Kes on Printsess?

Ma tean, et paljud mu lugejad on huvi tundnud, et milline see Printsess siis lõpuks välja näeb. Kuigi jaa, see kõik tuli välja juba märtsis, aga eks pärast seda on palju lugejaid juurde tulnud, kes selle skandaali maha magasid.

Tegelikult see huvi kasvas siis, kui ma blogis mainisin, et kolisin Tallinnasse. Ma pole siin kunagi oma tööst rääkinud ega kavatse seda ka edaspidi tegema hakata, aga paljudel tekkis küsimus, et millega ma nüüd siis ikka tegelen. Ma olen selles mõttes madalat profiili hoidnud, aga kuna nüüd on see juba enamikes portaalides (Perekool, Delfi) välja tulnud, et mina pean sellist blogi, siis pole mul mõtet seda enam siingi varjata. Ma olen mai algusest peale täiesti teleekraanil figureerinud – olen nimelt saatejuht, Kanal 12 endise Night Chati saatejuht.  Ma tean, et mõned mu lugejad on sellest täiesti teadlikud, aga ma polnud seda siiani kunagi siin blogis maininud. Eile ma mainisin seda esimest korda ka oma saates, et pean sellist blogi (Ilma linki jagamata vms).

Ma tean, et väga paljud mu lugejad pole sellest saatest midagi kuulnud (Kuigi viimasel ajal on see palju kajastust saanud, aga see pole minuga seotud olnud). Aga kuna ma täna mõtlesin, et räägin öösaates blogidest, siis mainisin selle ka siin ära. Ma tean, et ilmselt selle avalikustamisega kasvatan ma endale palju vaenlasi juurde (Neid on saate pärast juba niigi tekkinud :D).

Siinkohal ka küsimus: Olete te üldse kursis olnud, et selline saade on olemas? Kui olete, siis kas olete seda vaadanud? Ning paljud teist üldse teadsid, et ma saatejuht olen?

Ning täna 01.35 olen ma Kanal 12-ne eetris täiesti olemas 😉 Ning räägin blogidest 🙂 (Eks see ole ka põhjus, miks ma selle siin ja praegu ära mainin).

Edit: http://www.saade.ee näeb seda ka internetist. Hetkel on korduses eilne saade. (Argipäeviti kella 11.00 kuni kella 15.00ni näeb sellel lingil päevasaadet, aga ülejäänud aegadel öö oma. Päevasaade on hoopis teisest valdkonnast, kus mina olen ainult abiline. Ja muidugi pole ma alati mõlemas saates olemas, sest teisi saatejuhte on ka).

Advertisements

38 thoughts on “Kes on Printsess?

 1. Mina teadsin et sellega tegeled, sain umbes kuu aega tagasi juhuslikult teada. Üllatus oli suur.

 2. Mõned soovitused. Värvi juuksed veidi tumedamaks ja lõika 5-10 cm lühemaks. Hetkel see värv ei sobi sulle ja pikad juuksed tõmbavad kogu tähelepanu endale – pole põhjust oma nägu nende sisse ära peita. Lisaks näevad nad väga kahjustatud välja ja võib olla, et selle mulje jätava nad just oma tooni pärast. Tumedamad juuksed näevad alati tervemad välja. Ära kanna stuudios neid suviseid kaela tagant seotavaid lillelisi kleite. Need ei sobi sulle – teevad õlad laiemaks, kui nad tegelikult on. Samuti on selle saate jaoks veidi kohatud. Soovitan pigem tavalist valget ümara kaelusega maikat – torkab hästi ekraanilt silma ja jätab sinust jumekama mulje. Lisaks sellele saad oma dekolteed demonstreerida. Nipp: kanna mitut rinnahoidjat korraga, et rinnad veel suuremad tunduksid. Lauvärvi ei soovitaks sul kasutada, teeb silmad väiksemaks. Ripsmeid värvi mitu korda või kasuta lausa kunstripsmeid. Võid rõhutada silmi silmalaineriga – http://www.blushington.com/images/uploads/cateye.jpeg . Ära unusta kulmupliiatsit kasutada – kulmud on näo raamiks. Loodan, et võtad mu soovitusi kuulda. Palun proovi lahti saada ka parasiitsõnadest “sessuhtes” ja “nojaa”. Igal juhul edu sulle ja Carmenile, toredad ja tugeva närviga saatejuhid olete. Võiksite saatesse kutsuda ka paar korda nädalas külalisi – mäletan, et ühel ööl oli näiteks Jüri seal. Kõike head.

