Igatsen sind nii väga, mu kallis ema!

Kolm nädalat hiljem hakkab mulle kohale jõudma, et mu ema tegelikult ka pole.  Ma ikka loodan, et see kõik on olnud üks pikk ja kohutav unenägu, et ma ärkan üles… ja et ta on täiesti elus ning ta kallistab mind ning ütleb, et see kõik oli vaid üks kohutav luupainaja. Kodu tundub ka nii tühi ilma temata, tema oli see, kes tegi sellest kodust kodu. Ma vahel vaatan oma isa ja kuigi ta mulle ega mu õdedele kunagi oma kurbust välja ei näita, siis saan ma aru, et ta on omadega ikka täiesti läbi. 31 aastat oli mu ema ju tema kõrval ja nüüd järsku enam pole… Lihtsalt pole.

Olen nutnud end magama, vaadanud pilte ja mõelnud… Aga ta ju alles oli meiega, ta oli nii terve ja kuidas nii järsku…. Miks ta sellest insuldist küll välja ei tulnud? Ta oleks sellest esimest tulnud, aga sai teise ka ning langes koomasse, kust ta enam välja ei tulnudki…

Kas ma üldse kunagi mainisin oma emale, kui väga ma teda armastan? Kas ta üldse teadis seda? Ja nüüd on juba hilja ju neid öelda…

Igatsen sind ju nii väga, mu kallis ema!!!

 

3 kommentaari “Igatsen sind nii väga, mu kallis ema!

  1. Sellest küll mitu kuud möödas, kuid tunnen sulle ema kaotuse puhul kaasa! See ei ole kerge, kui armas ja kallis inimene jõe ületab, kahjuks on see elu paratamatu osa, mida keegi muuta ei saa. Aga nõustun eelmise kommenteerijaga, J.-ga, et ema kindlasti teadis, et armastad teda. Nad alati teavad, ka siis, kui sa neile seda ei ütle.
    Mis aga puudutab su isa kurbust ja leina, siis olge talle ikka toeks, sest inimesed leinavad erinevalt ja erineva ajaga, aga ühel hetkel elab ta end välja ja siis võib ta vajada teie toetust. Olge valmis!

    • Jaa… Nüüd on juba üle kolme kuu möödas, aga ma ikka mõtlen talle kogu aeg. Oeh jah, ajapikku jääb valu vähemaks, aga mälestus ei kustu iial. Ei peagi kustuma.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s