Issand, kui väike on maailm! (väga kurvas mõttes!) :(

Issand… Mu hispaanlasest sõber Jalgpallifänn hakkas minuga täna rääkima. Me polnud vist pool aastat küll Facebookis kirjutanud, viimati vist siis, kui talle abiellumise puhul õnne soovisin. No ta siis kirjutas, et ta on väga masenduses. Kui ma küsisin, et miks, siis eeldasin, et ehk ta läks naisest lahku vms. Ja kui ta mulle siis ütles, et ta parim sõber (keda mina ka tean väga hästi, nägin teda viimati novembris 2013, kui ta korraks Eestis käis. Kui Barcelonas 2009 olin, siis käisime paljudel pidudel koos ja 2012 ka, kui Jalgpallifänni Barcelonas külastasin, siis nägin ta parimat sõpra ka. Mu õde ja parim sõbranna teavad ka seda sõpra, sest õde käis septembris 2013 Barcelonas nendega väljas ja mu parim sõbranna ööbis ka Jalgpallifänni juures, kui kunagi Barcelonas viibis – siis nägi ta parimat sõpra ka) oli selles lennukis, mis eile Barcelonast Düsseldorfi suundus, ja mis alla kukkus. Jube 😦

Olin šokis sellest kuuldes. Vaene Jalgpallifänn, nad olid terve elu parimad sõbrad. Helistasin oma õele ja sõbrannale ka kohe, andsin neile sellest teada. Küsisin siis Jalgpallifännilt, et millega seoses ta sõber pidi Saksamaale lendama, ta mainis, et ta viimasel ajal käiski tööasjus iga kuu Saksamaal.

Mul ka mitmeid fotosid enda Facebooki Hispaania albumis, kus ma Jalgpallifänni ja ta sõbraga koos pildil olen. Hakkasin meenutama neid aegu, mil 2009 koos väljas käisime – ja kui ma neid ühel õhtul pärast pidu “Juulikuu lund” laulma panin – just tema sõbral tuli see kõige paremini välja.

Kui ma sellest lennuõnnetusest lugesin, siis kahju oli loomulikult, aga siis ma veel ei aimanud, et selles lennukis oli keegi, keda ma isiklikult teadsin.

Puhka rahus, Pájaro! (Pájaro oli ta hüüdnimi, tähendab lindu hispaania keeles).

6 thoughts on “Issand, kui väike on maailm! (väga kurvas mõttes!) :(

 1. Vaatasin ajalehest mingeid pilte selle õnnetusega seoses ja panin kohe tähele et minumeelest oli seal ühel pildil leinavatest inimestest see sinu sõber Jalgpallifänn… Kurb 😦

  • Jaa, googeldasin ka just inglisekeelseid uudiseid (olen eestikeelseid siiani lugenud)… On jaa Jalgpallifänn, mu sõber 😦 See Barcelona lennujaamas tehtud pilt, kus ta nutab. Appikene, mul hakkasid nüüd jälle pisarad jooksma… 😦

   Krt, nii sita ajab keema, et mingi ühe värdja kaaspiloodi pärast pidid 150 inimest surema, sest ta lihtsalt külma südamega suunabki nimelt lennuki Alpidesse. Tra küll, ma loodan, et põrgu on olemas!

   • No see on küll jõhker süüdistus nüüd. Kust sa võtad, et kaaspiloot süüdi on, huvitav? Ametlikest allikatest seda küll kuskilt välja ei loe.

   • No kui mina viimati lugesin, siis küll oli teema selles, et kaaspiloot ei lasknud pilooti sisse, kui viimane WC-st tagasi tuli. Ja musta kasti kättesaadud viimane salvestis viitas ju ka sellele, et piloot üritas kokpiti sisse tungida, aga teda ei lastud. Ning kaaspiloot hingas normaalselt ega saanud südamerabandust vms.

    Ning nüüd tuli välja, et kaaspiloot Lubitz veel varjas oma haigust tööandja ees, ta oleks pidanud üldse haiguslehel olema, kui see lend toimus. Ja kunagi ammu oli juba depressiooni all kannatanud ning siis määrati mitte lennukõlblikuks piloodiks (aastal 2013 siis see muutus)

    Kui tuleb siiski välja, et asjad olid teistmoodi, eks siis võtan sõnad tagasi.

 2. Pingback: Väga tegus nädalavahetus/ Jälle tartlane! :) | minumoodimaailm

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s