  • Oi, väga palju nõuandeid. No eks ma üritan mõnedega neist arvestada, see parasiitsõnade probleem on mul väga suur, ma tean seda. Need mul siin blogis ka kogu aeg olemas, ei suuda neist lahti saada.

   Aga eks neid külalisi tuleb veel, homme öösel peaks minuga ka üks olema, aga eks seda näeb täpsemalt juba siis 🙂

   • Juhtusin üleeile/eile saadet nägema ja sa nägid väga kena välja – uus juuksevärv jätab juustest tõesti tervema mulje (kuigi natuke kahused on nad ikka – soovitan proovida juukseotses mingit kuuma eest kaitsvat vahendit ja lokitange, et anda sinna veidi siledust ja tekstuuri: näiteks selline stiil – http://cdn12.lbstatic.nu/files/looks/medium/2010/02/13/479015_lookKertiP_blue.jpg?1366961351 ja kui sa veel juuksemaske ei kasuta, siis kindlasti proovi, eriti talvel) ja ka riietus oli väga sobilik.
    Kahjuks kasutad neid parasiitsõnu ikka veel, aga kogu jutt üldisena on sujuvamaks muutunud ja ma julgeks öelda, et saatejuhina oled sa arenenud vahepeal. Kahju on sellest, et mingi tegelane jätkuvalt neid vastamata kõnesid teeb – kas numbrit kuidagi blokeerida ei saaks? – sest ta viib su ikka natuke endast välja ja sa pöörad talle liialt tähelepanu. Ei tohi lasta end provotseerimisest väga kõigutada, sest nad saavad sellest hoogu juurde. Aga ikka edu edasi ja püüdle alati parima võimaliku enese poole nii väliselt kui sisemiselt.

   • Jaa, mul on väga raske parasiitsõnadest lahti saada, kuigi ma olen üritanud küll… Aga hea, et asi paremaks on läinud 🙂

    No sellega blokeerimisega on jah see teema, et ta peab siis ikka megapalju neid vastakaid tegema, siis ehk saab. Ja kuna erinevatelt numbritelt teeb, siis jah…

    Aga noh, vähemalt saatsid vaatajad eilses saates mitu head luuletust sellele vastamata kõnede tüübile, seega see oli vähemalt hea 😀

 3. Mina ei teadnud aga sain sellest siis teada, kui sa oma saates rääkisid midagi, mis mulle kohutavalt tuttav tundus. Mõtlesin siis, et kust ma seda kuulnud olen ja siis tuli meelde, et olen seda vist kuskilt lugenud hoopis. Nii paningi asjad omavahel kokku, sest selle märtsi sündmuse avastasin ma kahjuks liiga hilja.

 4. Ükskord unetuna kui öösel muffineid küpsetasin, siis jäin seda saadet vaatama küll, aga no nüüd on siis teada, keda vaatasin. Uskumatult väike küll see maailm selles suhtes, et oi näe.. ma ju jälgin selle inimese blogi ka ja olen tema tegemistega kursis. 😀

  • Jaa, nõustun sinuga, maailm on tõesti väike! Ma loodan, et tulid head muffinid 😀 (Ehk väike nördimus jutus, sest mina ei oska küpsetada 😀 No mulle ei meeldi ka tegelikult, kuigi süüa meeldib :D).

   • Mulle täiega küpsetamine meeldima hakanud.. kuigi suuremalt osalt ainult sellepärast, et paar lusikatäit tainast saaks süüa. Küspetised ise nii head ei ole. 😀
    Ja noh.. kõige hullem muidugi on veel see, et ma kasutan neid Vilma pulbreid.. ja sõbranna arust on need eriti rõveda maitsega ja kahtlane asi.. ja mina lasen lusikateviisi lihtsalt sisse endale. 😀

 5. Nonoh, see oli nüüd küll üllatus 😀 Mul pole telekat, eks, sestap ma ei tea selliseid asju 😛 Tuleb meelde, kui kunagi teismeeas sai öösiti midagi taolist vahitud… Too oli küll erootikavaba saade, aga muidu üsna sama.

  Kuidas sa nüüd siis sellise töö peale sattusid?

