“Sa tundusid mulle siis ilus, aga ülbe. Ja kui sind päriselt nägin, sain aru, et polegi ülbe, vaid ülitore naine hoopis.”

Nädal nagu niuhti möödunud. Kaks korda sai selle jooksul väljas käidud. Härra tuli kolmapäeval Tallinnasse ja ma tutvustasin talle uuesti Kompressorit, pannkookide meisterklassi! 🙂 Hah, ma kirjutasin terve lõigu sellest, kuidas me seal esimest korda käisime, aga kuu aega tagasi ma ühe korra juba viisin ta sinna ju. Üldse polnud meeles, nüüd alles meenus 😀 Ju sellepärast tunduski, et pole varem käinud, sest üks kord ma üritasin teda sinna viia, aga siis oli nii palju rahvast, teist korda ikka õnnestus. Nüüd siis käisime teist korda seal söömas 🙂 Ning hõõgveini nautimas. Isegi mu sõbranna, kes on muidu pannkookide suhtes pirts, jäi nendega rahule, kui suvel neid seal söömas käisime 🙂

Neljapäeval käisime mu vana kursaõe ning tema kallimaga väljas. Õhtu oli tore ning lõbus 🙂 Me olime juba kunagi niimoodi väljas käinud, aga siis ei saanud kursaõe kallim tulla, nüüd sai. Kuigi olime südaööks juba tagasi, aga noh – õhtu algas ka juba kell 17.00 meie jaoks, seega vist loogiline, et päris poole ööni ei saanud väljas olla 🙂

Nädalavahetusel olime Tartus, pidi tulema vaikne filmiõhtu, aga siis helistas Härra lapsepõlvesõber tema kodulinnast, tema kõrvalmajas elav naaber, kes meid välja kutsus ja keda ta neli kuud näinud polnud. Mina küll alguses ütlesin Härrale, et mingu kahekesi, et las teevad poisteõhtu, aga kuna sõbral oli ka neiu kaasas, siis oleks Härra nagu viies ratas vankri all olnud ja ta ikka palus, et ma kaasa läheks. Ja kuna vastupidises olukorras oleks ma ilmselgelt solvunud, kui Härra poleks minuga kaasa tulnud ( a la et näen sõbrannat üle pika aja, kellel on kallim kaasas, aga siis Härra ütleb, et ta ei jaksa täna välja minna), siis mõtlesin, et küll  ma suudan end peomeeleollu viia 🙂

Ja suutsingi 🙂 Härra sõber ja ta kaaslane olid väga toredad inimesed. Ma polnud veel seda Härra sõpra näinud, sest kuna ta ei ela Tartus ning Härra juhtub oma kodulinna pigem harva, siis polnud nemadki oma neli kuud teineteist näinud.

Sain selle naisega suhteliselt kohe vabalt rääkida ning ühel hetkel mehed vaatasid meid ning katkestasid oma jutu ja ütlesid, et tüdrukud on küll omavahel klapi leidnud 😀 Rääkisime sel hetkel jalgpallist ja mehed imestasid, sest kummalegi ei meeldi jalkat vaadata. Ma ei ole ka liigamängude vaataja, aga EM-i ja MM-i ikka vaatan. Meenutasime selle neiuga, kuidas Zinédine Zidane oma viimases mängus Itaalia vastu punase kaardi sai ja kuidas Itaalia Prantsusmaad võitis (ma olin siis Itaalia poolt). Teema oli vist selles, et itaallane solvas Zidane õde või ema ning siis see lõi peaga teda kõhtu vms. Ma täpselt ka ei mäleta, aga mul oli siis hea meel, sest ma tahtsingi, et Itaalia võidaks 😀 Ma tavaliselt valin alati mingi riigi välja ja siis olen selle poolt, ma isegi ei oska öelda, miks just konkreetselt selle riigi poolt, tavaliselt suht suvalt 😀 Mehed ainult noogutasid ega osanud midagi jalgpallist kaasa rääkida.

