Milliseid vigu teevad naised meestega tutvudes?

Ma olen kunagi sellel teemal isegi kirjutanud vist, aga vahel kuskil naistekates ringi kolades jääb mulle silma see, kuidas õrnem sugupool kurdab, et meestega on nii raske tutvuda. Jah, ma nõustuksin, kui nad ütleksid, et nende karvaste ja sulelistega on raske suhtes olla, aga tutvuda? No… vbl siis jah, kui need naised kuskil külakolkas elavad, kus ainult 30 inimest resideerub. Kuid selle variandi jätame hetkel siiski ära.

Tutvuda saab ju kõikjal – peol, tänaval, turul jne, aga ka internetis. Mõned naised (kindlasti ka mehed, aga hetkel räägime naistest) endiselt arvavad, et internetis tutvumine on saatanast, sest seal on kõik jobud koos. Jah, eks neid jobusid on samuti, aga kui piisavalt kaua ringi liikuda, siis võib ka mõne normaalse leida. See muidugi võtab aega.

Kuna ma olen suhelnud paljude meestega, kellega ma tutvumisportaalis tutvunud olen, siis on nad mulle rääkinud, mis vigu tavaliselt naised seal teevad. Mõned tähelepanekud on meelde jäänud.

1) Naise profiil on ülimalt oluline. Ning pildid ka. Mõned naised panevad aga meelega pildid, kus nad on 30 kg kergemad või kogu kehast üldse ei panegi – ainult näopilt. Ja siis hiljem pettuvad, kui mees nendega kokku saab, aga sama kiiresti ka sääred teeb. Ma teeks nende meeste asemel ka (kunagi tutvudes oli üks mees oma väga vanad pildid üles pannud ja oli unustanud mainimata, et ta on vahepeal 40 kg raskemaks muutunud – sellist fakti ei tohi eirata. Olin väga kiiresti kodus tagasi ning valetasin midagi kokku, et minema pääseda. Loomulikult ma selle mehega enam kokku ei saanud). Sest ma mõistan neid mehi – nemad lähevad ju kohtuma selle naisega, keda nad pildil näevad. Loomulikult paar kilogrammi siia-sinna ei koti kedagi, aga kui on märgatavalt näha, et asjad pole nii nagu esialgu lubati, siis on see värk mäda. Kindlasti tekib siinkohal küsimus, et miks – kas siis välimus on nii oluline? Vastus on jah ning ei. Kui naine juba alguses oma piltidega ikka täiega valetab, siis mida saaks sellest edasi oodata? Mis kompleksid tal on, et ta niimoodi tegema peab?

Kui naine oleks oma õiges kaalus pildid pannud, siis vbl tõesti poleks mõni mees talle kirjutanud. Aga samas need, kes siis talle kirjutavad, on ka rahul sellega, mida nad näevad. Ja pärast pole vähemalt seda probleemi, et ta neile märgatavalt valetanud oleks. Nii et ei soovita panna pilte, mis ei ole aktuaalsed – kui kaalusite kunagi 60 kg ja nüüd kaalute 100, siis peab panema need pildid, mis on aktuaalsed. Lihtsalt juba sellel põhjusel, et pärast iga kohtingut ei tekiks sama olukorda, kus mees teiega enam kunagi ühendust ei võta. Sest mehed pole lollid.

2) Tutvumisportaalis üks liik naisi, kes ringi liiguvad, on üksikemad. Ning vaatamata sellele, mida kõik naised arvavad – normaalsetel meestel ei ole nende vastu midagi. Mis neil meestel aga harja punaseks ajab on see, kui noormees kirjutab ühe lihtsakoelise kirja (a la: “Tere, kuidas läheb? Mina olen Juku Tallinnast. Täna on ilus päev, mida sa ise teinud oled?”) ja siis naine vastab: “Mis eesmärgiga sa minuga tutvuda tahad? Kui sa pole valmis mu lastele isaks olema, siis pole meil pikemalt mõtet suhelda. Ma otsin siit tutvumisportaalist ainult püsisuhet!” Nagu for real???? Kui mees sulle esimese kirja kirjutab, siis kus krt ta peaks veel teadma, kas ta on valmis su lastele kasuisaks hakkama? See on ainult esimene kiri, jumal küll. Keegi ei arvagi, et sa peaksid oma lapsi varjama, aga kui mulle niimoodi peale lennataks, ma ehmuks ka ära. Teatud naised aga kipuvad arvama, et kui esimene kiri saabub, siis peaks kohe abielu registreerima minema ning mees peaks need neli last kohe enda nimele võtma. Ka selles, et püsisuhet otsitakse, pole iseenesest midagi halba. Kuid selleks, et asi sinnani jõuaks, peab enne kirju saatma, kokku saama jne – seda ei otsustata esimeses kirjas. Ja kogu sellise pealelendamisega rikuvad need naised kõik oma võimalused ära ja pärast vinguvad foorumites: “Mehed on sead, tõprad, idioodid – miks nad mu lapsi ei aktsepteeri?” Selle peale ütleks, et kõigepealt vaata, mida sa neilt meestelt ootad ka. Keegi ei tee oma otsust esimeses kirjas. Kui sa oleksid ilusa kirja vastanud ja ennast tutvustanud ning öelnud, et sul on lapsed, poleks normaalne mees ilmselt ära ehmunud. Tõprad lasevad tõesti kohe jalga, kui üksikemadest kuulevad. Kuid ka seda saab sellega juba ennetada, et profiili tuleks märkida, et sul on lapsed, siis kirjutavad need mehed, kes seda juba teavad. Nojah, alati on ka neid, kes üldse profiile ei loe, seega sellega peab ka arvestama.

