Malluka iluõhtu

Kui Mallukas mind kuskil paar nädalat tagasi enda korraldatud iluõhtule kutsus, siis mu esimene küsimus oli see, et ega ma ometi sellele hiljem oma blogis reklaami ei pea tegema. Kuna kõik, kes mu blogi loevad, teavad, et ma enda blogisse pilte ei lisa (kui päise pilt välja arvata), siis on see üsna loogiline küsimus. Kui sain vastuseks, et ei pea, siis mõtlesin, et võib ju minna, sest noh… ma olen meikimises nagunii võhik ja suitsusilma tegemisest tean ma sama palju kui tuumafüüsikast – ehk siis mitte kui midagi 😀

Nagu korralik koolijüts muistsel aal, jõudsin ma üritusele megavara kohale, lisaks minule olidki kohal Mallukas, ürituse korraldaja koos oma sõbrannaga ning fotograaf, lisaks istus seltskonnas ka Eveliis (Diipi omanik ja samuti blogija). Nojah, pool tundi enne ürituse algust ei ole eriti tavaline kohale jõuda, aga kuna ma peaaegu alati jõuan igale poole varem, siis mis seal ikka – pealegi ma arvasin, et ehk ma ei leia Diipi üles, aga leidsin (ma olen Tallinnas päris kehv orienteeruja, kuigi ma olen siin juba 1,5 aastat elanud).

Nagu ma alati öelnud olen, siis uues seltskonnas olen ma väga tagasihoidlik ning seal üritusel nägin ma kõiki esimest korda elus.

Üritus ise oli tore, ma seda ümber jutustama ei hakka, sest seda saab lugeda nii mitmestki teisest blogist, aga ma olin meikimises tõesti päris koba, mis minu jaoks muidugi uudis ei ole 😀 Aga meikar tuli ja aitas, tegi mu ühe silma normaalseks, siis ütles, et ehk ma saan teise samamoodi teha 😀 No läks juba natuke paremini, aga sama tulemust ma ikkagi ei saanud, siis tuli Maret (oli vist Maret?) ja aitas mind uuesti (ehk siis üritas siluda seda, et ma selle silmameigi suht pekki ise olin keeranud :D). Tegelikult oli idee küll selles, et me pidime paaridesse võtma ja oma paarilisele meigi tegema, aga me (mina ja mu paariline) leidsime, et mõttekam on siiski endale teha, sest seda me ju ka õppima pidime. Kõigepealt näitas meikar Malluka peal ette, kuidas seda teha – ja siis hakkasid kõik ise oma paarilisele (või siis ka endale) seda tegema.

Hiljem sai veel veini juua ning süüa – ja kui üritus Diipis läbi oli, otsustasime me viiekesi Chicagosse edasi istuma minna. Lisaks Mallukale, minule ning Kätlinile (kes on ka blogija, Tursaplika peaks vist blogi olema, kuna ma pole püsilugeja, siis ei mäleta) oli veel ürituse korraldaja ning tema sõbranna. Nagu naiste puhul ikka, siis juttu jätkus kauemaks. Mallukas ja Kätlin ei mõistnud eriti, kuidas saab veel maailmas olla inimesi, kellel pole nutitelefoni, aga näed – täiesti saab, mina näiteks 😀 Õnneks oli meie seltskonnas ka minuga sarnane inimene, kellel samamoodi oli igivana telefon, millega saab ainult lutsu visata; kes oli samamoodi lastetu ning vallaline;  – ehk siis samal ajal, kui teised oma lastest ning sünnitusvaludest rääkisid, saime meie viimase asja puhul vaid kaasa tunda. Mitte et see kõik oleks oluline olnud, aga alati on tore, kui seltskonnas on vähemalt keegi, kes veel ei oska lasteteemal mitte midagi kaasa rääkida 😀

Kui see üritus ka läbi sai, siis pidin ma tööle minema. Mallukas tuli minuga kaasa ja veetis tunnikese Night Chati eetris- ja siis läks koju ära. Kuna ta on varemgi nii mitmeski saates kaasa löönud, siis eetrihirmu tal loomulikult ei olnud.

Petmisest oli meil ka väga erinev arusaam, Malluka jaoks suudlemine ei ole petmine, seega selle ta andestaks, samas minu jaoks suhtes olles kellegi teisega suudlemine on juba petmine. Kuid noh, see kõik on selline teoreetiline jura, sest ma tegelikult ei ole mitte kunagi olnud sellises situatsioonis, kus ma peaksin mõtlema, kas ma andestan või mitte. Ehk ühel päeval olen ja andestan veel teistega magamisega – ja sedagi korduvalt, ma ei oska öelda. Kuid ma siiski loodan, et seda ei juhtu. Never say never, öeldakse muidugi selle kohta.

Ahjaa, sealt iluõhtult saime lauvärvide paleti kaasa, mida on nii krdi raske avada, et ma olen loobunud 😀 Ilmselt on asi ainult minus, aga mul läheb selleks nii palju jõudu vaja. No nõrgukeste teema, eksole.

7 kommentaari “Malluka iluõhtu

 1. lapselukuga meigikarp. kui panna see avamiskoht väljapoole ja siis võtta ülevalt näppudega, nii et paar näppu satub sinna auku, siis tuleb lahti … enamasti 😀 ma ka tükk aega murdsin ja siis kutsusin teismelise appi, kes selle nii lahti sai.

  • Manjana, me sinuga oleme siis mõlemad veel piisavalt lapsed, et seda ise avatud ei saanud 😀 Aga tänks, et teada andsid, ma nüüd üritan uuesti! 😀

 2. Ma ei mõista, kuidas sa saad end vabameelseks pidada, kui sa isegi ei annaks petmist andeks. Sul on ilmselt vabameelsusest väga vale arusaam. Vabameelne inimene on vaba nii mõttelt kui teolt. Vabameelsed inimesed ei keela ka oma partnerile midagi ega kedagi. Ei tehta numbrit, kui partner kellegi teisega vahel vallatleb, ilma, et seal oleksid tunded mängus.

  • Jah, ju ma siis 100 protsenti vabameelne siiski ei ole. Minu jaoks vabameelsus ongi tähendanud pigem seda, et ma olen vallalisena seda 😀

   Tervenisti ma tõesti seda ei ole.

 3. See mees, kes mainis, et tal su blogist ükskõik on, see mees valetas või ei julgenud aus olla.
  Esimene äramainitud konkreetne noormees otsis ilmselt tõsist ja pikaajalist suhet – täiesti loogiline ju, et sina langesid kohe välja.
  Ilmselt sa uute tutvuste puhul oledki ise ka huvitatud eelkõige suhtest, mis jääbki ainult seksisuhte tasandile, arvestades, et sa blogi olemasolu ei varja. Imestama paneb vaid, et ikka veel (?) ei tee sa mitte midagi selle nimel, et leida endale pikaajaline tõsiseltvõetav partner. Nüüd, kus sa oled kummalist kuulsust kogunud piisavalt ja vähemalt pool eestit teab, kes sa oled, läheb järjest keerulisemaks leida mees, kellega oleks pikas pervestiivis lootust. Hetkeolukorras mehed, kes su saatega on tutvunud ja su blogi guugeldanud näevad kõik 100 protsenti sind ainult seksobjektina, ei midagi muud.
  Kurb ju veidi? Kas sa ei leia, et võiksid rohkem väärt olla?

 4. defakto, jäta laps rahule! ei tea miks ta peaks mingit pikka suhet nii noorena otsima. las inimene õpib mehi tundma, enne kui neid liiga tõsiselt vaatama hakkab.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s