Midagi naistele lugemiseks ehk siis, kui peaksite pick-up artistidega kokku puutuma :)

Tundub, et mu eelmine flirtimise postitus pakkus huvi ka sellisele leheküljele: http://foorum.xn--vrgutamine-2bb.ee/    – just seal mingi privaatse teema all on mu postitust jagatud, seega konkreetselt seda ma ei näinud, et mida seal räägiti, aga nägin, kust link tuli. Tundub, et selle lehekülje mehed on kursis mängu põhimõtetega (pick-up artisti teema), vähemalt esialgse vaatluse põhjal küll. 

Kes veel ei tea, siis seal programmis nummerdatakse naisi – ehk siis 10 on parim ja 1 on eriti sitt eksemplar, alates 8-ndast on juba päris pandavaga tegemist, isegi vist 7-ndast. 

Nii et naistele ka midagi lugeda, saate teada, kuidas sellised mängud tegelikult toimuvad (et aru saada, kui keegi peaks neid võtteid teie peal kasutama). Ma hiljem vbl natuke piilun seda lehekülge. 

Advertisements

9 thoughts on “Midagi naistele lugemiseks ehk siis, kui peaksite pick-up artistidega kokku puutuma :)

 1. Nii mõttetu leht, et esimesest teemast kaugemale ei viitsinud lugeda 😀 Eks see tundubki rohkem selline “Villu Parveti üllitisi austavate meeste” teema seal.

  • Lisaks veel see, et nende noorsandide inglise keel seal annab soovida. Kasutavad enda arust jõle ägedaid ingliskeelseid väljendeid, millest ligi 80% on grammatiliselt valed.

   Sellised intelligendid siis koos seal.

  • Nõustun, mingit elutõde sealt otsida ei maksa, aga naljakas ongi see, kuidas kõik mehed seal oma kogemusi jagavad ja nõu annavad, just see teeb asja omapäraseks – nagu kogu see värk oleks mingi ülim saladus, mida naised teada ei tohiks 😀

 2. Mis toimub, ükski blogija, keda loen (neid on vaid 4), ei viitsi enam blogida eriti 🙂 Jamps ju sedasi.

   • Ei ole vist väga originaalne: sina, Mallu, Merje ja neljas varieerub tihti, st tegelt polegi 4. blogi, mida püsiloen 🙂

 3. Lips!, elus on mitmeid nähtusi mille väärtused mingil hetkel hääbuvad.
  Jäädvustatud sõnade õpetlikkus ammendub – asendub rutiinse jälgimise või lootusega leida veidi lihtlabast meelelahutust.
  Autor võib ühel ilusal päeval avastada oma kirjutiste mõttelageduse ning lugeja mingil hetkel mõistab et tema lugemisharjumus ei anna talle endale tegelikult otseselt mittesittagi juurde peale hetkeuudishimu mis kaob järgmisel hetkel ja ülejärgmisel hetkel on kõik ununenud…

  • Oo, sa ei ütle mulle küll midagi uut. Tunnistan, et see blogide lugemine on tõesti minu puhul lihtlabane meelelahutus, mille võtan ette siis, kui olen töötoimetustest, raskema kirjanduse läbitöötamisest või ekstreemsest puhkamisest rampväsinud 😀 Siis võtangi vahel ette kõige lihtsama ja veidi tobedagi meelelahutuse, millele (mis ma ikka salgan) tihti ülalt alla vaatan, kuid mis ometi omal salakavalal moel sõltuvust tekitab…

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s