3) Mehed teavad, et naised saavad nagunii palju kiri – rohkem kui nemad. No olenevalt naisest ka, aga enamasti siiski. Ja nad teavad ka seda, et selleks, et naine neile vastaks, peab kiri olema omaloominguline (mul endale on meeldejäänud Sihikindla ja Targa esimesed kirjad, kus püstitati mingi küsimus õhku, mis mind mõtlema pani. Kui aga selline asi juhtub, siis on vastus enamasti garanteeritud). Mõnikord juhtub aga niimoodi, et naisele jääb mõni profiil silma ning nad kirjutavad ise sellele mehele. Ja vahel võib ka juhtuda, et mees ei vasta. Kuna mõni naine on sellest nii löödud, siis ta otsustab sähvata, et appi, on alles mölakas, miks sa ei vasta jne. Ehk siis pommitavad mitme kirjaga – sest äkki läks esimene kiri kaduma. No ega ikka ei läinud küll. Mees lihtsalt ei taha vastata, ei aita seal ei ussi-ega püssirohi. Kuna tutvumisportaalid on mehi täis, siis kui see üks ei vasta, ei ole sa reaalselt midagi kaotanud (ka mõned mehed on mind mitme kirjaga pommitanud, nii et see pole ainult naiste teema. Kui ma ikka esimesele kirjale ei vasta, siis teisele ega kolmandale ega neljandale ei maksa ka vastust oodata). Ju neid mehi häiris miski sinu profiilis – vbl lisainfo, vbl ei meeldinud välimus jne. Või oli esimene kiri mööda. Seda ei saa sa aga kunagi teada ning reaalselt ei peaks see sind kottima ka.

4) Meestele meeldib flirtida, kui nad kirjutavad. Jah, vahel nad pakuvad sellega üle, aga siis tuleks neile seda ka öelda (kuigi minu meelest on flirt tutvumisportaalides üldse kõige alus- jah, seda muidugi juhul, kui noormees on meeldiv :D). Kuid tihti juhtub seda, et naised arvavad ka kõige väiksema flirdi puhul, et see mees on nagunii mölakas. No kui juba nii kindlad veendumused on olemas, siis millepärast sa sinna üldse ronid? Jah, enesekindlad naised lähevad meestele peale, ka kohati ülbed. Kuid ülbusel ja ülbusel on vahe. Kui sa oled niimoodi ülbe, et saadad mehe päris perse (kuigi ta isegi vbl meeldib sulle), siis vbl ei viitsi mees enam pärast jamada. Köit tuleb pingul hoida ja siis jälle lõdvaks lasta. Kui kogu aeg on pingul, siis pole see asi ikka päris õige.

Eks neid vigu ole veel, aga need on mulle meeste juttudest meenunud. Nii, nüüd liigume baaris/pubis/klubis tutvumise juurde edasi.

1) Kui sa oled 18 ja mees sulle naeratab, siis on täiesti lubatud pilk kohe kõrvale pöörata – sest sa ei julge talle otsa vaadata, aga see tuleb kõik lihtsalt noorest vanusest. Kui sa oled 23 ja rohkem ning sa tahad flirtida, siis niimoodi ei tehta. Kui meeldiv noormees sulle naeratab, siis tuleb natuke silmsidet hoida ja siis pilk kõrvale pöörata. Naeratamist ei tohi unustada! Ja niimoodi käib see pilgumäng paar korda. Enamasti üle viie korra ei lähe ja voila – mees tulebki juba sinu juurde! Nojah, sellisel juhul, kui sa ka noormehele meeldid, aga kui juba viis korda pilgumängu tehtud, siis ilmselgelt huvi sa talle pakud. Ma vahel teen niimoodi, et kui pilgumäng on juba mõned korrad käinud, siis ma hakkan vaikselt oma peas lugema 10, 9, 8, 7, 6 (umbes sel ajal tõuseb noormees oma toolilt ning hakkab sinu laua juurde liikuma)5, 4, 3, 2, 1 – ja ongi kohal.