Olime kokku neljas pubis, kõige kauem Suudlevates Tudengites, teisel korrusel polnud seal peale meie mitte kedagi, seega oli hea ja vaikne olla 🙂 Seal ettekandja küsis mitu korda üle, et kas ta sai ikka õigesti aru, et ühele neiule mingi kokteil ja teisele õlu (mehed tellisid nagunii õlut) 😀 Ma noogutasin, sest mulle õlu maitseb. Härra sõber küsis siis Härralt, et millal tema hakkas õlut jooma, et varem jõi ju rohkem siidrit. Ma küsisin, et mis mõttes, sest mina olen alati teadnud, et Härra joob õlut. Ta siis ütles, et ega ta enne nii ei joonudki, et eelistas rohkem siidrit, aga kui minuga välja läks õhtul esimest korda (nägime teineteist siis kolmandat korda, kui koos pubisse läksime), siis võttis ka õlut, sest mina võtsin 😀 Võinii siis 😀

Väga tore õhtu oli, mängisime viktoriini ning tüdrukud tegid poistele pähe! Ma polegi ajaloos nii loll, kui ehk arvasin end olevat. Okei, tegelikult ikka olen, sest lahingutest jne pole mul aimugi, aga mingid sõdade aastaarvad jne on mul isegi täiega meeles. Aga kui küsida midagi konkreetset, siis on mul suur tühimik peas.

Mingil hetkel astusin veits ämbrisse, sest küsisin, kaua nad koos on olnud. Härra oli küll midagi maininud, et nad vist nagu paar ei ole veel vms, aga mind ja minu suurt suud. No tuligi välja, et pigem vist nagu boonustega sõbrad. Et tutvusid Tinderis. No Härra siis rääkis, et me tutvusime Flirticus, kus ta mulle kirjutas (mida sõber juba teadis ka). Et ta oli mind tegelikult paar aastat tagasi telekast näinud, et siis tundusin väga ülbe. Ilus, aga ülbe. Ja kui kirjutas, siis esimene kiri oligi midagi sellist, et tuttav oled, et olen näinud sind. Kuna mina ei arva, et inimesed peaksid mind telekast näinud olema, siis küsisingi, et kust ometi, sest mul on halb mälu, et ehk oleme kusagil mujal kohtunud vms. Ja siis ta ütleski, et telekast ikka. Ja nii me edasi suhtlesimegi, aga siis ma kadusin umbes neljaks päevaks Flirticust ära, sest ma ei viitsinud sinna sisse logida. Kui tagasi tulin, kribasin, et ma ei viitsi seal eriti käia (mida ma ei viitsinudki) ning Härra küsis siis mu Facebooki. Ja nii kõik alguse saigi 🙂 Ja siis ütles Härra sõbrale, et sai minuga päriselt kokku ning tuli välja, et tegelikult pole üldse ülbe neiu, et ülitore naine on. Ma ütlesin ka, et telekas ma võingi mingitel juhtudel teistsugune paista, sest see on natuke teine asi. Rääkisimegi siis, et oleme peaaegu kolm kuud koos olnud (eile sai esimesest nägemisest kolm kuud), sest me reaalselt olimegi vist kohe koos.

Muidugi kiitis Härra sõber mulle Härrat ning ütles, et sellele mehele saab alati kindel olla, et ta ei vea kunagi alt. Sõprade värk, eksole 😀 Ütlesin, et sellest olen ma aru saanud, et talle võib kindel olla. Et selle kolme kuu jooksul ta ei ole mind tõesti kordagi alt vedanud.

Koju jõudsime hommikul kell 05.00 sel korral. Kuna sõbrad polnud ammu teineteist näinud, siis jätkus juttu ka kauemaks.

Tegelikult tahan veel mitmest asjast kirjutada, aga teen seda homme, täna ei jõua enam 🙂

Advertisements

2 thoughts on ““Sa tundusid mulle siis ilus, aga ülbe. Ja kui sind päriselt nägin, sain aru, et polegi ülbe, vaid ülitore naine hoopis.”

  1. muide, nii vähe kui ma ka olen sattunud korraks selle saate peale öösel, siis sa tundud tõesti väga ülbe. hääletoon on jõhkralt bitchy. iga jumala kord.

    • No häält ma muuta ei saa kahjuks 😀 Ma ei oska öelda, miks nii tunduda võib, enda arvates ma ei ole 🙂 Vbl oleneb olukorrast, mõnikord peab seal ülbe olema ka 🙂

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s