab – seks! Kui reaalselt tuju on paha ja mingi masendus peal, siis seks võtab kõik need pinged ära. Kuna mul neid eelmainituid pingeid ega muresid ka hetkel pole, siis pole seksi selle lahenduseks vaja kasutada, aga ega seksimiseks polegi mingit konkreetset põhjust vaja ju 🙂

Kuidas teil selle seksiisuga püsisuhtes on? Kui juba mitmeid aastaid koos olla jne, siis ilmselt võib see isu küll väiksemaks minna jah. Või kui näiteks rase olla, siis suure kõhuga on vist päris raske poose leida, kus reaalselt oleks hea seksida 😀 Ja kui juba lapsed on, siis on selle seksimisega ka juba hoopis teine teema, sest pole enam nii palju privaatsust jne.

Advertisements

10 thoughts on “Seksiisust püsisuhtes

 1. minul läks ka seksiisu suuremaks, kui olin kauem suhtes olnud. hetkel oleme ca 2 aastat koos olnud ja tahan ka rohkem seksi, kui suhte alguses.

 2. Meil on seks hoopis uuel tasemel. Kui teame, et on aega alla kahe tunni, ei hakka ennast enamasti vaevamagi. Need pornofilmidest nähtud kähkukad ei paku meile enam midagi, mõttetu hõõrumine. Peale seda kui hakkasime tegelema tantraga, on kõik hoopis uuel levelil. Quality over quantity.
  Varem naersin nende tantrajuttude peale, kuna Eestis on paar “guru” maine maha teinud naisi ära kasutades. Aga kogedes ise neid naudinguid, mida sellega on võimalik saada… Kogu eelnev “hea seks” võib kuradile käia! 😀 Seega vastus – kord nädalas maksimum! Aga peale seda ei jaksa kõndida ka! 😉

  • Sa oled vist lingammassaažis ka käinud? Ma mõtlesin ka minna ja Härrra sinna yoni omasse, aga järjekorrad on täiega pikad, kuigi kirja võiks end ikka panna muidugi 🙂 Ehk panen ka.

 3. Täitsa põnev teemapüstitus. Mina olen oma noormehega nüüd ligi 1,5 aastat koos olnud ja aasta koos elanud ning tõepoolest, seksime rohkem kui suhte alguses ja seksiisu on ka suurem. Mis aga kõige põhilisem – seks muutub suhte jooksul nii palju paremaks, sest õpid teist inimest tundma ja usaldama ning see aitab oluliselt kaasa ka seksi kvaliteedile ja naudingu saavutamisele. Vähemalt minu kogemus on olnud, et paar esimest korda uue inimesega koos olles ei ole nii nauditavad, sest mõlemad kõhklevad, ei tea üksteise soove ja ei julge ka neid väljendada. Kui aga juba pikemalt koos olla, siis tekib usaldus ja julgus väljendada kõiki oma soove ja siis ei ole küll enam mingit vajadust vabandusi leida. Kuigi samas on ka hetki, kui reaalselt on väsimus nii suur, et seksi peale ei jõua kumbki mõelda, aga siis on üksteisele lihtsalt lähedal olemine ja kaisutamine täpselt õige kogus lähedust.

  • Jaa, olen nõus! Kui kauem inimesega koos olla, siis tõesti tekib see usaldus ja ühtekuuluvustunne, mida suhte alguses veel üldse ei ole ju. Et usaldad partnerit ja ehk iseennastki rohkem, kui nii saab öelda.

   Ja niisama kaisutamine on ka maailma parim! Ja pärast seksi kaisutamine. No üldse kaisutamine 😀

 4. me gümnaasiumi ajal mürgeldasime n.ö väga palju elukaaslasega, kuid nüüd aastaid väga palju möödas üle 10 ning isud on kuidas kunagi. ikka vähemaks jäänud, a on perioode, kus armu uuesti ära ja seksid palju, ja siis mõni on seksipäev.. siis vahel paar korda kuus jms. Kuidas kunagi:D
  vahel on lihtsalt nii harjunud ja leppinud kiire eluga, et muud asjad on tagaplaanil. a siis jälle meenub ja kõik hea ka olemas. küll moosimised, küll lilled, hommikusöök voodisse jms armsad asjad. parim mees ja kokku kasvanud.
  ma olen teie blogi paar korda kiiganud malluka blogide listist ja nägu tundub tuttav vist jutusaatest..kunagi mõtlesin, et olete selline kurja ülbe näoga tädike” a tegelt olete, suht vaba mõtteviisiga ja tore tegelane siin vähemalt :P:) et väline pilt on petlik vahetevahel.
  ja selle marimelli blogi kohta, et ta vahel kritiseerib ja on väga negatiivne teiste peale..a see on tema loomus selline intrigeeriv jms..ei tea ka. kuigi vahel on sellist teiste halvustamist ja oma arvamuse avaldamist iga hinna eest ebamugav ebaeetiline lugeda. et nagu tema võib kõike öelda ja tema kohta ei tohi keegi midagi arvata. samas siis see on äärmus, et hakatakse samasse masti halvustama ja jätab teisest ka halva mulje…kuigi ta ise ka alati pole just kõige ideaalsema välimusega et jah.
  a eks kõik müüb. ja igaüks on omamoodi, meeldib see meile või ei 🙂

  • Kui ikka juba 10 aastat koos olla, siis on tõesti loogiline, et suhtes/abielus on erinevaid perioode.

   Kusjuures mulle on enne ka väga tihti mainitud, et ekraanil ma tundun nii kuri naine. Eriti öösaates, sest päeval olen ma natuke malbema olemisega vist 😀 Ja kõik, kes mind reaalselt on näinud, ütlevad kui ühest suust, et tegelikult olen ma palju sõbralikum ju. Nii et jah- televiisor on vahel petlik. Öösaates peabki natuke karmim olema, sest päris pehmeke ei saa selle saate formaadis olla 🙂

   • ma olen päeval näind saadet kunagi, kui mingid n.ö sensitiivid seal a nood ei meeldi liiga soolapuhujad” v.a ükskord oli üks valges särgis mees rääkis seda tervise jms juttu huvitavalt, vist oli elmar nimeks, täpselt ei mäleta, seda jäin küll vaatama ja kuulama, tundus huvitav :P:) ..tervendavad kivid, ruunid, jms.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s