2) Baarides/pubides tutvudes tahavad naised tihtipeale jääkuningannad olla. Jah, üks asi on see, kui sa oled selline natuke ülbe, aga teine ja hoopis erinev on see, kui meest kogu aeg vihase pilguga jõllitad (ja eeldusel, et ta tegelikult sulle meeldib. Kui ei meeldi, siis muidugi tuleb sellest töllist võimalikult kiiresti lahti saada). Ei maksa kedagi teist mängida, sest lõpuks tuleb nagunii õige pale välja. Muidugi on loogiline see, et kui me tutvume, siis me tahame endast kõige paremat muljet jätta, aga ei tohiks ära unustada, et ka sellega võib väga üle panna. Kui see tüüp just umbjoobes pole (sellistega ei maksa väga tutvust sobida), siis ta saab nagunii aru, kui võlts oled.

3) Vahel tutvuvad baarides/klubides inimesed, kellel on lihtsalt suurepärane omavaheline keemia. Kui nad ka tantsivad, siis on selline tunne, et sädemeid lööb välja vms. Keegi ei eeldagi, et naine peaks sellist vinget pepu liigutamist tegema jne, aga vahel on tore, kui tantsuga natuke õrritatakse. Mida mina teen – kui on näha, et mehega on keemia täiesti olemas, siis tantsime hästi lähedal – mehele hakkab kohe tunduma, et nüüd läheb suudluseks, aga natuke enne seda tõmbun ma eemale ning kutsun teda oma sõrmadega enda juurde. Ta loomulikult tulebki, aga sama asi jälle kordub 😀 Ja nii mitmeid kordi – kuni siis lõpuks kas läheb suudluseks või lähe. Olenevalt olukorrast. Mida ma tegelikult selle punkti all öelda tahan on see, et tantsides ei peaks naised nagu nunnad olema. Loomingulises on meeste jaoks võluv. Vahel ma juhtun klubides nägema vööseelikutes naisi, kes on endale 20 cm kontsad alla pannud – nad ei suuda nendega isegi kõndida, rääkimata tantsimisest. Keegi ei eeldagi, et peaks väga hästi tantsida oskama, aga kui mees su end natuke liigutama kutsub, siis on päris nukker vaadata, kuidas neil naistel on tegemist, et sellistel kontsadel isegi paari sammu astuda. Kui sa pole kindel, et sa suudad sellistel kontsadel kõndida ja tantsida, no mille krdi pärast sa need üldse jalga paned? Eputamiseks? Jah, tore küll, aga niimoodi võid mõne toreda tutvuse kaotada.

4) Väga paljud naised meigivad end peole minnes, mina ka. Ja siis tutvuvad nad meestega ja käivad iga 20 minuti pärast oma meiki värskendamas/juukseid kohendamas, sest mis siis saab, kui huuleläige pole enam nii perfektne või kui juuksed on natuke sassis? Ma ütlen teile, kallid naised, mis siis saab – mitte sittagi ei saa! Kui vahepeal ripsmetušš just ojadena su näole pole tulnud, siis tegelikult on kõik korras. Kui ma vahel väga palju tantsin, siis lähen näost punaseks jne, aga mul on täiega pohhui. Sest loeb see emotsioon. Ja kui mees leiab, et see on piisav põhjus, et endale teine tantsupartner leida, siis on tegemist sellise isendiga, kellele pole nagunii mõtet eriti aega kulutada.

5) Vahel lähevad naised kanakarjas peole ning eeldavad, et mõni meeldiv noormees tahab sellisel juhul rääkima tulla, kui sul viis sädistavat sõbrannat kõrval on. Ega ikka ei taha küll. Kui see ongi lihtsalt sõbrannade õhtu väljas, siis pole muret – olge või 10-kesi. Aga kui sa tahad mõne noormehega tutvuda, siis peaks natuke siiski üksinda ringi liikuma, kas või jooki ostma minema vms. See ei tähenda, et see tutvus peaks toimuma, aga võimalus on vähemalt suurem võrreldes sellega, kui mõni mees su sõbrannade seltskonnast ära tirima hakkaks. Sest meestel on ka oma ego – teate ju küll. Kui ta saab sinult korvi siis, kui sa üksinda oled, siis selle suudab ta veel üle elada, aga kui su viis sõbrannat kõrval itsitavad, siis see mõjub neile.