  • Jaa, siis oli see lihtsalt Night Chat. Kui mina mais seda saadet tegema hakkasin, siis oli see endiselt Night Chat, aga juuni lõpus muudeti formaati. Kui enne oli rohkem soovilugude saade, kus saatejuht nii palju ei rääkinud, siis nüüd on see rohkem jutusaade. Kuna teemad läksid ka erootilisemaks, on ka kriitikat rohkem kui varem.

   Täiesti juhuslikult sattusin sellele tööle, töökuulutuste portaalis otsiti saatejuhti. Ma mõtlesin, et ma siis kandideerin ka ja juba nädala pärast olin saatejuht 🙂 Ajapikku olen ma muidugi palju julgemaks muutunud, alguses oli kaamerahirm ikka meeletu. Ning neid solvajaid on ikka, sest ega kõigile sa meeldida nagunii ei saa 😀

   Aga nüüd siis tead, Tikker, et selline asi on olemas, mida saab netist ka täiesti jälgida. Kordusena näeb enamasti eilse öö saadet, aga päeval ka päevasaadet (See on hoopis teise teemaga seotud, nii et kui päeval kella 11.00 – 15.00 seda klikkida, siis näeb teist saadet). Ning lives saab ka muidugi vaadata, kuigi vahel on netis viperused.

   • Jajaa, ma juba vaatasin sealt lingi alt ja mingit Suvereporteri uudist ja… 😛 Sulle sobib ju selline töö väga hästi ja töötunnid on vist ka päris mõnusad 😀

 6. Väga huvitav. Ma nägin su pilte Flirticu portaalis kunagi aasta või rohkem tagasi, siis kui ka siin blogis juttu oli, et sind sealt lihtne leida. Oligi.
  Selle viimase skandaali ja paljastuse “magasin maha” kuna ei ole regulaarne lugeja…

  Küll aga… kui sa saates figureerima hakkasid (ma öösiti vahest vaatan telkut ja saade jääb silma), siis tekkis küll kahtlus, et oot-oot, tuttav nägu.
  Hiljem blogi lugedes piisas mulle vihjest, et “… olen nähtaval rohkem kui kunagi varem.. ” vms, igatahes see + kahtlased SMS’id, mis eetrisse jõudsid kinnitasid teadmist, tegemist on sinuga 😀

  Ühesõnaga, kui juba mina ära tundsin pildi ja vihjete järgi, siis peaksid teised ka olema niikaugele jõudnud. Või sis ma olen tõesti väga kursis sinu isiku ja tegemistega 😀

  • Eks see vist nii tõesti ole ja ma tean, et mõned mu lugejad on sellega ka kursis olnud, aga samas paljud blogidega kursis olevad inimesed ei vaata seda saadet.

   • Ma näiteks esimest korda nüüd netis kordussaadet vaadates kuulsin su häält, sest tavaliselt öösiti klõpsides on telekas nii vaikne, et midagi ei kuule… ja noh suht masendav on seda saadet VAADATA ka… saatejuhtide pärast vaadatakse seda saadet 🙂

   • Omapärane kindlasti, kiledusest ma ei oska kaasa rääkida, aga sinna saatesse sobib küll 😀

 7. Jaanika- nüüd saadki Night Chatis enda blogi niimoodi promoda ju. Vaatan hetkel saadet. Mingi aeg päeval loen su blogi sissekandeid ka. Seksiteema on alati huvitav ja erutab ilmselt paljusid. Aga tee saatesse ettepanek (kui seda juba olnud pole), et millised on seksist kõrvalekaldumised ehk nt milliste tegevustega paar ja miks mitte ka menage-a-trois ametis on. Ehk siis kuidas suhtuvad eesti inimesed fistingusse, teineteise peale kusemisse jne. Kui soovid, võid selle ette lugeda oma saates?

  Andres.

  • Kuna minul sellised kogemused puuduvad (Seda viimast kindlasti ei tahaks ka), siis ma pole päris õige inimene nendest rääkima. Ning tean, et fistingust on meie saates räägitud, mitte küll mina, aga jah. Grupiseksist rääkides, siis never say never 🙂

 8. Sa jätad fotodel ehtsa talutütrekese mulje. Sellise kes kitsedega mööda lillaeda jookseb ja liblikaid püüab. Ilmselt on just see naiivne ja malbe olek see mis mehi alguses köita võib. Ja vaata mis see väline kest endas tegelikult peidab! Väga põnev igastahes 🙂
  Saade iseenesest on küll lausa kohutav 😀

 9. Üllatunud olen küll, et juba mõnda aega tegelikult nähtaval olid. Teadsin seda saadet, kuid huvi polnud vähimatki seda vaadata.

