Täna me räägime energiavampiiridest

Eks me kõik oleme elus kokku puutunud selliste inimestega, kelle puhul tahaks juukseid kitkuda, sest nad on lihtsalt nii tüütud! Ja kõige hullem selle asja juures on see, et nad ei saa sellest ise aru, sest nad arvavad, et nad on toredad inimesed. Tegelikult ega nad ei pruugigi halvad olla, aga nad mõjuvad niimoodi, et sul tekib selline meeletu põgenemistunne. Ükskõik kuhu, aga eemale! Sest täpselt selline tunne tekib, et kui sa pead veel paar sekundit sellise inimese seltskonnas olema, siis sa kas virutad talle millegagi vastu pead… või siis lööd end uimaseks, et mitte seda meeletut jutuvada kuulata, mille puhul sa heal juhul 20 minuti jooksul ühe sõna saad sekka öelda. Ja enamasti sa ei tahagi midagi öelda, vaid soovidki, et see inimene lihtsalt vait jääks. Poole tunni jooksul oled sa ilmselt kuulnud terve tema eluloo ära ja seda tuleb veel ja veel… Muidugi on 95 protsenti tema jutust läinud ühest kõrvast sisse ja teisest välja, sest su ainuke mõte on: “Palun vaigistage see inimene! Palun!”

Jah, ma enamasti üritan selliseid inimesi oma elus vältida, aga alati pole se kahjuks võimalik. No loogiline on, et kui juhtud esimesele deidile sellise noormehega, siis teist korda seda enam taluma ei pea, sest selleks ajaks oled sa kõik suhtlusvahendid temaga juba katkestanud (Jah, las ta arvab, et vahepeal on UFO-d su röövinud). Aga kahjuks ei ole alati kõik nii lihtne.

Näiteks kooliajal olid mul mõned sellised klassiõed, kelle puhul alguses tundus kõik väga okei olevat. Mingil hetkel olid nad aga sellised takjad, et kui oleks saanud, oleks kohe jalga lasknud. Ja selle asja juures on kõige naljakam see, et nad tegelikult ei ole halvad inimesed, aga nendega koos olles sa lihtsalt tunned, kuidas kogu su energia on ühe hetkega röövitud – ehk siis nad on osavad energiavampiirid. Tavaliselt on inimestega suheldes ikka niimoodi, et sa saad sellest parajalt positiivse laengu, sest me kõik oleme sotsiaalsed olendid ning vajame kommunikatsiooni. Nende puhul on aga asi vastupidi – nad võtavad kogu su energia ära ja imevad su täiesti tühjaks, oledki nagu tühjakspigistatud sidrun.

Mina olen üldiselt alati suur suhtleja olnud. Mulle meeldib uute inimestega tutvuda, juttu rääkida jne. Muidugi alati oleneb ka, sest mõned inimesed muudavad mu tagasihoidlikuks ning võõras seltskonnas tunnen minagi end kohati ebamugavalt. Aga neil energiavampiiridel vahet ei ole, mis seltskonnas nad on, peaasi et saaks ikka inimestele pinda käia! Kusjuures nad mõjuvad ka teistele inimestele niimoodi, seega pole viga minus. Kui olen teistega neist rääkinud, kes ka peavad nende inimestega mingil põhjusel suhtlema, siis on lugu täpselt sama  – ehk siis kui need energiavampiirid vaid mõistaksid, et mul on jumala pohhui, mida nad mulle öelda tahavad, sest ma nagunii lasen kõik ühest kõrvast sisse ja teisest välja.

Üldiselt olen ma selline inimene, kes taoliste energiavampiiridega lihtsalt ei suhtle. Kui alguses juba tundub, et selle inimesega suheldes ei saa mina mingit positiivset laengut, siis ma ei viitsi oma aega tema peale kulutada. Ma päris otse vast ka ütlema ei hakka, aga lihtsalt väldin seda inimest. Enamasti see mõjub (Kuigi alguses võib päris keeruline olla, sest tema ju ei mõista, mida ta halba on teinud. Tegelikult ta polegi, aga lihtsalt tema olek on selline, mis võtab minult kogu energia ära ja kuna elu on piisavalt lühike, siis ma tahan seda ikka nende inimeste peale kulutada, kellega mul on hea suhelda). Aga elu ei ole alati nii lihtne, sest vahel lihtsalt peab ka selliste inimestega suhtlema. Ja vot siis näete seda kahepalgelist Printsessi, kes naeratab ja jääb mulje, et tegelikult on kõik vägagi korras, aga kui ainult võimalus oleks, siis ta põgeneks kohe! Ning kui lõpuks see võimalus tekib, siis on täpselt selline tunne, nagu keegi oleks viis tundi sind näkku peksnud – sa oled nii läbi omadega lihtsalt.

Tegelikult on viga ilmselt ka minus, et ma ei oska sellest tundest üle olla, aga kui mõni inimene lihtsalt vaimselt nii väsitab, siis tundun mina kohati eriline bitch, et ma niimoodi mõtlen. Sest see inimene tahab ju ainult suhelda! Aga kui muud olukorrad on meid kokku viinud, siis see ei tähenda, et ma reaalselt tahaksin kõiki su muid muresid kuulata. Õnneks on viimasel ajal neid energiavampiire vähemaks jäänud, vahepeal oli täiesti vaikus, aga nüüd on mõned uuesti päevakorda kerkinud. Ja nende vastu aitab see, et kui tõesti nendega peab suhtlema, siis pärast seda suhtled mõne inimesega, kelle puhul sa tunned, et temaga rääkimine annab sulle nii palju energiat juurde. Ja nii saadki asjad jälle tasakaalu 🙂

2 kommentaari “Täna me räägime energiavampiiridest

  1. Sinu blogiga on mul kummaline lugu, sest vahel Sa jätad mulle nii aruka mulje, aga teine kord jälle oled Sa nii lapsik. Oled Sa mõelnud millest see tulla võiks? Muidu mulle Su blogi imponeerib, kuigi ausalt öeldes ma ei tea kas ma Sind päriselus tunda tahaksin. Tundud selline naine olevat, kes käseb, poob ja laseb. On mul õigus?

  2. Heh, kusjuures ei ole mõelnud, millest see tulla võiks. Ju ma siis olengi kohati lapsik ja samas vbl vahel ka arukas, helgematel hetkedel siis 😀

    No päris selline ma nüüd küll pole, kes käseb, poob ja laseb. Olenevalt olukorrast ka muidugi, aga üldiselt võin ma päris sõbralik neiu olla, kuigi alguses vbl ei tundu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s