Nii et tegelikult on võimalik tutvuda küll. Tuleb lihtsalt silmad lahti hoida. Ja mitte eeldada, et iga noormees, kellega te tutvumisportaalis kirju vahetate, kohe teie tulevane abikaasa on. Klubis/pubis/baaris tutvudes tuleb asja chillilt võtta – see ei tähenda jumala eest seda, et mehega peab kohe esimesel kohtumisel voodisse ronima. Isegi suudlema ei pea. See, et minul vahel nii juhtub, on lihtsalt sellepärast, et tihtipeale olen ma oma kirgede ori 😀 Võib-olla on see mu hukatus – ega ma ei tea ka. Kuid üldiselt vallalisena olles (siis kui mul mingi mehe vastu tundeid pole) ma jumaldan seda flirtimist (nii kirjades kui päriselus), pilgumängu, seksikaid tantsimisi jne. See annab elule nii palju vürtsi juurde.

4 kommentaari “Milliseid vigu teevad naised meestega tutvudes?

  1. Head mõtted ja ideed naistele soovituseks meestega tutvumiseks, kuid mida arvad sellest: http://www.muleioleblogi.net/?p=906. Väga huvitav oleks teada.

    Siiski, minu seisukoht teise bloki esimese osa kohta (teisi ma ei viitsi kommenteerida, läheks liiga pikaks, ehk vastan sellele postitusele kunagi omapoolse postitusega Mul ei ole blogi-s. Just selle silma vaatamise ja pilgumängu kohta. Nimelt jah, silma vaadata tuleb ja tõepoolest tuleb pilk õigel ajal keerata, sest liiga pikaks jõllitama jäädes on oht mees eemale peletada. See ei ole hea. Pilgumänguga aga nii, et kellele läheb peale, kellele ei lähe. Minule isiklikult jätaks mulje, et plika on veidikenegi huvitatud, mis ei ole üldsegi halb, sugugi mitte, hoopis vastupidi, kuid, rääkides muidugi enda vaatenurgast, minu puhul ei piisa ainult naeratusest, silma vaatamisest ja pilgumängust. Kui soovitakse tantsida või tutvuda, tuleb teha esimene samm kuidagi teistmoodi lisaks eelnimetatule. Kasvõi ise rääkima tulla või midagi. Ühe sõnaga tuleb anda märki millegi enamaga, kui ainult silma vaatamise ja pilgumänguga.

    • No ju sa oled siis tagasihoidlikum mees ka. Mina näiteks ei poolda seda, et ma peaksin ise mehega rääkima minema. Mees peab ise tulema, sest temalt tuleb esimest sammu oodata. Tähendab – loomulikult võib naine vahel ka esimesi samme teha, aga kui sina mehena eeldad, et ta peaks kogu aeg seda tegema, siis on asjad natuke halvasti ju. Naistele meeldivad mehed, kes näitavad initsatiivi üles, muidu jääb ju mulje, et sul on täiesti kama temast. Eriti tutvuse alguses, hiljem pole see tõesti enam nii oluline.

      Sinu postituse kohta ütleks nii palju, et iseenesest ju hea katse. Kuigi ma ei mõista, miks see sõna rikas naisi nii kirjutama paneb. Kui mina sellist kuulutust näeksin, siis ma ei kirjutaks just sellel põhjusel, et see rikas mainitud on – mulle ei meeldi mehed, kes oma varaga kekkavad. Kui nad ka on rikkad, siis seda niimoodi kohe mainides tekiks mul kohe küsimus: “Mida sa taotled? Tahad, et raha pärast naised sulle kirjutaksid?” Nii et väga madal tase – ütleks mina selle kohta. Ja need naised, kes kirjutasid, ka eriti kõrget taset ei näidanud.

  2. Hea kommentaar, Jaanika! Nõustun! Omalt poolt lisan, et see lause Ailari postituses “Selles osas olen juba enda suhtes küllaltki nõudlik (kiri peab olema nö. ideaalkorras) ja sooviksin seda ka teistelt” ajas mind päris kõvasti naerma, sest vähemalt tema postituses on küll palju vigu, vaevalt et ta neid oma kirjadeski vähem teeb.

  3. miks mehed ei pea midagi tegema ja naiselt oodatakse nii palju,suurem jagu mehed on jobud ,pole mötet nende pärast pingutada,keeravad ainult naiste elu kihva ja raiskavad kallist aega Yksik emasid, pere vägivalda ja petmist suuremalt jaolt

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s