  Loodetavasti sa just selle saate pärast siin blogis vähem tegutsema ei ole hakanud. Sellest oleks kahju küll, sest huvitav on olnud lugeda postitusi ja diskuteerida kommentaariumis.

 10. Huvitaval kombel ei saanud ma siia telefonist postitada, kuigi netiühendus on sama. Ma olen alati siin mobiili kaudu käinud.

 11. Sa tundud olevat üsna pinges kaamera ees ja käitud tõesti ebaloomulikult, nagu sulle ka öeldi (nägin saadet Jana Kasega). Üldiselt aga tundud naiselikum, kui arvasin blogi lugedes.

  • Kusjuures ei ole pinges, aga mulle lihtsalt endale meeldib üksi rohkem saadet teha, mitte et mul külaliste vastu midagi oleks, aga ju ma selles mõttes olen rohkem üksik hunt 🙂

   Naiselikkust on tänu saatele kindlasti juurde tulnud 🙂

 12. Ka mina ei teadnud, kuni eilseni (mingi paar tundi tagasi), kui avastasin selle Hetlini blogist sellest postitusest, kus Draamakuninganna, nagu ta end nimetab, kohtus Printsessiga, nagu sina end nimetad. Ja jumal tänatud (kuigi ma ei ole usklik), et see oled sina, Janika. Oled aeg-ajalt ikka jälginud seda saadet, enamasti ainult sinu pärast (Carmen ei meeldi mulle saatejuhina üldse), sest sa suhteld vaatajatega, mida inimesed peaksid natukenegi hindama, me kõik oleme ju sotsiaalsed olendid. Samuti oled ilusa häälega, mis peaks paeluma paljusid mehi ja ehk ka mõningaid naisi (mitte selles mõttes) ning mis kõige tähtsam – sa oled ilus. Ja ilu on see, mida televaataja märkab alati enne, kui midagi muud.
  Nüüd on mu uudishimu maha rahunenud – sain teada, kes oled.
  Muideks, kas mäletad Night Chatist sõnumit mõned kuud tagasi, kus oli kirjas: “Anda ära varuosadena kukk…”, mille peale sa laususid, et päris hea sõnum. No saame tuttavaks – mina olen Ailar, selle sõnumi autor 🙂 Tore sinuga lõpuks virtuaalselt tuttavaks saada 😉

  • dsiisas. ikka kummaline sebimisviis: blogipostitusi kommenteerides pifile teada anda kui ilus ja tore ja kena ta ikka on, lootuses, et too liinile läeb.
   osav. oi kui osav. (loe: naeruväärselt kohmakas)

 13. Vahva, et mu kommentaari sellise pilguga nägid. Väga vahva on endalgi teada, et Nii see siiski mõeldud ei olnud. See kõigest minu aus arvamus, miks ta sobib Night Chat’i.
  Kuid, lee, ma tänan mu tähelepanu juhtimise eest sellest vaatevinklist mu kommentaarile.

 14. Kurat, ma ikka kujutaasin sind hoopis teistusugusena ette nagu enamus osa inimesi vist…
  Su tissid on vist suuremaks läinud kui enne, vähemalt saates tundub.

  • Natuke ebakõla ju, kui sa mind teistmoodi ette kujutasid, aga tead, et mu tissid olid varem väiksemad? 😀 Et siis sa ei peaks seda ju üldse teadma.

   On jaa suuremaks läinud 🙂

 15. Pingback: Millised on minu blogi 10 kõige loetumatut postitust, millised on aga need 10, mis inimestele eriti huvi ei pakkunud? / Ja üleskutse ka teistele blogijatele, et nad enda postituste kohta samasuguse statistika teeksid :) | minumoodimaailm

 16. Pingback: Millised on minu blogi 10 kõige loetumat postitust, millised on aga need 10, mis inimestele eriti huvi ei pakkunud? /Ja üleskutse ka teistele blogijatele, et nad enda postituste kohta samasuguse statistika teeksid :) | minumoodimaailm

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s